Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sok warzywny

Piję sok warzywny zamiast jednego posiłku i waga spada!

Polecane posty

Gość sok warzywny

Próbował ktoś tak?.... W sumie piję sok bardziej dla podreperowania zdrowia- kiepsko się ostatnio czułam, ale parę kilko mniej też fajnie, w zeszłym tygodniu kiedy zaczynałam ważyłam 59kg teraz ważę 57, a więc przez tydzień waga spadła o 2 kg właściwie sama z siebie. Jak to wygląda zamiast śniadania piję szklankę soku warzywnego wyciskam, buraki, marchewki, selera, kapustę, imbir, dodaje też czasem jabłka - co dziennie trochę inna mieszankę robię.... oprócz tego nic nie zmieniłam jem normalny obiad, pije kawę, piwo czy drinka wieczorem, nie ruszam się też więcej niż zwykle.... poza tym rewelacyjnie się czuję, mam mnóstwo energii! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Też tak robiłam jak trochę zdrowie mi szwankowało i faktycznie lepiej było, lżej czułam się i cera inna :) Też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbinna
Ja też - ale tylko te ekologiczne, akurat Rabenhorsta sobie ulubiłam - mają dużo różnych smaków i są gęste, także szklaneczka z powodzeniem zastąpić może deser albo kolację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piję regularnie soki warzywne Tymbark Vega, najlepsza, zwłaszcza prowansalski mi smakuje. Idealne na przekąskę do pracy, ale nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×