Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszka1979

Jaki prezent dla 6-latki?

Polecane posty

dziewczyny mam pytanie: czym bawią się Wasze 6 letnie córeczki? nie mam pomysłu jaki prezent kupić na urodziny. dziękuje za wszystkie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka to akurat (na szczęście) chłopczyca, ale po jej koleżankach widzę, że na topie jest Hello Kitty, Witch, Hanna Montana itp.(cokolwiek, byle z tym logo/wizerunkiem). Jeżeli nie lubisz takich prezentów to wybierz atrakcyjną grę - Zgadnij kto to?, planszówka z serii Scooby Doo, jakaś gra z serii Lego (drogie, ale bardzo pomysłowe). Wybór prezentu zależy od zainteresowań dziecka - klocki, książki, maskotki (fajna seria Friend Blue Noses - dostępna w Smykach i Empiku), komiks...Unikaj kupowania dziecku ubrań i słodyczy (słodkości jedynie jako dodatek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym prezentem sa również wszelkie akcesoria do prac plastycznych - żelowe farby (rysunki można wielokrotnie przyklejać na okno lub inne powierzchnie), piaskowe obrazki, ciastoliny tematyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zdecydujesz się na "Zgadnij kto to?" to sugeruję poszukać - oryginał jest stosunkowo drogi, w jednej z hurtowni (mają również sprzedaż detaliczną) zauważyłam "podróbkę" o połowę tańszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla twojej corki?
czy kolezanki? najlepiej podpytaj mame dziecka albo twoja corke jakimi rzeczami ta dziewczynka sie bawi albo jAKIE zabawki ma juz w domu. u nas na topie s a oczywiscie barbie, pet shop, puppy in my pocket, ksiezniczki, wrozki itp. moze jakas ksiazka? albo kostium do przebierania? rzeczy z ktorych dziecko cos samo moze zrobic, np. skarbonka do pomalowania albo misiek do uszycia, koraliki bindeez itd...lalki monster sa dosc specyficzne, np. moja 6-latka nie padlaby z wrazenia, bo ona niecierpi brzydactwa, na haloween tez sie za zadna skarby nie dala przebrac za wiedzme...wiec trzymaj sie raczej czegos bezpiecznego;) a jakas ciekawa gra czy lego czy barbie zawsze sie sprawdza dla dziewczynki w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj w sklepie spodobała mi sie lalka z kamerą macie taka? miałam juz kupić ale troche droga :-( jak myślicie warto za lalke zapłacić 150 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjgujyu
ja ma co prawda 5 latke ale kupiłam ksiązke "martynka wielka księga przygód",własnie podróbke kry zgadnij kto to czyli "inspektor pytanko",oraz grę moda i modelki,super jak dla dziewczynki,była zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszkaaa311
Moje dzieciaki z kolei uwielbiają klocki :) Mają już kilka kompletów drewnianych klocków. Budują z nich zamki, domy, w zasadzie wszystko :) Uważam, ze to bardzo dobre zajęcie dla dzieci, bo rozwija ich wyobraźnie, kreatywność. Takie klocki są bezpieczne, duże, kolorowe, więc nie trzeba nieustannie pilnować dzieci podczas zabawy :) Zazwyczaj kupuję tutaj: http://szkolnis.pl/klocki_drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertusska2
Klocki rzeczywiscie sa bardzo dobrym rozwiązaniem i jesli o mnie chodzi to moge polecić ten sklep z zabawkami dla naszych najmłodszych http://www.mojulubionybohater.pl/ Tu znajdziecie wiele takich wlasnie klocków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można kupić także furby'ego !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u nas też na czasie jest furby ;) córa pod chiunke dostanie. A wymarzony dla niej prezent to był mikołajowy- barbie i koń Tawny chodzący. A tak poza tym to Monster High,. scooby, pony. Ale na chwilę obecną za furbym jest szał. Jakaś furbymania dosłownie :D piżama z furby, bluzki z furby , zeszyty też :D Szał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo zalezy od dziecka. Dobrze by bylo podpytac co dziewczynka lubi, jesli to nie twoje dziecko. Moja corka praktycznie nie bawi sie lalkami, wiec Barbie, Monster High, Winx czy inne nie za bardzo ja interesuja, za klockami tez nie przepada. Najwiecej bawi sie zabawkami z serii Playmobil i Sylvanian Families i cos z tych serii od nas dostanie. Bedzie tez Furby ( corka marzy o kocie ale z tym musimy troche poczekac). Uwielbia tez wszelkiego rodzaju zajecia kreatywne: wyklejanie, malowanie, mozaiki, robienie swiec itp... Sa swietne zestawy z Djeco czy SentoSphere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmoska
To już nawet bardziej - https://www.ematador.pl/pl/p/Banana-Pi-2%2C-ARM7-1GHz-Quad-Core%2C-1GB-DDR3-pre-order-/904 Tylko taka osoba to musi się najpierw na tym znać, nie na zasadzie dawania bo może się nauczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tablet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×