Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fqsaaddda

STEPPER BOCZNY ??

Polecane posty

Gość *liliann
Hej :) Ja ćwiczyłam przez święta, tak ogólnie po 2h :) Z czego 70min to rower, 30 min to stepper a 20 min ćwiczenia na brzuch, ramiona i pośladki :) Tylko, że na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ćwiczę nadal, po 30 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
lilian wytrwała jesteś :D a masz ten stepper kettlera side boczny? jak na nim ćwiczysz? w jakim tempie- szybko, czy tak bardziej powoli? i czy dociskasz do końca stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Hej Waja :) Wytrwała to chyba za dużo powiedziane :P Mam go dopiero tydzień, więc mam zapał, no i póki co motywację. Mam tego Kettlera. Staram się nie dociskać do końca, ale póki co jeszcze trudno złapać mi rytm na nim i nie raz docisnę :) W trakcie czytam książkę, więc czas leci. A ćwiczę tak, że mam lekko ugięte kolana, żeby pośladki i uda lepiej pracowały. Chodzę póki co 0,5h i np. wczoraj dało mi to 1500 kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Jak tam? U mnie cały czas po 0,5h i 1500 kroków :) Od poniedziałku zmieniam system ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
a ja mam anginę OD 1,5 TYG. i ze steppowania nici lilian a na co zmieniasz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ waja kondijos Jak zdrówko? Teraz będę krócej jeździła na rowerze, dłużej chodziła na stepperze i robiła bardziej intensywne ćwiczenia na wszystkie partie. Znalazłam u siebie kilka płyt z Shape'a i tam są fajne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
liliann, angina już mi minęła :) na szczęscie od jutra zaczynam znów steppowac i kręcić hula hopem :) mój facet- nie widzieliśmy się miesiąc powiedział, że mam jędrniejszą pupę :D:D:D:D i wyglądam szczuplej, choć na wadze prawie nic nie drgnęło :D yuuupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Jakby mi facet powiedział, że mam jędrniejszą pupę to zaraz bym podejrzewała, że wcześniej flak był :) Mi wystarczy, że sama widzę, że jest lepiej. On i tak zawsze mnie chwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
noo bo miałam wczesniej troszke flaczek z pupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Aj tam.. Na pewno źle nie było :) Wczoraj sobie pochodziłam 60min. A dzisiaj będzie rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
lilian jak tam efekty na kettlerze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
No uda konkretnie wzmocnione :D I pośladki jakby lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
ja od wczoraj znów steppuje i hula hop poszło w ruch trzeba się brać za siebie :) do wiosny coraz mniej czasu ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
lilian a jaki spadek u Ciebie w centymetrach i wagowo? bo na pewno masz już jakieś ciekawe wyniki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Waja, wagowego spadku nie ma :( Ale w cm na pewno coś ruszyło, bo luźniejsze ciuchy. Też hula będę kręciła, dzisiaj ma mi kurier przywieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
no wlasnie w mnie też waga cos nic ne idzie w dół jedynie troche cm.... ale tam waga, ważne, ze ciuchy luźniejsze a hula hop jest super :) tylko uwazaj na początku na siniaki ubierz coś, nie cwicz na gołe ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
lilian ja miałam podobne siniaki ale znikną i wtedy będzie miód malina :) sama przyjemność z kręcenia ale wyglądasz jak ofiara przemocy zresztą sama zobacz- takigo miałam siniaka jak zaczynałam (2009 rok): http://www.voila.pl/149/dg88c/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
hahahaha.. O Boże, to każda chyba tak kończy po kręceniu :) Ale samo kręcenie wciąga i mam nadzieję, że nie znudzi mi się to i chociaż po miesiącu zobaczę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaa24
z 65kg na 53kg zaczynałam od steppera- warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaa24
z 65kg na 53kg zaczynałam od steppera- warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Wasz steper też tak szybko się nagrzewa i czy trzeba go czymś nasmarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMB1
Cześć Dziewczyny! Jak tam Wasze stepperki się czują? Ćwiczycie jeszcze? Zastanawiam się nad zakupem tego bocznego Kettlera Side. Miałam już mini stepper, ale ciężko było mi utrzymać na nim równowagę, musiałam trzymać się futryny aby nie wywinąć orła podczas ćwiczeń. Nastepnie był orbitrek, ale zajmował tyle miejsca, rysował podłogę, skrzypiał, stukał...i też został sprzedany. Brakuje mi jednak takiego sprzętu w domu, więc postanowiłam zakupić stepper z kolumną...naczytałam się tyle negatywnych opinii, że kolumna tylko przeszkadza, kiwa się...itd...i znalazłam Kettler Side. A Wy jak na nim ćwiczycie? Trzymacie się czegoś czy utrzymujecie rownowagę bez problemu? I jak z efektami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×