Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mari 92886

CIESZE SIE ZE MAM SYNKA A NIE CÓRKE:)

Polecane posty

Gość może ci wasi chłopcy póki
oczywiście, że jest: połączenie jasnej karnacji z czerwonymi polikami, jasne wypłowiałe włosy i okrągła twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawioretka
Możesz mi znaleźć jakieś zdjęcie w necie? Takiej właśnie typowej, słowiańskiej gęby. Wielokrotnie już o tym czytałam na kafe, ale nadal nie wiem o co chodzi. Plizzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat był ładnym dzieckiem, a teraz jest pzerystojnym mężczyzną prawie czarne włosy, brązowe oczy, piękne białe zęby, wysoki, szczupły i wysportowany, ładne rysy, bynajmniej nie słowiańskie moze jest wyjątkiem? fakt, ze wielu facetów o siebie nie dba i zapuszczają sie strasznie, sama mam takuich kolegów, na których widok 10 lat temu dech zapierało, a teraz? wielkie brzuszyska, zęby - no wiele do życzenia (niektórzy), zmarchy pod oczami, bo jak sie imprezuje non stop, to jak ma wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź sobie sama foty
naszych polityków... taki Ziobro np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakby była dziewczynka
To co byś zrobiła? Zresztą to kobietki są ładniejsze a nie chłopcy, choć i chłopców się kocha. Ja jestem w ciaży, ale nie mam takich głupich dylematów i nie krytykuj dzieci innych kobiet. Może im też się nie podoba twój synalek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirkowa
troszczymy się o swoje dzieci, wychowujemy, uczymy a one i tak kiedyś dorosną i pójdą w swoją stronę. Zdaje mi się, że o córkę jakiś większy strach jest. O chcłopca oczywiście też, ale jakoś podświadomie wiemy, że FACET da sobie radę. Dziewczynka natomiast jest bardziej zagrożona. Tylu czubków się kręci po świecie, że strach pomyśleć. Wiem ile mama się nastresowała moimi wyjściami, pierwszymi miłościami, strachem przed ciążą czy innymi zmorami nastolatek. Nie chcę oczerniać płci pięknej, ale zauważcie co się dzieje na ulicah. Nastolatki sa gorsze od chłopców w tym samym wieku. Bardziej rozwiązłe, bezczelne i otwarte na sex. Nie raz widzę w parku czy słyszę rozmowy w autobusie, to jestem zażenowana. Chłopakowi więcej przystoi niż dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawioretka
Nie wydaje mi się, żeby każdy mijany na ulicy słowianin przypominał Ziobrę. Wiem jednak na pewno, że jest coś takiego jak RUSKA TWARZ, bo Rosjanina zawsze rozpoznam. Nawet jak wyemigrował na Zachód i nie ma na sobie np. kufajki. Po prostu widać to na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w to nie wierzę - w słowianska czy ruska twarz. Chyba macie małe kantakty z cudzoziemcami. Ja pracowałam w hotelu i rozmiawiałam z tysiacami cudzoziemców przez ten czas i wierzcie mi ze nie mozna sie kierowac stereotypami bo w większosci przypadków mozna sie pomylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwinka111
Ciekawe czy tak samo będziesz śpiewała jak chłopak dorośnie i będziesz z nim miała trzy światy w wieku dorastania??? albo Ci odbierze go inna kobietka, młodsza i zgrabna, jego rówieśniczka. A z córką zawsze jest większy kontakt!!!! Mam dwóch braci i zazwyczaj ma mnie mama może liczyć. Zresztą mi mama zawsze życzyła córeczki, bo jak jest córka w domu to jest dziecko w domu. I nie ładnie mówić na inne dzieci, że są brzydkie, ważne że są zdrowe. Zresztą nie wiesz co ciebie jeszcze czeka w życiu, więc daruj sobie te wyjątkowo głupie poglądy. Dawno nie czytałam tak głupiej wypowiedzi, a siedzę tu każdego dnia i myślałam że już mnien ic nie zaskoczy. A jednak Twoja głupota mnie poraziła, bądź z siebie dumna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z Iwinka
i mysle ze autorką tego dennego topiku jest plastikowa głupia lala ktora nie ma przyjaciół.Stawia tylko na urodę.Oj jak bardzo sie zdziwi w przyszłosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecie ona
