Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gratulacja Prinzeska 100 stronki:):):) Teraz pierwsza dwie kreski zobaczysz, życzę Ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.suppenkunst.de/index.php/manufacturers_id/16 Przepisi zupa Składniki: 2 pomarańcze 360 ml mleka 500 ml bulionu 250 g bitej śmietany 2 pory 400 g mięsa mielonego 60g wiórki kokosowe 4 łyżeczki curry łagodne 2 łyżeczki brązowego cukru Sól i pieprz Przygotowanie Umyć por oczyścić i pokroić w cienkie plasterki. Mielone mięso i smażyć curry w garnku i dodaj pory i podsmaż krótko również. Bulion, śmietanę i wlać mleko i dodać wiórki kokosowe. Wszystko zagotować krótko. Pomarańcze i podać zaokrąglenia sztuk w zupy. Doprawić do smaku solą i pieprzem i curry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat!!! Jeżeli ma się spełnić, to piszcie dużo, żebyśmy 200 stronę szybko osiągnęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi no i dobrze , ze dodalas te dzieci do 1000 stron. Bo moj humor jest dokladnie dopasowany do czesci pierwszej , ze jest 100 ,a bedzie 1000 stron staran ( z efektem rownym dotychczasowemu) ha,ha,ha I dooopa , nie przypuszczalam ,ze 100 tki dociagniemy , a ze dalej wszystko w jednopaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja to samo pomyślała co 100 to Ciąża i dlatego dużo i często trzeba pisać.:) Prinzessko przepis przedi... tak mi się skojarzyło z niebieską zupą Bridget Jones tylko tam kolor a tu i śmietana i mleko i mięsko o la la...zrób i powiesz jak w smaku:) bo chyba słodka wyjdzie. Stefanio do 200 wszystkie TAAAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri mój humor też taki jak Twój, każdy dzisiaj w domu dostał opiernicz włącznie z psem. Nie odzywają się do mnie, przynajmniej mam luzik nie muszę nic robić i siedzę sobie przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym cyklu startuje , wszystko sie nieuklada , wiec nie biore niczego, nie kupuje testow owu i mam wszystko w ........ Ja juz nawet nie wiem czy jeszcze chce dzieci !!! U mnie jeszcze zima , na balkonie nic sie robic nie oplaci , ciagnie mnie jakis kwiatuszek do mieszkania , ale w tym stanie ducha pewnie szybko bym go usmiercila , wiec z litosci nie kupuje. Za to zimowa skrzynka z wrzosem , kapustkami itp.przetrwala mrozy z niezmienionym wygladem! Mam nadzieje , ze bez przezyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri to nic, że w jednopaku, ale razem:) Dziękuję WAm za to, że jesteście:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przeczytalam Princesske , ze do 200- ego maja , wszystkiem mamy byc w ciazy , a maj przeciez nie ma tylu dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mogło być gorzej bo bez bąbelków i bez super koleżanek, a tak to przynajmniej jest się gdzie wysmecić, no i super, że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri przyjmijmy, że będziemy w ciąży do 20 maja, ja się pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam jaka jestem głupia bo co roku mi się na wiosnę to przypomina.a więc tak: Byłam z koleżanką przed Wielkanocą w biedronce, a tu przed nami w koszyku pani ma dwie doniczki ze szczypiorem, a ta pani była ze wsi i w dodatku biedna, bo ją znam i mówię potem do koleżanki patrz zamiast se baba szczypioru na polu nasadzić to kupuje w biedronce w doniczkach. A koleżanka na to: ty blondyna to są żonkile w doniczkach a nie szczypior..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri nie zadawaj głupich pytań jasne, że maj 2012!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ale się uśmiałam. I święto dziś bo tyle osób naraz na topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA to ja sie tam nadaje. Pol dnia wymiotowalam po wczorajszym wieczorze. heheh A ja czasem jestem taka rozstrzepana..Zachaczylam rekaw o kran i8 wlalam sobie tam zimna wode. Sama siebie wysmialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny głodna jestem, ale to chyba jedyny sposób na pozbycia się brzucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×