Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwona bluzkaaaa

Czerwona bluzka dobra na ślub?

Polecane posty

Gość czerwona bluzkaaaa

Idę na ślub cioci mojego chłopaka (mam 22 lata prawie). Ponieważc nie mam nadmiaru eleganckich ubrań wymyśliłam czerwoną bluzkę (panna młoda prosiła o brak białych rzeczy), długą spódnicę i obcasy. Bluzka jest prosta, z rękawem do łokci, bez kieszeni. Bardziej mi chodzi o to czy nie ma jakichś przesądów że dziecko się martwe urodzi czy coś jak ktośna czerwono przyjdzie, nie czy pasuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie martwe dziecko
Co Ty bredzisz dziewczyno? Na biało sie nie ubiera zeby nie przyćmić panny młodej, i tyle. Niektorzy jeszcze nie lubią na czarno bo to jak na pogrzeb, ale inne kolory moga byc. Jakaś durna chyba serio jestes. Pooglądaj jakiekolwiek zdjęcia ze slubów i zobacz ile sukienek czerwonych. Poza tym jakie dziecko? Moze dziewczyna nawet w ciąży nie jest, a ty wyskakujesz z takimi idiotycznymi pomysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona bluzkaaaa
Ubawiłam się :D :D Jeden: Panna młoda prosiła o brak białych - to napisałam, więc nieważne czemu. Dwa: panna młoda nie jest w ciąży ale pytam o jakieś staropolskie tradycje, bo mi babcia kiedyś mówiła że "czegośtam" nie można robić na ślubie bo pierwsze dziecko się martwe urodzi Trzy: nie byłam na ślubie, nie lubię ślubów, nie oglądam zdjęć ślubnych, więc nie wiem. Nie wiem skąd tyle jadu ;) Haha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona bluzkaaaa
a, nie wierzę w zabobony ale nie chcę faux pas jak na mnie jakaś insza babcia naskoczy że "w czerwonym nie wolno bo pies zacznie chodziić tyłem!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie mogę......
ale kobiety są poyebane :D "Jakie martwe dziecko" to moja nowas idolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×