to jakas mloda mamuska :) CO ona o zyciu moze wiedziec? Wystarczy przeczytac co u niej w glowie siedzi jeszcze. I wszystko jasne. Nie szkoda wam czasu na takie topiki? Dajecie jej tylko nadzieje, ze ktos sie moze zainteresowac jej wywodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
tak mniej klopotow z corkami zwlaszcza jak ma 15 lat i jej bije do glowy zaczyna imprezowac , zaczynaja sie chlopaki , niechciane ciaze... z chlopakami jest klopot jak dorastaja ale dziewczyny sa gorsze!!! stroja sie , maluja robia z siebie stare malutkie a potem sie dziwic ze gwalca albo bog wie co im robia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjdfnninidfnidfndf
autorka jednak wyraźnie ma coś z głową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodnao
oczywiscie gwalca je tak idealni chlopcy o ktorych mowisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodnao
i oczywiscie same zachodza w te niechciane ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodnao
chlopcy nie zaczynaja imprezowac, nie zaczynaja sie dziewczyny ?:) Ale ty jestes prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
ZACZYNAJA ALE MI PRZYNAJMNIEJ CORKA SIE NIE BEDZIE PUSZCZAC , I NIE PRZYJDZIE MI Z BRZUCHEM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamamsyna
a ja mam 2 synów,i bardzo się z tego cieszę.starszy ma lat 17 ,fajną dziewczynę i jakos nie mam traumy z tego powodu,młodszy słodki 4 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
I WEZCIE SIE JUZ ODCZEPCIE WIECIE ZE MAM RACJE TYLKO NA SILE BRONICIE TYCH SWOICH IDEALNYCH CORECZEK... JA I TAK WIEM SWOJE WIEM ZE MNIE KRYTYKUJECIE ALE MAM TO GDZIES ;) DAJCIE SOBIE JUZ SIANA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to pewnego pieknego dnia
twoj synek przestanie trzepac kapucyna i zaciazy jakas dziewczyne po czym ty bedziesz placic na to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to pewnego pieknego dnia
a to ze ty sie puszczalas i zaciążyłaś to nie znaczy ze kazdej to sie przytrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
A CO DO NIECHCIANYCH CIAŻY TO JAK DZIEWCZYNA NIE DA TO CHLOP NIE WEZMIE CHYBA ZE CHODZI O GWALT ALE POWIEDZMY SOBIE SZCZERZE ILE JEST CIAZY Z GWALTU A ILE Z NORMALNEGO SEKSU I DZIEWCZYN KTORE WSKAKUJA Z WLASNEJ WOLI A POTEM PRZYNOSZA RODZICA DO DOMU BOBASKA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
NIE PUSZCZALAM SIE I WYPRASZAM SOBIE , MAM DZIECKO MEZA I NIEJESTEM JAKAS DZIWKA.. A POZATYM NAWET JAK ZACIAZY JAKS I BEDE PLACIC TO JUZ MOJA SPRAWA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to pewnego pieknego dnia
faktycznie biedna ta twoja matka ze urodzila corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamamsyna
chłopaki są super,aczkolwiek bardzo lubię pannę mojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to pewnego pieknego dnia
taka corke*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
MOJA MATKA NIE ZYJE I NIE WYPOWIADAJ SIE NA JEJ TEMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zauważyłyście , że na kafe są strasznie dziwne stereotypy , że : - poród tylko cc (bo jak sn to już masz wiadro między nogami i koniec życia seksualnego) żeby nie było rodziłam i sn i cc - karmienie oczywiście tylko butlą bo przecież karmienie naturalne to wstyd, obrzydlistwo i obciach... -jak dziecko to tylko jedno , bo więcej=patologia i na pewno nie masz z czego żyć , ciągniesz kasę od państwa, i oczywiście jesteś leniem bez ambicji na utrzymania męża - no i jak już dziecko to tylko chłopiec , bo jak marzysz o dziewczynce , to na pewno masz pusto i tylko ci róż w głowie no to takie podsumowanie kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowuj tak syna
ze dziewczyny to gorszy gatunek a zostanie pedałem powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
NIE BEDE MU MOWIC ZE DZIEWCZYNY TO GORSZY GATUNEK , NIECH MA DZIEWCZYNE MOWIE TYLKO ZE JA NIECHCIALABYM CORKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×