Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fqsaaddda

STEPPER BOCZNY ??

Polecane posty

Gość fqsaaddda

Czym się różni od zwykłego i skrętnego ? Malo opini jest na temat tego urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqsaaddda
dodam jeszcze ,że bardzo mi zalezy na tym by moje uda były szczuplejsze i czy stepper boczny mi w tym pomoże ? Akurat taki dostałam i mam nadzieję ,że jest ok bo nie zależy mi na umięśnieniu sobie nóg tylko ich wysmukleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SonQqqEEE
też chętynie bym sie co nieco dowiedziała o tym urządzonku :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
ja mam stepper boczny Kettler Side cwicze od 2 dni po ćwiczeniach (25 min) jestem cała mokra nie ma regulacji oporu ani wysokości pedału ćwiczy się na nim fajnie, nie skrzypi, nie piszczy, jest cichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqssaddda
Też mam taki stepperek Keltera właśnie ! Tylko sie zastanawiam czy faktycznie dzięki niemu mi uda zeszczupleją czy sie tylko umięśnią. Wolałabym uniknąć tego 2-giego. Wieje a Ty ćwiczysz szybko czy powoli sobie chodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqssaddda
waja*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
fqssaddda czesc, fajnie, ze znalzał się ktoś kto tez ma ten stepper, zanim go kupiam czytałam opinie, były pozytywne ćiezko mi się na nim ćwiczy, mowie tu o sobie, ale to moze dlatego, ze nic wczesniej nie robiłam od razu nogi mnie bolą i nie chce, zeby mi uda urosły bo i tak mam je spore, chce je wyszczuplić :) jak cwicze- no staram sie dosyc szybko przebierac nogami, na poczatku mam pałera, ale potem jestem baaardzo zmeczona :) i cała mokra jestm juz po 15 min puszczam szybka muzyke, bo to mnie motywuje a Ty juz długo na nim cwiczysz? dzis jest moj 3- ci dzien,pozniej na niego wskoczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
fqssaddda a Ty długo na nim ćwiczysz? jak tak to jakie efekty zauważyłaś? może będziemy razem ćwiczyć i wymieniać opiniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqssaddda
Póki co ja na nim nie ćwiczę bo nie wiem czy efekty nie pogorszyły by sprawy a wolę nie ryzykować. Ćwiczyłam , raz 20 minut i też byłam cała morka. Ćwiczyłam ze zmienną prędkością, raz szybciej raz wolniej. Zaprzestałam bo zasadniczo nie wiem czy to urządzenie mi wysmukli nogi czy tylko je umięśni. Dlatego właśnie przestałam ćwiczyć ,żeby sobie przypadkiem nie zrobić jeszcze bardziej masywniejszych ud. Wole sie dowiedzieć coś o tym urządzonku na początku dlatego tu napisałam. Widzę ,że Ty jesteś większą ryzykantką wiec jak będziesz mogla napisz mi za 2 miesiące czy widzisz jakąś pozytywną zmianę. Bo poki co nikt nie jest w stanie mi tu napisać czy stepper boczny wysmukli nogi czy je umięśni.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
wiesz, czytałam tu na innym topicu i dziewczynie, co pisała, że ćwiczyła na rowerze stacjonarnym i nogi się jej rozrosły, potem napisała, że przyczyną tego był brak rozciągania po ćwiczeniach. Ja zaryzykowałam, zobaczę co będzie się działo, nie wiem czy nogi mi urosną (mam nadzieję, że nie), ale po każdym steppowaniu na stepperze się rozciągam. Będę pisać o efektach tutaj - mam nadzieję, że jedynie o pozytywach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
popatrzyłam na opinię w necie o tym stpeperze: "Ogólnie stepper bardzo mi się podoba i naprawdę można się na nim spocić. Efekty widać już po paru tygodniach: jędrniejsze nogi i pupa :). Ja ćwiczyłam ok. 45 min. dziennie", "mniemam, ze chodzi o ten stepper, jesli tak to polecam kazdemu - moja kolezanka zakupila sobie taki wlasnie i bardzo sobie chwali, wyrobila nozki jak nigdysama zreszta u niej czasem go uzywalam, zastanawiam sie nad kupnem teraz" "Dla mnie ten stepper jest najlepszy ze wszystkich , które miałam . Używałam steppera zwykłego, skrętnego, a teraz bocznego. Potwierdzam, że ten stepper daje wycisk i sprawuje się wyśmienicie: cicho chodzi, bezawaryjnie. Stepper boczny wymaga włożenia więcej pary w ćwiczenia i doskonale - na pewnym etapie steppowania jest najkorzystniejszy dla ciała i zachowania smukłej sylwetki. Polecam!" więc chyba warto na nim ćwiczyć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqssaddda
o kurde , a gdzie Ty to znalazłaś ? Możesz podać link ? Wlasnie szukalam wypowiedzi tego typu. Może sama zaryzykuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
Gość waja kondijos
musisz usunąć spację, wtedy zadziała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbm
