Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Prinzeska to nic innego nam nie pozostało jak tylko czekać, ale numer byś odwaliła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesska te ogory !?!?!? A kiedys tam czytalam ,jak sie laseczki wczesnymi objawami ciazy przezucaly i wszystkie stwierdzily , ze strasznie po alkoholu zygaly , wiec to by pasowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kochane ale tempo 101.... damy radę! Dziewczyny ten humorek to przesilenie wiosenne, byłam z psem na spacerze: błoto, chlapa ale powiew wiosny jak nic - koty marcują:) A mój biedny kastrat siedzi na płocie i z rozmarzeniem patrzy w siwą dal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka moj biedny kastrat - to o kim bylo ? Karmi jak tak bedziemy szalec to w tydzien nastepna stowke trzepniemy i znow ktoras zaciazy ( bo teraz na 100 to moze jednak princessa - choc nie wiem jak ja zaszeregowac , bo do dojrzalego wieku to jeszcze daleko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oświećcie mnie, znowu nie wiem, czy mi się śniło czy u naszej SM w małżeństwie coś na lepsze drgnęło??? SM co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale by bylo........... Dziwne bo mialam 3 dni dosc mocne bole, dzis prawie zadnych ale piersi bola. Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prinzeska czekam jutro na super wieści. ja się już żegnam dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri tak, jestem wściekła mam 25dc i wszystko i wszyscy mnie wkurzają szczególnie mąż .... ale nic mu nie zrobiłam.........jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane ale naskrobałyście jak mnie nie było :) to już 101stronka świetnie ;) Prinzesska droga ja coś przeczuwałam po tych Twoich eskapadach ogórkowych heheheh trzymam kciuki oby był mały ogóreczek z oczkami ;) pozdrowionka dla wszystkich was babeczki drogie 🌼 U mnie jako tako zobaczy się co będzie dalej czas pokaże i życie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wszytkim 100-tnej stronki, ciekawe, ktora bedzie pierwsza z bobaskiem, Prinzesska - trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że sama zostałam więc znikam buziolki dobrej nocki babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze jeszcze jestescie :) a Ty mon cheri dlaczego tak jakos pesymistycznie dzisiaj? bedzie druga, bedzie trzecia i kolejne, spoko spoko! ja tam jestem pewna, a Tobie mon cheri zabraniam :) takich "szarych" mysli" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
horroru?!? Matko Swieta i Ty tak sobie sama horrory ogladasz? ja sie strasznie boje, wyobraznia mi zaczyna za bardzo pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz ogladam koncowke Foresta Gumpa na Kabel1, rany widzialam to juz tyle razy... ale zawsze sie smieje i placze na zmiane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×