Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość kamelka39
alania....z nieba mi spadłaś, jestem załamana moim gimnazjalistą:( 3 dopuszczające o których dowiedziałam się dopiero na wywiadówce:( wszystko tylko nie nauka...olewka totalna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję że za 2, 3 dni dołączę do grona posiadaczek @. a słyszałyście o tym że kobiety które ze sobą przebywają często, np. w pracy, ich organizmy dostrajają się do siebie i potrafi z czasem być tak , że miesiączkują w jednym czasie :) w mojej robocie tak było!!może z nami też tak się dzieje ;) mam nadzieję że zadziała to również jeśli chodzi o ciążę, jednej się uda, uda się wszystkim :)!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja tez o tym gdzies czytalam, o tym wspolnym okresie, zapewne u nas to samo... z ciazami tez tak bedzie, zreszta juz tu gdzies ktos napisal, ze jak jedna "zaskoczy", to potem juz nastepne sie "posypia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posypac to zeby nam sie z geby posypia ;) Ja 2 dzien @ , humor - 25 , nadzieja na przyszlosc - 100, to nie myslniki ,to minusy :) Pogoda paskudna , a ja jutro znow do gina musze ,jej jak ja tej nacji nieubie , jak sie wkurze to do 75- tki mnie nie zobacza ;) Coni czesc zaginiona !!! A juz liczylam ,ze mkze na jakis ciazowy sie zalapalas :( Karmi moczylam sie , moczylam zodiak byk , ale to chyba pomylka , bo moglabym z wody nie wychodzic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarudze sobie , tyle roboty w tym tygodniu , plecow nie czuje , nog nie wacham i tylko mysl o nadchodzacym weekendzie pozwala mi przy zyciu pozostac :) Moja smarkula tez nie stara sie w szkole , a wiecie jaki tu niski poziom , ja bym wczesniej za te jej b. dobre , nawet 3 nie dostala , ale oni tak masowo! Alania pozycja na wilka super !!! Ja obecnie preferuje na postrzelonego , chlop se lufe poleruje , a ja leze i krwawie - wiem ,wiem to popis mojego zlego smaku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytalam sobie wczesniejsze wpisy i robie ankiete : Wpisywac ktora blad , ktora czarna ; kto ma proste ,kto krecone glowne owlosienie ??? Coni wrocila , a Gosia z Ivanka dzis podsypiaja :) , jutro piatek , to co postna imprezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlosy : Ja krecona i blondawa z wyboru , by sie nikt do mojej glupoty nie doczepial :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje moja córcia ambitna jest ;) wiecie co ona nie jest jakimś kujonem ale wiecie co z racji że dużo opuszcza szkołę bo choruje ma dość duże zaległości a ekonomik nie należy do łatwych wiecie jak to bywa każdy nauczyciel pragnie żeby jego przedmiot był najważniejszy i dziennie im dowalają po kilka kartkówek czy klasówek i pytanko ........ stres murowany Ja sama jej każę odpocząć ale dziś serio jak wróciła o 16.30 tak zaczęła odrabianie zadania i naukę i skończyła teraz o 22.00. Dzisiaj poprosili jedna nauczycielkę grzecznie cała klasa żeby im odpuściła bo duży sprawdzian z prawa mieli od poczatku roku i oprócz tego kartkówki z fizyki i jeszcze coś tam a ona im wszystkim nieprzygotowanie walnęła całej klasie co dodam że maja na półrocze po jednym do wybrania i im zabrała to .............. ja nie wiem czy oni wszystkich chcą profesorami zrobić czy co nie ogarniam serio :( przesadzają nie raz ........... Ja nareszcie mam swój komp ale nie wiem na jak długo bo podobno coś się sypie i dysk może walnąć w każdej chwili :( pocieszenie fajne co ;) jak pech to pech .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ja: blond farbowanymi (odcien nietrafiony haha, trzeba zmienic) obecnie z krotkimi, prostymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA kręcona ale farbowana platynowa blondi hehehe a natural ciemny błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisać długość włosów na głowie oczywiście do ramion hehehh :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej - SM, to fajnie, ja zawsze chcialam taki platnowy odcien miec, ale u mnie nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy na jakas ciemnowlosa !!!! Tessa mnie kolor wychodzi odpowiedni ( nie taki jak sie marzy ,bo chyba bym lysa chodzila ) co 4- 5 farbowanie ,ale co tam ...... Mam piekne wnetrze :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak teraz z innej beczki - Matko jak mnie cycki bola przed tym okresem, zwariowac idzie, a rozmiar mam chyba o 2 razy wiekszy haha - jakby tak zostaly... to bym nie narzekala haha, tylko bez bolu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ja jestem ciemna blondynka, bardzo ciemna blondynka haha, tylko sie rozjasniam - intensywnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa ja robię raczej pasemka niż całość teraz niedawno zrobiłam eksperyment sama sobie farbnęłam na jakiś blond i dupa wyszły okropne czekam aż odrosną i ścinam zaraz wracam do pasemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czemu tak nas na blad ciagnie ,ha,ha i tu nalezy przytoczyc kilka kawalow . Ja ciemna z natury jestem i tu nie o wyglad mi chodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond , blond - to wlasnie oznaka tej ciemnoty :) Ja cale zycie sama sie farbuje , komu sie nie podoba ,ten niech nie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrazacie sobie ile ja juz odcieni i kolorow na wlasnych wlosach mialam :) cala mase - taka szalona jestem haha, chyba wszystkie mozliwe za wyjatkiem kruczo-czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziekuje za mile przyjecie. Jakze byloby fajnie gdyby mi sie udalo ale niestety tak nie jest.okres pod konec przyszlego tyg i bedzie na bank. Jesli chodzi o wlosy to ja mam jaies brazowe:)nigdy nie wiem czy to ciemny blond czy jaki.swoj,nie farbuje i wlosy tak do polowy tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Coni, nie martw sie , w tym miesiacu chyba nas wszystkie trafi... a wlosy masz naprawde do polowy tylka?? woww podziwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Tessa.Nie farbuje z lenistwa.Nie cierpie siedziec u fryzjera dluzej jak 10min.Dlatego ich tez nie obcinam za czesto a jak pomysle,ze mialabym chodzic z odrostami kilka miesiecy zanim bym sie zmsila na wizyte to wole wcale nie farbowac:)na szczescie siwych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to melduje się pierwsza CZARNULKA :) ja brunetka ale nie kruczo czarna, bo na razie się nie farbuje:) włoski jak pisałam z przodu do prawie ramion:) a z tyłu golutko...do polowy głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie masz bo ja juz mam siwuchy, ale tak smiesznie bo tylko po jednej stronie glowy haha i dlatego mam grzywke na bok haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ,ja to przod mam juz calkiem siwy , swoj mialam taki szary braz , a teraz jak mi z przodu odrosty wychodza to prawie nie widac :( Ale ja tak expresowo osiwialam jak moja mama sie pochorowala i zmarla , mialam 33 i prawie siwy leb ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobitki i fajnie byloby was zobaczyc , bo na razie , za nickami tylko wlosy sie kryja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni no ja bym tez nie wysiedziala u fryzjera , ale nie bylam tam odkad 13 lat skonczylam !!! Mam loki , a one mi zawsze za krotko grzywke obcinaly ,jak wysychala to wygladalam jakbym z psychiatryka uciekla , to e wkurzylam i wiecej nie poszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×