Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zawstydzonanamaksa

Wstydliwa wpadka podczas anala :(

Polecane posty

Gość Zawstydzonanamaksa

ratujcie... płone ze wstydu od wczoraj.. miałam wczoraj rewelacyjny seks analny z moim facetem, ale po wszystkim powiedział do mnie "skarbie idz się wykąpać" - wybrudziłam się i jego przy okazji :( jezuuuu jaki wstyd.. pol roku jestesmy razem i pierwszy raz taka wpadka.. robilam lewatywe ale widocznie za krótko i niedokładnie :( jak myslicie - zapomni o tym? bedzie chcial sie tak kochac jeszcze? ja mam traume ze szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu to wcale nie przeszkadz
przeszkadzało ale ja o tym nie zapomniałam i z analem koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzonanamaksa
kilka razy wczesniej tez np zabawki byly przybrudzone i jego gumka pewnie tez ale nie az tak.. o matko, zobaczymy jak dzisiaj bedzie sie zachowywal jak przyjedzie.. mam nadzieje ze normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie skutki gdy się wsadza wacka tam gdzie nie trzeba:PDUPA jest do srania jakby ktos zapomniał Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż trzeba rzec bywaa
i zyć dalej bedzie pamietał ale jak bnie bedzie matołem to widząc twój stres i zawsydzenie nie bedzie dr]ążył temetu a jak jest matołem to cóż.... bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhfxfd76
ja taka wpadke zaliczylam wczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzonanamaksa
i co? jak sie z tym czujesz? bo ja beznadziejnie chociaz juz mi powoli przechodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja niechacy!
obrzydliwe!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzonanamaksa
no siara total.. ale co.. nie zapadne sie pod ziemie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
zdzichu dobra odpowiez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhfxfd76
no moze nie ubabrałam siebie ani jego jakos specjalnie tylko troche na czubku zostało... wiem obrzydliwe. ale coz zdarza sie. tez mi wstyd nigdy wiecej na anal sie nie zgodze chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla28
bo dupa jest od srania a nie od kochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz skoro juz zdecydowaliscie sie na seks tego typu to chyba oboje byliscie swiadomi ze cos takiego moze miec miejsce Moim zdaniem nie powinnas tak tego przezywac Jak to mówią jest ryzyko jest zabawa Z reszta Twój facet zareagował bardzo kulturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzonanamaksa
adalis dzieki za pocieszenie no byl kulturalny, powiedzial ze mam lezec i sie nie ruszac, przyniosl pamier z lazienki i wytarl mi plecy nad pupą.. ech a bylo tak milo.. a on sam chyba nawet biedny nie doszedl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikopikoloolo
posrana jesteś heee , a śmierdzi jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaabbbbbbcccccccc
hmmm watpie zeby chcial jeszcze sie z Toba kochac po czyms takim po sorry ,ale obsrac faceta? a wogole to jakies prowo mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaabbbbbbcccccccc
dlatego ja nie probowalam seksu analnego i nie mam zamiaru nawet mnie to nie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walićpomarańcze
A we łbie też masz nasrane :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się bzdurnymi opiniami No wiadomo że się zawstydziłaś Ale skoro Twój facet zareagował wzorowo to chyba niepotrzebnie się stresujesz Tak jak pisałam Trzeba mieć na względzie że seks analny może się tak skończyć i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzonanamaksa
żadne prowo, tylko prawdziwa sytuacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzonanamaksa
dzięki adalis, chyba tylko Ty masz du dojrzałe podejście do sprawy.. lepiej mi trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEdni się brzydzą seksem analnym inni rozkoszują I co z tego? To że ja takiego nie akceptuję to nie znaczy że mam potępiać i nabijać sie z tych co go lubią??Trochę tolerancji i wyrozumiałości Dziewczyna mocno się zawstydziła a wy jedziecie po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie strasz bo się zesrasz
Tak jasne. Temat jej zesrania się na pewno nadaje się na forum. To twoja sprawa autorko-idiotko! Rzygać się chce jak widzi sam tytuł tematu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuckfuckfuck
Ja pierdole, co za wiocha, walicie się dupska.....niedługo będziecie żreć gówno, smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaabbbbbbbbbbbbcccccccccc
jedziemy po niej bo to straszne zerac sie przy facecie przy jakiejkolwiek sytuacji tzn ,,tragedia" jak dla kogo ,ale chyba zadko jaki facet po tym chcial by jeszcze seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tematem postu to w jaki sposób autorka seks uprawia Załóżcie osobny wątek i tam krytykujcie seks analny Co Was obchodzi że z takiej formy seksu czerpie przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×