Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda rozwódka z dzieckiem

czy rozwódka powinna związać się z rozwodnikiem ?

Polecane posty

Gość młoda rozwódka z dzieckiem

jestem młoda więc mogłabym śmiało znaleźć chłopaka w moim wieku, który byłby kawalerem ale taki moim zdaniem chciałby mieć swoje dzieci, ułożyć sobie rodzinę a ja powiem szczerze, że nie chciałabym mieć już więcej dzieci poznałam właśnie chłopaka, 25 lat ale bez żadnego doświadczenia życiowego, chciałby być ze mną ale też chce wziąć kiedyś ślub i mieć dzieci a ja nie, wiem że mimo to, chciałby być ze mną ale to chyba nie o to chodzi prawda? poznałam też drugiego faceta, 30 lat, po rozwodzie, ma dziecko, chce być ze mną i właściwie to bardziej mi sie on podoba i ten fakt, że jesteśmy po podobnych przejściach również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler rzadko
zrozumie rozwódkę.. Rozwodnik-prędzej..lecz ten z kolei może mieć swoje za uszami. Tak więc nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 2 facetów???????
wyglada na to, ze miłosc Toba nie zawładneła... Jaki masz cel w posiadaniu facveta bo nie bardzo rozumiem w tym przypadku? a- bo kolezanki mają b- bo on ma kasę c- bo chcesz się z kimś zestarzeć moim zdaniem tylko w wypadku wspólnej chęci zestarzenia się tego typu wyrachowanie ma sens. Oczywiście o dobru dziecka wogóle nie ma tu mowy- nic o tym nie wspominasz jak na razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda rozwódka z dzieckiem
nie mam 2 facetów, jak na razie to nie mam żadnego! poznałam jednego 25 lat, on chce być ze mną a ja nie, zostaliśmy przyjaciółmi chociaz brałam pod uwagę żeby z nim być bo jest naprawdę dobrym chłopakiem ale nie pociąga mnie, nie spotykałam się z nim ale utrzymywałam kontakt więc nie był moim facetem, teraz zaczęłam się spotykać z innym, rozwodnikiem, podoba mi się i ja jemu też, nie wiem czy coś z tego wyjdzie ale chciałam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×