Działa wspaniale na odchudzanie. Tylko systematycznie z nim ćwiczenia wspomagają zrzucanie zbędnych kilogramów. Warto korzystać z takiego bocznego steppera nawet trzy razy w tygodniu po około 40 minut dla uzyskania dobrych rezultatów. Polecam! Dodatkowo jeśli zależy nam na efektywnym schudnięciu, to powinno się zastosować jeszcze zmiany w nawykach żywieniowych. Polecam dietę makrobiotyczną. Pozwala ona schudnąć nawet cztery kilogramy w ciągu dwóch tygodni. W planie dietetycznym znajdują się przede wszystkim kasze, ziarna zbóż i warzywa - produkty obfitujące w błonnik, który doskonale działa na wspomaganie odchudzania. Co więcej -w jadłospisie mogą znajdować się ryby, owoce oraz orzechy. A o szczegółowych zasadach tej diety dowiedzieć się można ze strony http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/10/27/dieta-makrobiotyczna-pomoze-schudnac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
bbbbbbbbm a Ty też masz stepper boczny kettlera? czy jakiś inny? Długo na nim ćwiczysz? Pochwal się rezultatami :D ja ćwiczę id tygodnia, na razie nie mam żadnych efektów, bo to raczej za szybko, ale stepper daje w kość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqssaddda
waja dzieki za linki :** bbbbbm a z jaką szybkością chodzisz na stepperze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqssaddda
waja to oczywsie ,że po tygdoniu rezultatow jeszcze nie bedzie :) spokojnie ;p Jesli to faktycznie działa to rezultaty przy regularnych ćwiczeniach powinny być za 2/3 miechy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqssaddda
podkreślam słowo "jeśli" ale po opiniach widać ,że powinno działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
no ja sobie zdaję sprawę, ze po tyg. cudów nie będzie :d ale najważniejsze to systematycznie ćwiczyć :D ja ćwiczę 30 min - staram się codziennie, ale jak nie wyjdzie to co 2- gi dzień też jestem ciekawa jak bbbbbbm chodzi- szybko czy wolno i jakie efekty uzyskała w jakim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
hej dziewczynki ćwiczycie na stepperze? ja tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrrrrrrr121212
hej, a na jakim sprzęcie ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stepper fajna rzecz ale jak dla mnie tylko na chwilę - mysle ze niestety szybko by mi się znudził, lubie gdy cwiczenia sa urozmaicone, więc nie wiem czy by mi sie nadawał ale oczywiscie co kto lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
ja ćwicze na steppetrze Kettlera - SIDE to boczny stepper jak na razie jestem wytrwała i wyciskam z siebie pot :) dziś 35 min zaliczone :) efektów na razie brak poza 2 cm z talii :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugugu1
cwiczę na duzym, profesjonalnym - na silowni.Wg mnie nie chodzi o roznicę w ewektywnosci cwiczen na bocznym i klasycznym , ale o to ,ze boczny jest zdrowszy i bezpieczniejszy dla stawów kolan! Ja jestem po kontuzji kolana i nie moge dluzej niz kilka minut stepowac na klasycznym-potworny bol kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
40 min dziś :) chyba tylko ja steppuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celeatia1
Od wczoraj mam stepper boczny. Wczoraj ćwiczyłam na nim 2 razy po 10 minut,dziś 45 minut jeden raz.Dopiero teraz zaczęłam czuć,że nogi mnie bolą, chyba zadługo dziś ćwiczyłam jak na 2 raz. Na najlżejszym obciążeniu. Pot się ze mnie lał, że koszulkę i spodenki od razu musiałam uprać... Chciałabym wyszczuplić nogi, głównie uda i "bułki" nad kolanami.Czytałam różne opinie i w końcu nie wiem czy można wyszczupleć, zrzucić centymetry czy nabrac masy mięśniowej? Jakie są Wasze doświadczenia? Ile czasu, jak często trzeba na nim ćwiczyć by był jakiś efekt widoczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
celeatia1 a jaki masz stepper- tzn jakiej firmy? masz z regulacją oporu? ja ćwiczę od 20 dni, mam ok. 2 cm mniej w talii 1 cm w biodrach i 1 cm w udzie wagowo 2,5 kg ale oprócz cwiczen na stepperze cwiczę tez brzuszki, przysiady i takie wygibasy i staram sie ograniczac jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celeatia1
waja a ćwiczysz codziennie? ile czasu? ja mam stepper Lateral Thigh Trainer, ma regulacje oporu, ja ćwiczę na najlżejszym, nawet czytałam że niekoniecznie trzeba dociskać do końca, byleby opór lekki i szybkie ruchy wykonywać... mi chodzi o wyszczuplenie w centymetrach ud i ogólnie nóg, boczków przy kolanach :-( nie o wagę a o CM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×