Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mari 92886

CIESZE SIE ZE MAM SYNKA A NIE CÓRKE:)

Polecane posty

tak, mnie też jest obojętne co bedzie, aby bez problemów ciąża i dziecko zdrowe życzyć to sobie można prezentu urodzinowego i wybrać go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari 92886
ja tez wole ubranka chlopiece a nie jakies sukieneczki, kokardki i inne pierdoly:) jakbym chciala miec corke to bym probowala dalej ale niewyobrazam sobie miec corki i dziekuje Bogu ze dal mi synka:) a wy myslcie co chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirkowa
a ja uważam, że temat jak temat. Przeciez to forum dla wszystkich i można dyskutować na rózne tematy. Chyba ten ciekawszy niż jakieś prowokacje nudzących się dzieci, albo niedowartościowanych pustych głów. Ja też mam synka i strasznie się z tego cieszę. Chciałam, mam i nie zamieniłabym :) Jak mi syn mówi, że będę jego żoną, to ja zwyczajnie się rozpływam. Swoje dziecko kochamy bez uwagi na to jakiej jest płci, bo grunt to aby zdrowe i szczęśliwe było. Tak tez mówią rodzice spodziewający się dziecka. Nie wierzę jednak w to, że tak do końca sądzą. Każdy ma w podświadomości jakieś marzenia, oczekiwania itp. Śmiać mi się jednak chce jak słyszę, że chcą córeczkę, bo dziewczynki są takie śłodkie i można im kokardki wiązać i stroić... blllleeeee normalnie katastrofa. Kup sobie małpę albo lalkę i wiąż sobie te kokardki i spinki warkoczyki. Nie zgodze się jednak z autorką, że dziewczynki są zazwyczaj rozkapryszone i nieznośnie. Może niektórzy od małego chowają księżniczki i nietykalne gwiazy, więc jest to możliwe, ale to raczej kwestia wychowania. POZDRAWIAM MAMY CHŁOPCÓW i dziewczynek też :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotłomop
Tylko teraz mając swego jednego synka i patrząc na małe dzieci - dziewczynki,jakoś nie jestem zachwycona różowymi kurtkami, rajstopami i opaskami na głowie, chłopaki wydają mi się fajniejsze.I zawsze chętniej podziwiam chłopców w wózkach niż dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
a pozatym co z tego ze uwazam i mowie ze dzieci kolezanek sa brzydkie ? sa i taka jest prawda to czemu mam tego nie napisac.. w takim przypadku cieszę się że nie jestem Twoją koleżanką :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dalej juz\
Mari 92886---> to p0owiedz o tym koleżankom, a nie siedzisz i smęcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz 100% pewności, że byli tak samo traktowani? Bo ja np wiem, że czasem jest tak, że któreś dziecko jest faworyzowane, innemu na więcej się pozwala ;) Poza tym oczywiście wiadomo - charaktery są różne, ale płeć nie ma tutaj żadnego znaczenia. A poza tym często te bdb domy, o których piszesz nie zawsze są takie idealne, jak Ci się wydaje. Poza tym znam kilku okropnych chłopców w mniej więcej wieku mojego syna.. Boże, co za diabły. To jest jakiś horror. Natomiast takich brzydkich i okropnych dziewczynek, jak to mówisz w moim otoczeniu jakoś nie ma. Także uważam jak ktoś powyżej, chyba czujesz się jakaś sfrustrowana... A czym, to odpowiedz sobie sama. Bo to nie jest normalne, co piszesz. Gdzieś musi być jakiś problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjja
Podzielam Twoje zdanie autorko. Też jestem szczęśliwa, że mam syna. Po pierwsze mój mąż ZAWSZE chciał syna. To było jego marzenie od kiedy go poznałam :D Po drugie też z obserwacji widzę, że chłopczyki są grzeczniejsi, tacy fajni jak są mali... Po drugie jak widzę te dziewczynki caluśkie na różowo to mnie odpycha to strasznie. Wiem, są też inne kolory dla dziewczynek, ale małoooooo :( Mój syn ma prawie 3 latka i jest idealny. Żadnych buntów, grzeczny, fajny i ładny, że codziennie ktoś pochwali jego urodę :) Pewnie, córkę też bym kochała, ale jeśli miałabym mieć wybór to wolę chłopczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała chłopca a wcale nie uważam, żeby dziewczynki były gorsze w wychowaniu. To wlaśnie zalezy od wychowania. Mam młodszego brata i wiem, że wcale tak rózowo nie jest. Ale jak się ma sieczkę zamiast mózgu to można pisać bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziękuję Bogu, ze mam syna" Ja bym raczej dziękowała za zdrowe dziecko a nie za syna...Tacy ludzie jak ty niekoniecznie powinni mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka wyraziła swoja opinie na niereprezentatywnej grupie. Tylko jej synek kontra cóki znajomych. Nie mozna na takiej podstawie uogólniac. Ja mieszkam w bloku gdzie jest mnówstwo dzieci w róznym wieku i niestety mamy az 4 mega łobuzów i tylko jedna artystke. Więc u nas jest tendencja odwrotna. Ja mam synka który faktycznie jest grzeczniejszy niz córka w tym wieku ale i na Lenkę nie mam co narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, ze ja byłam podobno gorsza w wychowaniu niż mój brat, może i tak było za to teraz to się mnie nachwalić nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirkowa
