Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maaczek

jak odczynić rzucony urok

Polecane posty

Gość maaczek

zaprosiłam gości do domu siostra i sąsiadka chyba zazdrości mi nowego domu szczególnie sypialni rzuciła się na łóżko i jakoś dziwnie wygladała od tamtej pory mamy koszmary senne, pocimy się, kilkakrotnie budzimy, od 4 rano ciągle muszę biegać do łazienki, chodzimy nie wyspani może siostra rzuciła urok jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebrak nie ze swojej winy
może i tak być,ludzie mają paskudne oczy.mogą nawet doprowadzić do rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadź do lodówki
weż długą koszulę lnianą na siebie, złap tył koszuli prze "krok) z tyłu do przodu i oczyść nią swoja twarz. Pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minuuutka
czy urok rzucaja tylko osoby zazdrosne :( zauwazylam, ze kiedy kolezanka mi czegos zazdrosci to niedlugo moje szczescie sie konczy :( mam za kazdym razem takie uczucie, ze to jej wina, czy to jest w ogole mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przychylny Sprawie
Musisz skorzystać z usług szeptuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaks czyjas zonka
dawniej sie nie słyszało,ale teraz coraz cześciej mamy do czynienia z egzoterykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmmuu
a wezze dziewczyno ;) wierzysz w jakies gusla i sama niepotrzebnie sobie glowe zaprzatasz zlymi myslami :) nie ma ani urokow, ani odczyniania urokow. to bajki na miare swietego mikolaja, czarnego kota, dziewiczych poczec i diabla z rogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaks czyjas zonka
szmmuu -jesteś w błedzie, są i to bez egzorcysty nieraz sie nie da żyć ,sama znam przypadek że ludzie szukali pomocy egzorcysty by mogli mieszkać w domu ,a jakie koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmmuu
czarne koty tez, jakby sie uprzec, to i diably z rogami istnieja, bo na obrazkach, a dziwicze poczecia sa tak powszechnymi zjawiskami w roznych religiach i mitologiach, ze tez mozna powiedziec istnieja (na kartach ksiag) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkiuiukljk
???????????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaczek
gdzie ja znajdę długą koszulę lnianą ale będę szukać a czy przy tym coś trzeba mówić, przeciagałam jakiś tydzień temu łóżko majtkami męża i nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to powinny być kalesony
i to używane nieprane :) serio I nie pisze się egzoteryk tylko ezoteryk. Słyszałam jeszcze o rzucaniu węgli spalonych na wodę. Szepcze sie formułki zawierające potrzebę odczyniania, trzeba je przygotować wcześniej. Spróbuj oczyścić pokój solą kamienną niejodowaną. Rozstawiasz w kątach pokoju kubki z solą i po kilkunastu dniach, kilku tygodniach (sama poczujesz kiedy) wysypujesz sól do kibelka i spłukujesz wodą. Zapal też niebieską świecę do niebieskiego anioła wymawiając prośbę zamknięcia was na wpływ innych ludzi, tylko to ma szerszy aspekt zamykania, więc ostrożnie z zyczeniami. Często zapalaj świece w tym pokoju. http://forum.gazeta.pl/forum/w,49617,71671973,0,Achanioly_swiece_kadzidla_i_kolory_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnoł dziołszka
zaproś księdza na kolędę , on ci wyświęci cały dom i będzie spokój 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaczek
czy sprawdzałyście osobiście te sposoby,może ktoś z bliskich i jaki był efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam czasu
moj maz ma szefa straszna swienie :P obydwoje z mezem go szczerze nienawidzimy :P kiedy jego zona zaszla w ciaze to kiedy sie o tym dowiedzialam powiedzialam ( po kolejnej akcji wredoty szefa) zeby poronila i ... tak sie stalo. bycmoze to przypadek, ale zawsze jak mu czegos zle zycze to sie spelnia... i dobrze bo z niego swinia jest straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkiuiukljk
?????????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×