Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ivanko, dzieki :-) Masz rację, grupa wsparcia to baaaardzo dobra rzecz :-) Dziewczyny, piszecie o testach owulacyjnych. Ja się nie wypowiem na ten temat, a wręcz przeciwnie - chciałabym Was zapytać o działanie, bo zielona jestem. Nigdy nie próbowałam ale powoli do tego dojrzewam. Niby wiem, ze test wskazuje dwa dni najlepsze na poczęcie dziecka (przynajmniej teoretycznie), ale czy faktycznie potwierdza owulację? Ja jeszcze nie miałam nigdy monitoringu cyklu i nie mam pojęcia, jak to u mnie z tymi jajami jest. Ponoć skok temperatury jest pośrednim dowodem przebytej owulacji, ale nie potwierdza jej na sto procent. A jak z tymi testami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, to juz moj 16 dzien...kreska druga co prawda jest ale jak dla mnie jakas jeszcze blada i juz 3 dni taka sie pokazuje, a powinna byc czerwona lub mocniejsza nawet niz ta testowa... a sluz ? cholewcia, tez nie wiem za bardzo bo na zewnatrz to wcale a w srodku troche wiecej, tylko tez taki jakis... niby przezroczysty, jak woda bym powiedziala, sorki za te opisy ;) moze i racja, moze jeszcze nie bylo owu, ale dziwne to mam na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa opisuj, my tu wszystkie podobne problemy mamy. u mnie śluz się poprawił odkąd zaczęłam srocze zioła. a testów nie robiłam, bladego pojęcia nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta :-) Ja się powoli odmeldowuję - to ta pora dnia, kiedy mój wraca z pracy. A że u nas dzisiaj podpisali zawieszenie broni, to trzeba by na zakupy skoczyć. No a na wieczór już szykuję kostki lodu ;-) Wiadomo w jakim celu, to z inspiracji Biest :-) Wypiję w wiadomej intencji - za nas wszystkie i każdą z osobna. Ściskam Was mocno i do jutra! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wydaje wirtualnie pieniadze na ebayu na buty... ohhhhhhhhhhh http://www.ebay.de/itm/Schuhe-Pink-35-41-High-Heels-Pumps-Damenschuhe-Plateau-Abend-Party-Diskoschuhe?item=110832139120&cmd=ViewItem&_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D6974404695199703981 Maz tylko wywroci oczami heheh...i westchnie..Znow rozowe...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo Biest! Odjazdowe! :-) Ja mam za to schizkę na punkcie niebieskiego koloru (jak sama nazwa wskazuje). Jeszcze raz pozdrowionka i spadam, a wieczorem zapijanie smutków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham rozowy. Ja lubie na wiosne np zolty i mocny turkusowy. I oczywiscie wszytko co sie swieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinnaś jednak wrócić do nicku Prinzesska - bardziej pasuje ;) Tesso - jeżeli 3 dni bledsza kreska to nie wiem.... Miałam przez 2 dni 2 kreski o mniej więcej jednakowym natężeniu. Chociaż, chyba po tych 2 dniach brakło mi testów.... więc już sama nie wiem. W ub. cyklu pierwszy raz zauważyłam taki jakby owulacyjny śluz, ale w tym już nie za bardzo. W ub. cyklu łykałam garściami wiesiołka, może przez to? Ale jak wiadomo i to nie pomogło. U mnie mierzenie temperatury się nie sprawdziło. Najpierw zapominałam, później się zawzięłam, mierzyłam regularnie, zrobiłam piękny wykres w Exelu, ale nie potrafiłam go zinterpretować, aż w końcu zbiłam termometr. Lekarz powiedział, żebym dała sobie spokój z mierzeniem temperatury, i żebym robiła testy jeżeli nie mogę przychodzić codziennie na USG, żeby monitorować cykl. Powiedział, że bardzo wiarygodne. Chociaż test pokazuje tylko najwyższe stężenie hormonu LH, które w ciągu 24-36 godzin powinno doprowadzić do pęknięcia pęcherzyka. Ale czy pękł czy nie, tego już testem nie sprawdzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie koleżanki. Witaj Alanija ale zazdroszczę tych ciuchów. Ale namachałyście, aż nie wiem co poodpisywać. W każdym razie pozdrawiam Was serdecznie. Biest ja mam owulkę zawsze z lewego jajnika monitoring to potwierdził, ale dlaczego to nie wiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso pytałam o śluz bo on jest bardzo ważny, u mnie tak jak u Stefani po ziółkach poprawa. Owulację zwiastuje śluz bezbarwny o konsystencji białka jajka kurzego i tak powinien wyglądać. Dodatkowo powinien się rozciągać min 5 cm. między palcami. Tessa u mnie jest napisane,że jak jest taki wynik jak u Ciebie (delikatna