Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Moje dziecie ogladalo top model , ale musialam sie na jutro po kuchni pokrecic ! A ja tez chetnie thrilery , bo horrory najczesciej sa glupawe i przewidywalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie myslalam :) ja jeszcze chwile posiedze bo sie wlasnie zastawiam co tym moim gosciom na sobote przygotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to wlasnie ciekawe jest, ze horrorow sie strasznie boje, ale za to thrilery chetnie ogladam, czuje co prawda taki "niepokoj" wewnetrzny haha tzn sie denerwuje, a mnie to ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 2 tygodnie urodziny dziecka i zauwazylam ,ze wlasciwie zawsze robie to samo , bo goscie tacy smieszni ,nie probuja nowosci , a mnie by wlasnie cos nowego interesowalo ! A co dla tesciow na 40 po weselu , bo pomyslu nie mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mnie to naprawde zadna kucharka, wiec Ci niestety nie doradze :( jak juz mi jakiekolwiek ciasto wyjdzie, to jestem szczesliwa haha A tu sobie wyzwanie postawilam, gosci na sobote: i masz babo placek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie i pozdrawiam.w niedziele dostane niestety okres.juz dzis to czuje.ah zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jak, Ty im to organizujesz, czy tylko masz pomoc i cos przyniesc? czy moze cala imprezke masz na glowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Coni - jeszcze sie nie martw, zanim nie przyszla... ja juz prawie po. Dzisiaj 3 dzien jak pije ziolka i popoludniu tak mnie klulo w jajniku jak nie wiem co, az sie zdziwilam, nie wiem czy to moze po ziolkach? ale zeby juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni witaj po setce -nadzeja umiera jak@ sie zacznie , jeszcze niczego nie mozna byc pewnym :) Tessa nie tesciom trzeby cos zprezentowac , a ja nie mam pomyslu , bo to ludzie problematyczni , a i kasy zbyt durzo nie mam , musze ewentualnie na ivf odkladac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa moze byc ,ze jajnik sie do roboty zabiera . A goscie - jak masz babo placek , to im ten placek podaj !!! :) A problem z ciastem , czy reszta , ja dobrze pieke :) Jak dorosli to z oetkera mozna mafiny kupic , do srodka wrzucic rodzynki w rumie , wszyscy byli szczesliwi i marmurowa wolka super wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ale gapa ze mnie haha - zle Cie zrozumilalam :) a jaki oni maja gust? lubia moze bibeloty, albo moze sa bardziej praktyczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dopiero z pracy wrociłam, dzis szkoliłam młody narybek do pracy....ech porażka z tymi młodymi... ważne tylko ile się zarobi, a nie co trzeba robić:(:( Rano poczytam co się dzisiaj działo na topiku, bo M się wierci w łóżku...albo jeden prosty przepis na przekąskę podam :):) Puszka brzoskwiń Kukurydza konserwowa Tuńczyk Cebulka Sól,pieprz Kukurydze odcedzamy, mieszamy z tuńczykiem odcedzonym(ja lubie w oleju kawałki) pokrojona drobniutko cebulką, doprawiamy do smaku solą i pieprzem, jak ktoś chce można dodac majonez. Takim farszem wypełniamy brzoskwinie i ukladamy na liściach sałaty, jeżeli mają za małe wgłębienia to trzeba troszkę wydrążyć nożem :) Teraz muszę uciekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie jedno ciasto co mi sie udaje i mysle, ze je zrobie. To takie troche drozdzowe z brzoskwiniami z puszki, ale zeby bardziej exklusive bylo, to pomyslalam, ze na gore jeszcze pianke poloze i zapieke i bedzie taka beza... bo beza mi ostatnio wyjatkowo wychodzi haha :) sama jestem zdziwiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - super te brzoskwinie! w zyciu bym tego tak nie polaczyla... w sensie tych skladnikow haha a teraz tez uciekam... dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja zlota dziewczyno :) :) :) Ja nie wiem czy te moje mlotki cos takiego skosztuja , ale mnie sie podoba :) Kochana dzis sie wyspij , ale jutro ....moze znajdziesz cos dla mnie z ryzu ,,albo makaronu , co pasuje do mielonych z feta ( bifteki ), kurzch piersi z ananasem i serem , i pieczeni z mielonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_pytanie_3
Witajcie dziewczyny! Pewnie gdzies te informacje sa w topiku, ale przejrzalam kilka stron i nic. Proszę napiszcie ile macie lat i jak dlugo sie staracie o dziecko. Ja bede miala w tym roku 37 lat i nie wiem, czy jest jeszcze szansa. Prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy to ladnie wczoraj kusilyscie. Witam pomarancze. 37 lat to nie mlodka ale masz jeszcze szanse. Witamy na naszym topiku. Ja jestem tu najmlodsza 29lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widzę Prinzesska, że mnie uprzedziłaś :) mam_pytanie_3 - ja mam 41, więc jeżeli patrzeć na wiek, szanse masz większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Kawka juz wypita i trzeba sie zabierac do pracy! pracowity dzien mnie dzisiaj czeka... ale potem, to juz weekend i same przyjemnosci :) mam_pytanie _3 witamy w naszym gronie! ja w tym roku skoncze 36 i jeszcze mam wielka nadzieje na dziecko, wiec Ty nie trac swojej! :) Lece zaraz do gina na to drugie badanie krwi w 5 dniu cyklu... ciekawe jakie beda wyniki? Milego piatku dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, życzę dobrych wyników. Kiedy będziesz je znała? Napisz zaraz. Gosia - dla mnie 05.03 też jest smutną datą. W tym dniu umarł mój dziadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanj74
Cześc!!! to ja wam do tej kawki bardzo prosty i super wygladający deserek w 20 min. zaserwuje, nadaje się szczególnie dla tych które nie potrafia piec:):) Ciasto francuskie(ja kupuję w biedronce) 2jablka najlepiej rynety cynamon, cukier, bialko jaja lody waniliowe Ciasto rozkladamy, na środek kroimy jabłka w takie grubsze kawałki, posypujemy cymamonem i cukrem.Boki ciast z obu stron nacinamy na paski grubości 2 cm i zakladamy na siebie aby powstal niby warkocz, smarujemy białkiem posypujemy grubym cukrem do piekarnika 180 st. na ok 15 min do 20 maks. Podajemy z gałka loda i posypujemy cukrem pudrem :) pycha....tak się ratujemy jak nam zabraknie w pracy szarlotki:):) Lece do dentysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanj74
Bez pomarańczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×