Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość taka sobie jedna mamunia
chciałabym....nawet nie wiesz, jak bardzo...ale to chyba niemożliwe z powodów finansowych...zazdroszczę kobietkom,które nie muszą się tąkwestią martwić. Niby i maż i ja pracujemy, ale zbieramy na dom, bo mieszkamy z rodzicami i jest ciasno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie...my wiemy, że dzieci to największy dar dlatego wciąż i wciąż chcemy go mieć przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mamunia
no tak...przepraszam....naprawdę przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mamunia
tyle jadu we mnie bo sama bym mogła mieć dzieci a nie mogę sobie na nie pozwolić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze , ze przynajmniej ta dwojeczke masz , a mloda jeszcze jestes , moze los sie jeszcze odwroci i spelnisz swoje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio dobre z tą galerią:) Oj! pamiętam te sklepy polne mleka w proszku w takim niebieskim foliowym opakowaniu.... Mon cheri w kwestii formalnej melduję u mnie 11dc ale staranek - niet. M się przeprowadził do innego pokoju, powiedział, że z taką napaloną ryczącą czterdziestką, która całą noc dodatkowo kaszle, prycha, kicha, smarcze nie da się spać. I na co mi przyszło;) Cykl będzie stracony i nawet testów owulacyjnych nie kupiłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.... no super wyszło: sklepy polne ha,ha... jak by, któraś szukała w pamięci czy takowe były to poprawka powinno być : sklepy pełne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz , ze u nas najczesciej fajnie bylo , wlasnie jak chora bylam , no pomijajac problem zatkanego nosa i problemu z dostawa tlenu ! Ja tez nie mialam testu ,wiec to byly domniewywania , moze wcale owu nie bylo ? Kto wie ? Ale na pewno nie bylo koncepcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka właśnie z takiego mleka w niebieskim opakowaniu robię czekoladę. Ivanka, przyczaj się w nocy..po czworakach, w sexi koszulce przemieść się do pokoju M i...bierz co Twoje :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tak o tym mleku i przypomnial mi sie durny program z robieniem ludzi w konia , jak to do kawy babeczka w restauracji mleko z wlasnego cyca wlewala ( przy stoliku ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio plan działania w toku. Akcja: przyczajony tygrys , ukryty smok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka , by sie tylko chlopina na zawal nie pokladla , jak smok z ukrycia wyjdzie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam tylko nadmienić ,że jak to u nas na forum bywa, po takich naszych radościach erotycznych do telewizji nas będą chcieli zaprosić:) Program pt. Co robią ROZPALONe czterdziestki nocą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo się cieszę,że mój pomysł bycia tygryskiem się podoba;) hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może już nie rozwinę dalej tej myśli bo może dzieci nas czytają a my tu zgorszenie siejemy....ale w temacie , prawda nasza Kierowniczko Mon Cheri?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka tygryskiem z kubusia puchatka wrrrr, To sie nie uda ! Ale przynajmniej zrozumia ,ze nie ma sensu zapraszac do programu " starania o dziecko - frustraci erotyczni - bez akcji " !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż po takiej spektakularnej akcji moje starania nie mogły by być bezowocne, w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji - widzicie bywaja i fajne pomarancze , co nie doczytaja , albo nie rozumia , nie trzeba od razu z pyskiem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno nie tym tygryskiem, bo przecież on w pupie miał sprężynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Imprezka , a przeciez dzis nie piatek , ale ja mam jutro wolne , bo tu ludziska karnawal swietuja :) A na nartki mnie rwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×