Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mari 92886

CIESZE SIE ZE MAM SYNKA A NIE CÓRKE:)

Polecane posty

Gość Mari 92886

hej , jak zaszlam w ciaze bardzo chcialam zeby to byl chlopiec , poszlam na usg a tu super wiadomosc:) chlopiec:) bylismy z mezem bardzo szczesliwi , teraz synek ma 1,5 roku i bardzo sie ciesze ze nie mam corki, moje znajome wszystkie maja corki sa w wieku 8 miesiecy, 13 miesiecy i 2,5 roku i wszystkie sa nie znosne rozkapryszone i BRZYDKIE!! a wszystkie mamy i znajome co znam co maja chlopcow to sa grzeczni i w miare spokojni a nie takie zlosliwe i jak pisalam rozkapryszone... wiem , zaraz mnie tu zjedziecie ale mam to gdzies:) nie tylko ja mam takie zdanie co do chlopczykow:) pozdrawiam mamy chlopcow:P a mamy dziewczynek czekam na krytykowanie i obrazanie mnie bo wiem ze to zrobicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję też mam chłopca, z grzecznoscią jest róznie, zaczyna sie chyba bunt 2 latka, a ma teraz 21 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
bunt to maja i dziewczynki chodzi mi ogolnie o zachowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
i chłopcy są ładniejsi od dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozozesn
ale po co Ci bylo zakladać taki temat ? Nie masz sie komu wygadać to na forum przyszłaś swoje poglądy przedstawiać ? Ja mam 2 dzieci w tym syna i córkę i jakoś nie zauważyłam by córka była rozkapryszona czy wredna :/ Syn tak samo nie jest - to kwestia wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta urodą to tez różnie podobno moje dziecko jest bardzo ładne, mnie tez oczywiscie się podoba, ale z 3 kolegów w tym wieku tylko jeden jest w sumie ładniutki reszta wygląda trochę szaro, anemicznie, chyba taka uroda, bo nie pytam czy na cos jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala123456
Ale głupia ta autorka, wiadomo ze swoje się chwali i uważa,ze jest najwspanialsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to
oj ludziska pewnie to podpucha żebyście zaczęli się rzucać i dali sie sprowokować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
wypowiedz wyzej nie bulwersuj sie:P zalozyla bo mialam taki kaprys na tym forum duzo glupsze tematy zakladaja i jakos ich nie komentujecie to poszukaj innych i tam sie pytaj po co zakladali takie tematy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
Ja mam synka i wcale nie jest takim super spokojnym i grzecznym dzieckiem- no ale narzekać nie mogę. Jest cudowny i jak dla mnie prześliczny. Natomiast bardzo chciałabym mieć jeszcze córcię... Może jeszcze kiedyś się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
to nie podpucha naprawde tak uwazam.. dziewuchy mnie denerwuja , sa rozkapryszone i nieznosne... i brzydkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kailla21
też mam chłopaka, i tez bardzo się cieszę z tego powodu! co do grzeczności to różnie bywa, ale śl.iczny jest baaardzo :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też planuję jeszcze malucha, ale co będzie to zobaczymy, nie mam szczególnych wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
i nie chialabym miec corki dlatego nie chce juz zachodzic w ciaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroda dziecka jest sprawą genów, a nie płci. A to czy dziecko jest rozkapryszone i niegrzeczne, jest w dużej mierze zasługą rodziców oraz ich błędów wychowawczych. Oby tylko głupota nie była dziedziczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqd
ja nie mam jeszcze dzieci wiec udzielam sie jako osoba neutralna,otoz powiem tylko tyle ze widac czarno na bialym twoja frustracje tym ze nie masz dziewczynki i teraz szukasz wszelkich argumentow przemaeiajacych za tym ze chlopiec lepszy..to jest tak oczywiste w twoim przypadku ze nawet nie wymaga komentarza. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
