Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Witajcie!!! u mnie nareszcie NORMALNY dzień;) Karmi ta moja czekolada wychodzi za każdym razem inna , przepis mam, ale gorzej z proporcjami, mniej więcej wygląda to tak:opakowanie mleka w proszku (najlepiej to w niebieskim) mieszasz z 3 łyżkami kakao, w drugim garnku rozpuszczasz (nie gotuj) pół kostki masła, 2 szkl.cukru i pół szkl. mleka.po rozpuszczeniu wlewasz powoli do mleka w proszku oczywiście ciągle mieszając.blaszkę wstaw do chłodnego miejsca.smacznego! no i buduj się dziewczyno, buduj!!!a ja na wiosnę przyjadę do Ciebie poskubać troszkę roślinek ;) bo póki co mój ogród wygląda skromnie,a roślinki tzw. zdobyczne, od kogoś rosną mi najlepiej :) Gosiu71 nie mogę uwierzyć w Twoją historię... Rachela, my jakoś tak podobnie okresujemy, od wczoraj czuje wyraźnie zbliżającą się @.i mnie tez nery ponoszą:( MIŁEGO DNIA KOBIETKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin wypada mi piątek-sobota. Póki co wznoszę modły, żeby nie przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Ehhh... co za dzien,od samego rana mnie nerwy ponosza, wczoraj bylo tak fajnie a dzis? katastrofa. Ja tez czekam na okres, ale tym razem to wiem, ze przyjdzie na pewno... tym razem przegapilam jakims cudem owulacje, a moze jej w ogole nie bylo?? :( Przedokresowe nerwy nie daja mi zyc, choc nie krzycze tym razem po domu haha, raczej " w srodku" mnie meczy... Ale Rachela i Stefania - trzymam kciuki, zeby Wam sie udalo :) A ten przepis na czekolade - hmm... pycha, przypominam sobie jak jeszcze bylam dzieckiem i tez mama nam taka robila dla oslody... super sprawa! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Tessa, w moim przypadku trzymaj kciuki żeby mi się torbiel wchłonęła :( bo na to faszeruje się lekami i czekam na @ żeby po niej natychmiast ruszyć do gin na kontrolę. a Rachelka ma szansę , a jakże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie mamy szanse - czy teraz czy troche pozniej! I wszystkim nam sie uda! :) Tak, tak wlasnie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja juz pisalam, ze u mnie to tez okresowo taki optymizm, ale bede sie starala najlepiej jak moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki :) ja dzisiaj troszkę lepiej ale @ mnie dopadła więc wiadomo skąd to złe samopoczucie i nerwy :( Pozdrowionka dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez przed @ już ją widać za rogiem:( Lada dzień będzie krwawy topik. Stefania zaraz przepis ściągam czekoladki to moja specjalność. A czemu nie ma naszej Moncheri? Tessa jaki optymizm.hm...................bez komentarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa a jesli chodzi o mojego pieska to on nie ma takich włosów do ziemi tylko takie z 7-8 cm, a latem obcinamy go na króciutko, teraz czeszemy go zwykle po kąpieli, jakoś się nie kołtuni no chyba, że ktoś weny złapie to wtedy częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanko, robiłyście badania na toksoplazmozę, cytomegalie??? ja nie robiłam ale myślę czy nie zrobić, męczy mnie to od jakiegoś czasu, pogadam o tym z moją gin a póki co pytam Was :) no i mam kotka domowo-podwórkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ja robiłam mimo ze kota nie mam ale to nie tylko od kota można złapać ale też z konserw surowego mięsa itd... ja nie miałam toxo ale cytomegalie przeszłam lecz nie wiem kiedy Dziewczyny mam problem jestem troszkę w strachu moja córka od jakiegoś czasu źle się czuje nie może jeść ma nudności nie ma apetytu robi jej się słabo i od pon boli ją codziennie głowa mówi że jest przemęczona mają masę nauki codziennie po kilka sprawdzianów robiłam jej badania nie są złe ale mnie to martwi co jej może być??? mon cheri może masz jakieś podpowiedzi co by jeszcze za badania porobić???? myślę żeby skonsultować to z neurologiem córka jak miała 6 lat zaczęła mieć migreny potem jak dostała pierwszy @ ustało nie miała tak silnych sporadycznie ale teraz zaś ma często przy tym się trzęsie poci kiedyś miała robiony rezonans głowy z kontrastem wyszło jej tam jakieś poszerzenie żyły z prawej strony do obserwacji bo może taka jej uroda a może nie Kurcze boje się ja to zaraz mam głupie myśli i strach mnie ogarnia :( Za dużo złego mnie w życiu spotkało i dlatego zaraz się boję :( Ale wam dziś na smuciłam co .