Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham pieskiiiiiiiiiiiiii

Jaka karma?

Polecane posty

Gość kocham pieskiiiiiiiiiiiiii

Mam boksera kilkuletniego. Do tej pory gotowałam mu jedzenie sama- kasza i kosteczki, porcje, skrzydełka. ale od jakiegoś czasu ma alergię pokarmową i weterynarz radziła mi przestawić go na suchą karmę. Wiem że najlepsze, to Chappi i Pediegree. A czy polecacie jakieś inne karmy dla dużych psów, takie nieco tańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz zabić swojego psa tą karma? Nuż o niebo lepsza jest purina ale są i lepsze ,tylko że kosztują. Przejrzyj internet.. niegryzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz zabić swojego psa tą karma? Nuż o niebo lepsza jest purina ale są i lepsze ,tylko że kosztują. Przejrzyj internet.. niegryzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chappi i Pediegree to najgorsze syfy dostępne na rynku jeśli mówimy o znanych karmach występujących nie tylko w Polsce. Purina, Eukanuba, Dog Chow, Taste of the Wild, Acana, Orijen i Wolfsblut - to są najlepsze karmy. Za jakość trzeba płacić. Każdy tani syf to śmieci kulki nafaszerowane trocinami i wszystkim obrzydliwym przyprawionym tak ostro (szkodliwie) żeby pies zjadł byle gówno. Sam tłuszcz pochodzenia zwierzęcego czy białko kosztują o wiele więcej więc aby ich użyć do produkcji karmy trzeba też podnieść jej cenę aby się produkcja opłaciła. Są zamienniki produktów zwierzecego pochodzenia ale są to chemiczne odpady, śmieci. Pies nie powinien tego kurestva jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam boksera:] wcina royal cannin dla boksiów i ma się świetnie:] na necie znajdziesz dużo taniej niż w sklepie:] a i wiem że szefowa karmi swojego psa kobersem i też jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×