Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszka1979

Jaki prezent dla 6-latki?

Polecane posty

Gość gość
My w tym roku z mężem zaszaleliśmy i kupiliśmy dzieciom telefony. Takie specjalne dla dzieci MioPhone, mają łatwe oprogramowanie a i są w 100% bezpieczne, sami decydujemy co dziecko może, na jakie nr dzownić itd. Telefon jest świetny, ktoś w końcu stworzył coś naprawdę dobrego dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam sprawdzić co oferują chłopaki od tailor games - mają naprawdę dużo dobrych gier. I dla mniejszych, i dla większych. No i do tego ceny nie są z kosmosu, wrecz przeciwnie - ich gry są do kupienia nawet za 40 zł lub coś koło tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwia mnie takie pytania. Wiem ze post stary lecz wypowiem sie. Kazde dziecko ma inne upodobania, zainteresowania. To tak jak my, dorosli. Moj syn interesuje sie dinozaurami. Ucieszylby sie niedrogiej z figurki ktorej nie ma, a nie bylby zadowolony z zabawki 5 razy drozszej zwiazanej z tym co go nie inteesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaświerczynska
Najlepiej jakieś zabawki, mała na pewno się ucieszy, a wybór jest tak ogromny że zawsze coś można fajnego wybrać. Fajne ceny są na www.swierzaki.pl, kupowaliśmy tam ostatnio z mężem tor dla synka, ma 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_igła
Wpadnij na misiedwa.pl i tam jest mnostwo zabawek dla dzieci w kazdym wieku. Zabawek nieskonczona ilosc :P Sama zawsze u nich zamawiam jakies prezenciki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla swojej córeczki kupiłam taki zegarek na ostatnie urodziny - https://xblitz.pl/product/xblitz-kids-watch-gps-watch/ :) własnie miała 6 w zeszłym tygodniu i chciała zegarek. jest nim zachwycona a ja jestem spokojniejsza bo ten zegarek ma funkcje lokalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×