Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i znowu kurier

Jaki macie fotelik dla dziecka o wadze 15 kg

Polecane posty

Gość i znowu kurier

Szukam fotelika zapinanego pasami z przodu tak żeby nie trzeba bylo ciągle zapinać pasów samochodowych. Kupiłam już kolejny na allegro i dziecko mi się w kurtce nie dopnie i muszę odesłać. Już mam dość. Straciłam na tym sporo pieniędzy. Jaki macie fotelik? Szukam czegoś z na prawdę długimi pasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz
kupic fotelika w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu kurier
mam dziecko na kolana wziac i jechac do sklepu? Mam tam 60 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz
to najlepiej napisz do sprzedawcy zapytaj ile cm maja pasy i jesli ci odpowie to zdecydujesz czy chcesz kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu kurier
Napisałam wlasnie i mialo byc ok, ale sprzedawca nie zauważyl że z tyly pasek sobie wisi a nie da sie go przeciagnąć do przodu. No i nic z tym ze to on nie zauwazyl jak za przesylkę ja musze zaplacić. Mam dość. Moze ktoś ma jakiś fotelik i może polecić. Nie mam możliwości odpinania pasów samochodowych za kazdym razem bo bardzo źle się zapinają. Szukam fotelika ktory ma wlasne pasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz
ja mam chicco moj sie w sumie w kurtce miesci ale nie takiej mocno grubasnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o fotelik 9-18 kg? Ja mam BeSafe Izifix i robi sie przymaly jak dziecko ma zimowe ubranie. Moja corka ma 15 kg i 100 cm (4 lata) i wlasnie zmienilam na taki 15-36 kg: Maxi Cosi Rodi. Dlaczego nie chcesz fotelika zapinanego pasami samochodowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, rozumiem juz z pasami. A ile wzrostu ma twoje dziecko? Ja mam taki: http://allegro.pl/besafe-izi-comfort-fotelik-samochodowy-9-18kg-i1890666554.html Ogolnie jest w porzadku, wygodny i ma fajna opcje regulowania siedzenia, ale ma bardzo wysoka podstawe, niewygodnie sie na niego wchodzi wiekszemu dziecku. Pasy jak dla mnie sa takie na styk w grubej zimowej kurtce. Moze znajdziesz fotelik 9-25 kg? Powinien byc wiekszy, to moze pasy beda tez dluzsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz
ja mam 9-36 kg i wydaje mi sie ze te pasy sa dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×