Róż , fiolet, róż , fiolet... Cekin cekina pogania a do tego cyrkonia :) Hello Kitty i to wszystko w tym temacie. Wiem, że są różne inne rzeczy, ale tego co wymieniłam jest przesyt już. Dla chłopców jest zawsze mnieszy wybór i ciągle problem z rozmiarem mam. Nawet w zwykłym markecie na dziale dziecięcym widać te różnice. Mimo wszystko chłopca też można fajnie ubrać, Dziewczynki są kosztowniejsze powiedziałabym nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można i chłpca fajnie ubrać, tylko ja przynajmniej musze trochę bardzie poszperac tu i ówdzie są fajne kolorowe koszule, sweterki w paseczki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjksdjhdflasa
Ale się licytujecie, byle tylko swoje racje udowodnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3 braci i z opini mamy to gorzej bylo wychowac chłopaków. Ja byłam grzeczna i ułożona. Njastarszy brat był huliganem a drugi wyrósł na przestępcę. Wlasnie dostał wyrok 1,5 roku w zawieszeniu na 4 lata za pobicie. Od małego sprawiał problemy wychowawcze. Więc ja jestem za dziewczynkami. Ale synek jak pisalam grzeczny. Najwazniejsze ze dzieciaczki zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianna
wszystkie bachory są obrzydliwe, a jeśli jeszcze odziedziczyły po was intelygencję to miej nas boże w swojej opiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ubieraniem w cekiny przesada fakt, ale dziewczynkę też można ubrać ładnie i niekoniecznie w róże. Dziewczynki są brzydsze? Bzdura. Dzieci dziedziczą urode po rodzicach więc jak mama nie za piękna i tata też urodą nie grzeszy to marne szanse na ładne dziecko- obojętnie jakiej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dwie corki i jestem mega szczesliwa,jesli bym kiedys jeszcze chciala dziecko i byla by to corka,to tez by bylo super,nie byla bym zrozpaczona.Mnie sie wydaje ze nie o plec chodzi tylko trzeba byc szczesliwym,ze dziecko zdrowe jest i dobrze sie rozwija ! A co do rozkapryszenia,nie wiem jakie metody wychowawcze stosuja kolezanki ,ale ja tego nie znam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam chłopaka i mam chłopaka, ala na prawde nie widze najmniejszego powodu żeby przez to nadawać na małe dziewczynki i udowadniać że lepiej mieć chłopca. Po co ? I dziewczyne i chłopaka da się ładnie ubrac jeśli ma się troche gustu. I dziewczyne i chłopaka da się dobrze wychować. Dzieci obu płci są śliczne. Jak dla mnie argumenty z dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam synka i nie zamieniła bym go na żadną dziewczynkę nigdy, dla mnie jest najmądrzejszy, najpiękniejszy itd. jak każde dziecko dla swojej mamy. pomimo tego, że jest bardzo energiczny,przez co wydaje się być niegrzeczny,uparty, pomysły ma takie, że skóra cierpnie czasem ale i tak dla mnie jest naj. co nie oznacza, że uważam dziewczynki za gorsze, wręcz przeciwnie w moim otoczeniu to właśnie dziewczynki są grzeczne i ułożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również nie mam nic do dziewczynek przez to, ze mam synia, to nie wyobrazam sobie, zeby mogła być dziewczynka, ale to tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawioretka
Jeszcze nie mam dzieci. Chciałabym jednak mieć i chłopca i córkę. Jeśli jednak mogłabym wybrać i mieć tylko jedno dziecko to pewnie wolałabym syna. Jakoś wydaje mi się łatwiejszy w obsłudze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zawiedziona byłam, ze to nie bliźniaki jakieś takie przeczucie dziwne miałam i chyba je chciałam, ale lekarz skutecznie wybił mi to z głowy moja babcia miała bliźniaki, wiec ja byłam przeświadczona o tym, ze u mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ci wasi chłopcy póki
sa mali to sa sliczni ale jak dorosną... niestety mężczyźni w Polsce to urodą jakoś specjalnie nie grzeszą... 80 procent to łysiejące w wieku 20 lat przeciętniaki, a widzę czasami małych chłopców który mają już mega zakola i ogólnie te charakterystyczne słowiańskie gęby po których cały świat nas rozpoznaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawioretka
Naprawdę jest coś takiego jak słowiańska gęba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×