Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ja tez uwielbiam chodzic po gorach. Niestety tej milosci moj maz nie podziela po tym ja go 3 dni po Karpaczu przegonilam heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce pojechac na pewno do Zakopca i myslimy albo o Kanarach albo Hiszpania Andalusia moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje tylko okresy urlopowe , bo tez od ferii jestem uzalezniona , a gdzie to zalezy od stanu konta , ten po tych staraniach i klinikach troche beznadziejny , zreszta my szukamy czegos 2 tygodnie przed i to zawsze sa jakies ferienwohnungi z wlasnym dojazdem i jedzeniem , bo psa musze targac ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
a mysmy w tym roku zdecydowali sie po dlugich namyslach, ze wybierzemy sie na Sycylie, problem tylko taki, ze bedziemy jechac autem, a nie leciec samolotem... nie wiem jak my to zniesiemy haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
wlasnie, wlasnie ten pies :) u mnie to samo i miedzy innymi dlatego tym autem jedziemy, no i do ferii tez musze sie dopasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez pewnie w ferie , masz juz prom , bo ja chcialam w zeszlym na Korsyke i promy nie dojsc ze strasznie drogie , to malo miejsc , a czekac cala noc tez niefajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
nie nie mamy, ale mysle, ze nie bedzie tak zle bo to stosunkowo mala odleglosc od stalego ladu, poza tym maz mi mowil, ze tam zaraz niedaleko jest druga przeprawa, wiec jak nie tu to tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy znalezli w zeszlym roku fewo na costa brawa za 300 euro 2 tygodnie , tylko jechalismy prawie 30 godzin ( na ze spaniem na parkingach , co kilka godzin ) , bo Francja wlasnie ferie zaczynala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wieczorek niemiecki :) Gdzie nasze zaodrzanskie kolezanki ??? 36 a zaczernilabys sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
ej, to bardzo tanio - teraz tez nie narzekam bo znalazlam fewo na Sycylii za 570 na 2 tyg, ale ze wszystkim juz, byly oczywiscie duzo drozsze jeszcze, wiadomo ale ta calkiem niezla sie nam wydawala, no i zarezerwowalismy ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
zaczernie sie, tylko musze sobie jakis madry nick wymyslec haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
ja uwielbiam Wlochy hahaha, ktos by pomyslal, ze mi odbilo bo w zeszlym roku wlasnie nas we Wloszech okradli, a ja pomimo tego i tak tam jezdzic bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
wieczorek niemiecki hahaha, dobrze, ze jeszcze po niemiecku nie piszemy hihi, to by byly dopiero bledy haha (mowie o sobie oczywiscie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ogladamy walke na Rtl-mam nadzieje,ze murzyn dostanie porzadny wpi...dol,ja pozgrywalam filmy na dvd. Ja nie bylam nigdy w Hiszpani dlatego pewnie tam i pod Malaga mieszka dobry przyjaciel meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wladam biegle niemieckim ale w pisowni wale tez bledy. Moj czasem ma taka zwale jak tworze nowe formy i wyrazy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
a ja jetem tu juz tak dlugo i wstyd sie przyznac, ale nie opanowalam jezyka za dobrze. Tzn radze sobie, ale to nie jest to co bym chciala. Na poczatku nie mialam za bardzo mozliwosci, jakis kursow czy cos takiego, a z czasem to i dziecko sie pojawilo i checi bylo mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nowa:) :) :) Tez dobra cena + benzyna+ prom + wydatki Ja w zaszlym roku tez super znalazlam ,ta Korsyke 520 - 2 tygodnie - zabuchowalam 2 doroslych i dziecko , dostalam potwierdzenie , szczesliwa szukalam promu pol nocy , ale zabuchowac nie zdarzylam - byla sobota w nocy . W niedziele o 9 rano telefon , nie mozemy tego wziasc , bo w tym fewo dziecko moze miec max 12 lat , ale mozemy jesli doplacimy 800 do tego co mialo byc - tak sie wkurzylam , normalnie trzeba by do anwalta , dobrze ,ze promu nie zaplacilam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
no co za glupota! jeszcze czegos takiego nie slyszalam, a zamawiamy takie wohnungi juz dlugo. Dobrze, ze na czas dostalas ta informacje, ale doplate to sobie wymyslili... nie ma co! cwaniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najpierw ciaza z problemami ,a potem do roboty , nie mialam kiedy kursow robic , mowie rewelacyjnie , czytam wspaniale i pisze jak osiol , jak pisze na studiach pisemnny , to sie modle , zeby zechcieli zrozumiec , co chcialam napisac :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wiesz ,ze to z tym urlopem lecialo przez ADACreisen , nie prywatnie , tylko pytam jak mozliwe ,ze dalam rade wczesniej wszystko zameldowac i nigdzie nie pisalo ,ze do 12 lat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
ehhh tam, ja sie juz dawno przestalam tak przejmowac... tzn nie do konca bo ja zawsze taka perfekcyjna chcialam byc i jak sie na poczatku tego niemieckiego uczylam, to staralam sie tak idealnie, gramatycznie i w ogole, ale przez to zawsze sie denerwowalam, za cos le, ze sie beda ze mnie nabijac itd. A potem po jakims czasie pomyslalam, ze jak bede dokladna (co mi zawsze zabieralo duuuzo czasu np. czy uzyc takiego czy takiego przypadku) to przeciez sie nigdy nie zdaze wygadac i na dodatek stres mnie zje... Teraz jest juz inaczej, staram sie przykladac, ale jak sie spiesze, to sie nie martwie, ze cos pomylilam haha, natomiast przy pisaniu staram sie bardziej - nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
nie mam pojecia, oni czasem maja takie swoje haczyki gdzies tam pochowane i zeruja na ludziach, ktorzy cos przez przypadek przeoczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dobranoc Ide psa wylac i moze pospac troche :) Wlasnie pobawilismy sie z chomikiem , wiec zwierzeta zadbane , trzody chlewnej nie posiadamy ! U mnie 5 dni do @ dzis zaczely cycki bolec , i zaslablam , ostatnio juz 3 miesiac okolo 5 dni przed @ tak mnie nagle dopadnie slabosc, zakreci w glowie ,ze strach !!! Ostatnio w sklepie , dzis w muzeum , az sobie na podloge siadlam ,zeby sie nie przewrocic !!! Zdarza wam sie cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
zawsze wychodzisz z psem jeszcze o tej porze?? moj nie musi, jakos daje rade do rana... a przed okresem hmm... no nie wiem, czasem mi sie kreci w glowie ale nie tak ekstremalnie, zebym na podloge w muzeum siadala :) przepraszam, nie miej mi tego za zle... nie, az tak mi sie nie zdaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam juz dziewczynom , spie kolo 5 godzin , wychodzimy po 00 , tak z pol godziny - pogadac :) :) :) A takie slabniecie od kilku miesiecy , az ten moj biedny mysli , ze musze byc w ciazy - niestety :p I poza tym czuje sie rewelacyjnie , jak bym nie wiedziala , ze wyniki super , to bym myslala ze menopauza :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 my tu mamy bardzo luzne podejscie i dystans do siebie :) , wyrazaj swoje zdanie :) , to Twoje prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
ja tez lubie zartowac, ale nie chce nikogo urazic bo czasem sie cos "walnie" i niby jest o.k. ale w sumie nie jest i tego chcialabym uniknac. Ale tylko 5 godz. i nie potrzebujesz wiecej? naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×