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM wiem ,że najszybciej można się zarazić zjadając mięso, no , ciekawi mnie czy Wasi lekarze proponowali takie badania. Pomysł kontroli neurologicznej w przypadku Twojej córki myślę że wskazany. i ta poszerzona żyła-skontroluj to koniecznie. ból głowy występuje przecież gdy organizm jest przemęczony, a tym bardziej skoro piszesz że córka nie ma apetytu i nie je. kiedy ostatnio byłaś z nią u neurologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzie jest mon cheri? Karmi - to macie szczescie z psiakiem bo ja mam obowiazkowe szczotkowanie najlepiej 2 razy w tyg. ( dla leniwych, czyli dla mnie wersja 1 raz haha) ma dlugie wlosy i jeszcze caly czas mu rosna, niestety trzeba tego pilnowac bo inaczej nie mozna dojsc z nim potem do ladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefana - badanie na toksoplamoze robilam po raz ostatni jak bylam w ciazy z corka, czyli 8 lat temu, od tego czasu moglo sie cos zmienic, ale wiem, ze objawem toksoplazmozy w ciazy sa wczesne poronienia, niestety a wiecej juz w ciaze nie zaszlam od tego czasu. Zarazic die faktycznie mozna, nie tylko od kocich odchodow, ale najczesciej wlasnie od surowego miesa - tak czytalam... A co to jest cytomegalia? bo tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm - nie martw sie, na pewno sie wszystko dobrze ulozy, to na pewno nic groznego. Ja sie tam za bardzo nie znam, ale moze to zwykly stres, dzieci teraz maja o tyle, ze az strach. wszkole tyle nauki, sama piszesz, za ma ciagle jakies sprawdziany, jest mloda ambitna byc moze to ja przytlacza. A przeciez stres wlasnie w taki sposob sie na czlowieku odbija, traci sie apetyt a i bol glowy nie jest niczym nadzwyczajnym w tym temacie. Ale skonsultowac to z neurologiem powinnas jak najbardziej, zeby wszystko wykluczyc i byc pewnym. Nie stresuj sie, wszystko bedzie o.k. - ale rozumiem Twoja troske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni38
Witam wszystkich.Pierwsze kolezanki z tego topiku moze mnie pamietaja:)Nie pisalam bo jakos stracilam nadzieje i ogolnie chec na cokolwiek.Podczytywalam Was jednak czasem:)Jak mi sie uda zaczernic to to zrobie:)Pozrawiam wszystkie bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Prinzeska.Ja tez Cie pamietam:)tzn wszystkie Was pamietam. A co u mnie?Ni cnowego.Jak co miesiac to samo tyle,ze od tego czekania i ludzenia sie okres zaczal mi sie spozniac o dzien czy 2 a zawsze byl co do dnia.Paranoja totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Coni - pewnie, że Cię pamiętamy! To super, że wróciłaś do nas. W pierwszym momencie, kiedy tylko zobaczyłam Twój nick pomyślałam, że chcesz nam się pochwalić, że Ci się udało :) Cieszę się, że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ja miałam te badania robione w styczniu tydzień przed tą straszną wiadomością:(:( wyniki miałam bardzo dobre, a lekarz kazał mi ja zrobic, bo w domu mam legwana ale kot najgorszy - ponoć. SM40 koniecznie do lekarza z córką i nie dać się zbyć!!! może córa ma jakieś problemy nie wiem z chłopakiem lub w szkole??? Chociaż gdybyś Ty miala takie objawy o których piszesz, to powiedziałabym - ciąża...ale to chyba nie wchodzi w gre??? Wy tu dziewczyny nie chcecie @, a ja znowu nie mogę się jej doczekać:( ale tylko tej pierwszej...potem też tak będę połakać przy każdej nadchodzącej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Alanja, bo tak się zastanawiam czy te badania lekarze radzą robić kobietom planującym ciążę czy tym które już w ciąży są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×