Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mari 92886

CIESZE SIE ZE MAM SYNKA A NIE CÓRKE:)

Polecane posty

Gość za to pewnego pieknego dnia
a ty sie nie wypowiadaj o czyiś dzieciach miotło bo gowno wiesz twoj syn bedzie strasznym pustakiem po mamusi i uroda wiele nie wskóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym tak chciała córeczkę
choć wiadomo że najważniejsze by dziecko było zdrowe, ale przyznam szczerze że marzę o dziewczynce. za 2 tyg usg i może juz się dowiem. pewnie i tak niewiele to zmieni bo to moja upragniona i długo wyczekiwana ciąża ale jakieś takie małe marzenie jest. a najlepiej jedną dziewczynkę i jednego chłopca :) co do autorki, to powiedz mi cobyś zrobiła gdybyś dowiedziała się że będzie dziewczynka? usunęłabyś> moja znajoma ma synka, fakt jest śliczny, ale tak nieznośnego, rozkapryszonego dziecka dawno nie widziałam. myślę więc że nie ma reguły a twierdzenie że grzeczni są wyłącznie chłopcy a dziewczynki rozkapryszone to jakaś bujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się nawet nie dziwię autorc
bo jest idealną ilustracją swoich przekonań, ale stanowi ledwie nieznaczący ułamek populacji na szczęśie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym tak chciała córeczkę
no cóż jak widać autorka sama pogubiła się w swojej argumentacji i aby jej wypowiedzi były bardziej wiarygodne zaczęła pisać do nas WIELKIMI LITERAMI :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech co do puszczania się chyba autorka sama po sobie mówi, skoro wszytskie dziewczyny tak robią. Zapomniał wół jak cielęciem btł. Autorko piszesz o niechcianej ciaży? To trzeba dziecko tak wychować, zeby się szanowało. A co zrobisz jak twoj synek przyprowadzi do domu "puszczalską" jak to okreśiłaś z brzuchem? SIECZKA ZAMIAST MÓZGU I TYLE KRETYNKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziew:/
ojjj bo ona krzyczeć zaczyna hahahaha gdybym sie dowiedziala ze moja znajoma porównuje moje dzieci na jakims publicznym forum ze sa brzydkie takie i owakie to autentycznie bym wycelowala jej pięścią w ryj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję Bogu
że mam 3 zdrowych, pięknych i mądrych dzieci. ma 2 synów i córkę, wychowuję ich jednakowo, kocham tak samo. Nie obrażając autorko cię ale jesteś niedorośnięta do zycia. Jak można dzieci klasyfikować na te lepsze i gorsze wg płci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Ja mam chłopca, bardzo go kocham i chyba nie chciałabym zamienić go na dziewczynkę, mimo że jest niegrzecznym łobuzem. Teraz jak już tyle z nim przeszłam to spokój dziewczynki byłby dla mnie chyba szokiem ;) Oczywiście gdyby była spokojna, ale wydaje mi się że w większości dziewczynki są jednak grzeczniejsze. Za to wierzę w teorie, że dziewczynki dają rodzicom popalić jako nastolatki. Wtedy mam nadzieję, że mój syn będzie spokojniejszy od rówieśniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję Bogu
do dellicje jak wróci od kolegów obkopcony i po pifku???? Dzieci jak dzieci rózne bywają a to nie znaczy że dziewczynka gorsza od chłopca a chłopiec od dziewczynki. Mądre matki nie maja takich dylematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziew:/
bo jak mozna sie dzieci czepiac no jak ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję Bogu
albo jak wda się w bójkę w szkole??? tak piszecie że dziewczynki szmaty że daja to chłopaki biorą, ale to jest obopólna odpowiedzialność i chłopaka i dziewczyny. Samo się to dziecko z jednego nie wzieło. Dziewczyna może przynieść do domu a chłopak i tak jak zrobi dziecko to rodzice są odpowiedzialni jak nieletni. Pewnie że bardziej ucierpi na tym dziewczyna no cóż juz tak jest w naturze ale chłopakowi też się juz urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
hej, ja w ogóle nie traktuje tego tematu aż tak poważnie mam syna to mam miałabym córkę to miałabym, wychowała itd. Czasem wiadomo człowiek zastanawia się jak by to było. Ale niestety ?? to nie koncert życzeń. A co to pocieszać się nie mogę, że syn teraz łobuz to może za młodu swego będzie spokojniejszy ? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
jaka mądra kobieta napisze o dziecku - dziewczynce - szmata ?? No jaka ? wiadomo, że dzieci bywają różne. Czasem człowiek się nie stara a wychowa sobie mądrego człowieka A czasem rodzice staja na głowie aby dobrze poprowadzić swoją pociechę a ona i tak idzie złą drogą. LIFE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
ALE MAM Z WAS BEKE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawda jest taka, ze i chłopak i dziewczyna sprawiają kłopoty, nie ma tak, że jak dziewczynka to od razu będzie mądrą kobietą a chłopak zbirem. czasy są takie, że w szkołach dziewczyny w kiblach wódkę piją, leją się pod dyskotekami. ostatnio dwie dziewczyny zaczepiły na mieście mojego brata ( postawny młody chłopak ) chciały 5 zł, jak powwiedział, że nie ma jedna do niego :a w morde chcesz? to samo chłopcy, jeden wyrośnie na kogoś z pozycją a drugi będzie pod sklepem na piwo sępił. dzieciństwo to stan przejściowy i nie ma co tu się sprzeczać o płeć. ważne, żeby dziecku przekazać odpowiednie wartości a nie wiązać różowe kokardki czy zakładać malutką koszule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
CIESZE SIE ZE MACIE ZE MNIE BEKE, CIESZE SIE ZE KOMUS POPRAWILAM HUMOR;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
wyrazilam tylko swoja opinie wole chlopcow niz dziewczynki po co sie tak bulwersujecie ? kazdy ma prawo do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa znammm, ja znam
temat z doopy hehehe jeszcze załóżcie że cieszę się że mam obojnaka :O stare a durne! jakbyś urodziła córkę to też byś ją kochala nad życie i też bys zakładała tak durne tematy??? zajmuj się lepiej tym synem a nie ślęczeć nad durnym topikiem od rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
sama chciałabym mieć fujarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
moj synek jest bardzo grzeczny i spokojnie uklada sobie klocki na podlodze ( jak to chlopcy spokojni ) wiec mam czas dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
podszywy sie zaczynaja dziwne ze dopiero teraz:D nie badzcie zalosni to pewnie jakas mama dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
Mari 92886- 13:39 podszywy, naprawdę chciałabym,żeby mi coś dyndało między nogami, myślicie,że jak przywiążę sobie pęto wiejskiej to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa znammm, ja znam
syn od rana z klockami na podłodze?! :O zerknij czy z głodu nie zaczął ich obgryzać i kupa nie przykleiła się do paneli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
hej niewiem kim jestes ale jak chcesz cos miec miedzy nogami to zrob sobie operacje i doczep meskie genitalia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
przeciez nie siedze tu caly czas puknij sie , niejestem taka wyrodna matka jak ty skoro dziecku nie dajesz jesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa znammm, ja znam
PS. Mam synka żeby nie było i glodny nie chodzi! ;) i znam grzecznych i niegrzecznych chłopców tak jak i dziewczynki anioły i diabły wcielone, nie ma reguły, ale musiałbym na głowę upaść żeby zakładać takie durne tematy;O Widać autorko udzieliło ci się odpieluchowe zapalenie mózgu które się tylko pogłębia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
masz racje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×