Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fxffch

job-internet.info pracowal ktos?

Polecane posty

Gość fxffch

no wlasnie dostalam dzis maila od nich i zastanawiam sie czy nie jest to sciema ? pracowal ktos w takiej zdalnej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest wielka ściema. Dają zadanie wpisywać reklamę strony na blogach anglojęzycznych, a gdy się to już zrobi to po wysłaniu wyników nic się nie dzieje, żadnej kasy. Po napisaniu maila do aministratora tej strony z pytaniem co się dzieje z wypłatami otrzymałem odpowiedź że serwis zawiesza działalność z powodów technicznych. Szkoda czasu na tych złodziei !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przedwczoraj dostałam maila od nich, i jak odpisałam z zapytaniami jak to wygląda, czy w każdej chwili można zrezygnować, czy nie jest to jakieś wiążące, to też dostałam odp. że serwis zawiesza działalność z powodów technicznych:/ mimo to, zarejestrowałam się, i dodali mnie do użytkowników, pierwsze zlecenie było za 250zł, o jakiś bzdurach trzeba było pisać, więc też się zastanawiałam czy to nie ściema:/ dzięki Tom5511 za rozwianie moich wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurydzaaaaa
Jak wysłałam do nich maila z prośba o dane firmy (zanim ja podam swoje dane) , żeby sprawdzić czy nie mam do czynienia z oszustem, to nic już nie odpisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×