Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka11111

Negatywne testy!A ja jestem w ciąży!

Polecane posty

Ale jestem zła dziewczyny.Te testy ciążowe są do dupy...tyle się wypłakałam przez ostatnie dni,że masakra.Myślałam,że się wykończę a mój mąż razem ze mną:(Cykle mam co 30 dni.W 34 dc zrobiłam test-negatywny(po godzinie pokazała się druga kreska widoczna.Ale test oczywiście nieważny,ponieważ wynik po czasie)Oczywiście płacz i lament.Okresu dalej brak.W 38 dc następny test-negatywny(jedynie pod światło było widać jakiś biały pasek.Wk.rwiłam się i nasikałam na niego drugi raz :D tak dla jaj:)A tam widoczny cień drugiej kreski)Oczywiście wynik nieważny.Dzisiaj 40 dc...idę do lekarza,bo pewnie ze mną coś nie tak.A on mówi: GRATULACJE! Jeste pani w ciąży! Czy komuś też nie wychodziły testy po spodziewanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
nie nie miałam tak, teraz z kolei czekam na @ tzn. na jej brak po ok. 1 roku starań, napomknę że ma juz jedno prawie 3-letnie dziecko, z którym bardzo szybko się udało w 2 cyklu starań :) Natomiast tutaj niebywałe ale jest gorzej... :( zrobiłam badania wszystkie ok. a tu nic, może tu działa psychika... A jakie masz objawy tz. jakie miałaś przed testem, ja mam dziwne pokłuwania takie delikatne kolnięcia, bólu brzucha nie ma, a to już 26 d.c. ostatni cykl trwał 28 dni i pozostałe podobnie.... Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego piszesz, że testy
wychodziły negatywnie?? Przecież druga kreska, jak cienka i słabo widoczna by nie była, oznacza ciążę. To ty nie potrafisz odczytac wyniku testu, a nie testy są do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam,że testy do dupy,ponieważ wynik pokazywał się po bardzo długim czasie.Na ulotce jest napisane żeby nie odczytywać wyniku po 10 minutach.U mnie pojawiła się po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWO!!!!!!!
Zaden ginekolog naocznie nie potwierdzi tak wczesnej ciąży!!!! Wykryje to co najwyżej test z krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27mama27
ale co nie potrafi? napisane jest wyraźnie, że wynik odczytuje się po 5minutach, a po 30 już się nie powinno odczytywać. poza tym w płytkowych np. potrzeba tylko 4 kropli, nie można dawać więcej, także testy wychodziły rzeczywiście nieważne, a autorka dobrze interpretowała wynik. na niektórych testach jest też napisane, że jak kreska jest dużo jaśniejsza to test również negatywny... autorko, ja miałam podobnie z tym, że ja nie robiłam po dniu spodziewanej miesiączki, a zbyt wcześnie. pierwszy test 7dni po owulacji wyszedł neg., drugi test 12dni po owulacji wyszedł neg., wreszcie się wkurzyłam i 14dni po owulacji pojechałam na betę- od razu pozytywny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhaha jakie prowo?
ja wczoraj miałam 35dc i pojechałam do gina, było to 4tyg i 5dni wg OM i był już pęcherzyk:o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam 3 testy PRE TEST pokazały brak ciąży a ja wiedziałam że jest i byłam w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27mama27
mi 2 testy AMIL wyszły negatywne. Beta już pozytywna, a robiona też przed dniem spodziewanej miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkawww
Co do tego czy to prowokacja to nie wiem, ale w 40 dc lekarz juz moze zaobserwowac zmiany wynikajace z bycia w ciazy wiec nie dziwi mnie potwierdzenie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm 40 dzień cyklu i 5 tygodni
owa ciąża? No tak, na kafeterii nic nie powinno mnie już dziwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie siedzę i płaczę ze szczęścia:)I jestem mega wk.rwiona...tak bardzo chciałam zobaczyć dwie kreski.A tu przez tyle dni nic.Człowiek siedział,płakał,rozmyślał.Co jest z nami nie tak?Testy negatywne,@ brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkawww
Natomiast co do ciaży to mi zawsze wychodziły testy ok - negatywnie, choc wiem ze niektore kobiety maja za mała stezenia hcg i one tez wychodza negatywnie a sa juz w ciazy, niektore dziewczyny maja juz potweirdzone ciaze u gina a testy nadal wychodza negatywne wiec to jest indywidualna sprawa kazdej z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkawww
nie wiem po co ludzie sie udzielaja skoro ich to nie obchodzi!! poczytaj sobie o czyms innym a nie wchodzisz na temat jeszcze w dodatku sie nie znajac na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
a robił ci usg ze stwierdził ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkawww
haha raczej z oczu tego nie wyczytał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm 40 dzień cyklu i 5 tygodni
jestem matką dwójki dzieci, więc jakby nieco mam pojęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam :) dawno karta ciąży założona a testy nadal wychodziły negatywne :) dopiero w 17tc test wyszedł pozytywny powód prosty zbyt małe stężenie hcg ja robiłam pink test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkawww
no to widac zle doinformowana jestes, albo sobie wymysliłas ze jestes matka bo kazda kobieta to wieze liczy sie od OM i lekarz w 5 tyg moze potwierdzic juz ciaze. Za granica jedynie jest tak ze lekarz potwierdz ciaze CHYBA w 15 tc ale dokladniej sie nie orientuje wiem tylko tyle od kolezanki ktora w Anglii zaszła w ciaze i dopiero po takim czasie mogła isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkawww
Do :P:P:P Widzisz ja nie bylam w ciazy ale troche sie nasłuchałam o kolezankach jednak nie sa wyjatkami bo widze ze i Ty znajdujesz sie w ich gronie;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO HMM- a wg Ciebie 40 dni,to ile tygodni mamusiu? Każdą ciążę liczy się od ostatniej @!Przecież lekarz nie może tak od razu stwierdzić kiedy doszło do zagnieżdżenia zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam dójkę dzieciaczków przy córce test robiony w dzień spodziewanej @ popołudniu i od razu 2 krechy wyraźne nawet próbka nie zdążyła dojść do końca tego okienka pomiarowego a przy synu dopiero w tym 17tc w klinice gdzie na patologii leżałam jak lekarz zbadał mój poziom bety to od razu leki na podtrzymanie dostałam a syn zdrowy jak koń a poród wywoływany w 41tc a córa co niby super beta a poród w 33tc a co do liczenia to 40dc to jest prawie 6 tygodni więc jak najbardziej w 40dc lekarz może potwierdzić ciążę koleżanka wczoraj była u gina i ma potwierdzoną ciążę i założoną karte a to dopiero 3tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
ja w pierwszej ciąży w dzień spodziewanej @ wraz z przechodzeniem moczu w okienku pojawiały się od razu 2 kreseczki nie miałam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mama....
zazdroszczę tym, co już mają potwierdzoną ciążę i założoną kartkę:( ja wczoraj (5tydzień) miałam usg i jeszcze nic nie widać, za 2tygodnie znów muszę iść...oby wszystko było ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
U mnie 26 d.c. dziwne uczucie, że się udało, delikatne pokłuwania od ok. 3 dni, jestem przeziębiona chociaz już lepiej temp. 37,4, przy każdym kichnięciu kłucie w podbrzuszu.... Mam już jednego kochanego synka wspaniały aktualnie w żłobku prawie 3 latka :))))) Marzymy o drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
Już mama a jakie miałaś objawy zanim .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×