Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka:(

Nie pracuje bo chyba zbyt duzo wymagam, oceńcie sami proszę...

Polecane posty

Gość malutka:(

Witajcie piszę, ponieważ potrzebuje opinii od osób postronnych, Chodzi o to, ze od 4 mieięcy siedze w domu, szukam pracy jako sprzedawca, kasjerka choć ukończyłam szkołę w innym kierunku. Mam 21 lat, nie znam życia... pracowałam w wakacje, a po ukończeniu szkoły średniej znalazłam pracę w sklepie odzieżowym (lumpku) ale po połowie roku zrezygnowałam ponieważ nie wytrzymywałam tego że od 10 do 18 siedziałam w sklepie w piękąa pogode a w domu byłam godz później bo dojeżdzam do miasta... i do tego nie miałam umowy... zrezygnowałam. Teraz tego bardzo żałuje bo nie mogę nic znaleźć... bo chyba za bardzo wymagam, szukam pracy na stanowisku gdzie będe sama, nikt nie będzie sie do mnie wtrącał... nie wiem chyba boję sie kionfliktów z inny,mi pracownikami, dodam jeszcze że mam bardzo niską samooceną może to też ma jakiś wpływ na to moje podejście do pracy... Podziwiam osoby pracujące w duzych zakładach gdzie jest tak duzo ludzi, ja nie potrafiłabym tak pracować... może dlatego ze jestem jedynaczką... Co o tym myślicie? czy to tylko mnie spotkało? Wstydzę się rozmawiając ze znajomymi że siedzę w domu gdzie moje koleżanki mają już stała prace... nie dorosłam??? pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×