autorko bardzo to widac ze jestes wrecz rozgoryczona i ze w glebi duszy wprost marzysz o dziewczynce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby głupota umiała latać
fruwałabyś jak gołębica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE WY JESTEŚCIE
GŁUPIE, AŻ ŻAL COŚ TAKIEGO CZYTAĆ. KOBIETO - AUTORKO ZANIM ZABIERZESZ GŁOS ZASTANÓW SIĘ CO MĄDREGO MASZ DO POWIEDZENIA!!!! I ŻEBY BYŁO JASNE NIE MAM CÓRKI, MAŁO Z TEGO JESTEM W CIĄŻY I PRAWDOPODOBNIE TO TEŻ BĘDZIE CHŁOPIEC ALE W ŻYCIU NIE POMYŚLAŁABYM TYMI KATEGORIAMI CO TY GDYBY MIAŁA TO BYĆ DZIEWCZYNKA. W OGÓLE CO Z CIEBIE ZA ZNAJOMA SKORO OBRAŻASZ DZIECI SWOICH KOLEŻANEK PISZĄC TU ŻE SĄ BRZYDKIE. ŻENADA PO POROSTU. P.S. DOBRZE ŻE ZAPEWNE TY JESTEŚ TAKA PIĘKNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam koleżankę, która bardzo chciała chłopca i na usg jak jej lekarz powiedział, ze córa to się rozwyła z żalu to jest dopiero głupota i żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea......
ale kretynka z ciebie.... juz sobie wyobrazam jaka bedziesz tesciowa :D :D i btw ja wlasnie marze o dziewczynce, ale w brzuchu prawdopodobnie siedzi chlopak. moze nastepnym razem sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
nie prawda nie raz nie jest to zasluga rodzicow czy dziecko jest rozkapryszone.. przyklad jak rodzice maja 2 dzieci dwoch chlopcow , jeden jest lekarzem a drugi nie skonczyl szkoly i siedzi zz kolegami , nie pracuje , pije , pali moja siostra ma takich sasiadow i co zostali wychowani w bdb domu przez tych samych rodzicow.. takze to nie jest kwestia wychowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale dla jednego mogli mieć czas i cierpliwosć,a dla drugiego nie i to jest jednak różnica i zdarza się tak częśto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
ja chce w glebi dusze dziewczynke? chyba powariowalyscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana mama\
A ja marzyłam o córce i mam córkę. Wśród znajomych, dzieci z najbliższej rodziny zauważyłam, że chłopcy częściej dają popalić i to zarówno w wieku żłobkowo- przedszkolnym, jak i potem, kiedy już są nastolatkami. Mam na myśli to, co zaobserwowałam wśród osób, które ja osobiście znam, u Ciebie może być inaczej. A i nie znam naprawdę pięknego chłopca, przepiękne dziewczynki owszem, a chłopca jeszcze nie miałam okazji poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
Tez tak uważam jak koleżanka/ga powyżej, że w głebi serca chciałabyś mieć dziewczynkę ale wmawiasz sobie że chłopak jest lepszy. Jak dla mnie nieważne co, ważne by było zdrowe. Jak pisałam wcześniej syna już mam, jeszcze chciałabym mieć jedno dziecko (z nastawieniem na córkę), natomiast jak będzie syn nie będę płakała z teg powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotłomop
Mnie w ciąży było obojętne,ale urodziłam syna i cieszę się teraz, że to nie dziewczynka.Jakoś z racji tego, że mam syna, jestem bardzo zaangażowana w to jego chłopięce życie i nie wyobrażam sobie teraz żeby to mogła być dziewczynka.Jakoś te sukieneczki,kitki na głowie ,lalki i zabawkowe wózki do mnie nie przemawiają. Wolę chłopięce rzeczy,zabawki,zabawy i wygląd dzieci chłopców. Ale na pewno,jak bym zaszła teraz w ciążę nie rozpaczałabym z powodu dziewczynki,tylko normalnie cieszyła się dzieckiem, ale gdyby to był drugi chłopak, wcale bym się nie obraziła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
a pozatym co z tego ze uwazam i mowie ze dzieci kolezanek sa brzydkie ? sa i taka jest prawda to czemu mam tego nie napisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×