druga kreska) to owulacja nastąpi w ciągu 24-36 godzin. A niedawno pisałam , że o śluzie nie będę pisała, Mon Cheri widzisz to? Hi,Hi Stefanio jak tam nastrój? Rachelo a wiesiołka długo stosowałaś? Jego działanie też chwalą dziewczyny. Biest jak zobaczyłam te buty to moja pierwsza myśl była taka jak Racheli: powinnaś być Prinzesska:) Blue Lady na zdrówko! co do testów to u mnie początek w tym cyklu mam zamiar testować pierwszy raz. Na monitoringu byłam jeden raz i faktycznie to jest chyba najbardziej wiarygodne albo najbardziej przemawiające do kobiety bo "widzisz kotku co masz w środku".:) Karmi ty nam znikasz, pracujesz dużo? Mon cheri cisza w eterze...? SM🌼 Alanjo🌼 GOsiu 🌼 Coni🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brawo , to doszlysmy do tematu topiku :p , teraz bedzie grzecznie o tescikach i sluziku , ja padne ;) A szczerze , ja jeszcze nigdy tego pieknego przezroczystego i ciagnacego sluziku na oczy nie widzialam !!!!, a przepraszam za cyganstwo - bylo kiedys takie fajne zdjecie :p A testy jak to testy pokazuja wzrost poziomu hormonu ktory ,jak pisalyscie 24- 36 godziny pozniej powoduje owulacje , jesli nic nie stanie na przeszkodzie , a od czasu , do czasu staje !!! Zauwazylam ,ze u mnie wzrasta w ciago okolo 3 dni wiec jak robie test pierwszy i nie ma krechy , to odczekuje przynajmniej 2 dni , jak bardzo slaba to jeden przerwy , bo i tak zanim poziom jest wysoki to troche czasu mija . Taka oszczednosc testow , starczaja okolo 3 w cyklu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso tak sobie myślę, pisałaś , że masz 30 dniowe cykle to owulacja u Ciebie może być 18 dc. Takiej długości cykle miała moja siostra dlatego tak napisałam bo ona miała właśnie 17-18 dc. To taka dygresja na przykładzie rodzinnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAA Mon Cheri udało się:) zaskoczyłyśmy Cię:)hi,hi potrzebowałyśmy na rozruch 126 stron aby napisać o śluzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka,czylismy jednak stare i nieruchawe , zeby tyle stron zuzyc !!! No ale teraz to juz chyba do nas dotarlo o czym w ogole mamy pisac ;) Co prawda ,to prawda owu kolo 14 dnia to mit 28 dniowego cyklu regularnego!!! Dluga noc przede mna , moje malenkie dzieciatko ( jutrzejszy urodzinowiec ) odrzucilo moja petycje o zwolnienie z obowiazku dmuchania i rozwieszania balonikow , tudziesz innych ozdob tematycznych ! Wzielo mnie na litosc tym ostatnim dzieciecym przyjeciem ( podobnie jak w zeszlym roku , )wiec bedziemy je z chlopem znow pol nocy dymac !!! { baloniki znaczy sie }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu dopiero sie przebilam przez ta wasza aktywnosc przedpoludniowa i tak szczerze mowiac ,troche Ci zazdroszcze tej przerwy w pracy , mnie bysie tak marzylo z pol roku w domku - albo jeszcze lepiej wychowawczy ;) :) . Za to wyjazd do Izraela , absolutnie nie na moje nerwy : dobrych kilka lat temu ogladalam reportaz , rozmawiali z mlodzieza dojezdzajaca do szkoly czy uczelni autobusami , ktore owczesnie stosunkowo czesto mialy mode wylatywac w powietrze! Taka mloda dziewczyna opowiadala , ze przeciez do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic , jest jej tylko przykro , ze wsiadajac rano do autobusu zastawia sie czy jeszcze wroci do domu :( Ja sie nie nadaje do siedzenia na wulkanie :(, jestem czarnowidzka i kocham zycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, a ode mnie sie zaczelo z tym sluzikem... ;) sluchajcie, ja juz naprawde nie wiem czy jest przed, czy moze juz po... zupelnie nie moge sie zorientowac. Cycklotest tez mi zadnej roznicy tempki nie zanotowal, wiec moze nie ma (nie bedzie) owu w tym cyklu? stracony?? Ja po ziolach nie zauwazylam zadnej poprawy w sluzie, ale moze to jeszcze za krotko z tym piciem bylo, a co ciekawe to bralam tez wiesiolka w tym cyklu i tez doopa... a moze za malo go bralam? dwa razy dziennie po 1 tabletce... a wiecie co mnie jeszcze ciekawi? jak uzywalam Persone to bylo napisane, ze trzeba rano testowac z porannego moczu, a na tych zwyklych testach, ze rano wlasnie nie wolno, dziwne... przeciez ta Persona to tez takie same testy owu... Mon cheri - pewnie bedziesz wiedziala dlaczego... tez masz Persone... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim. Witam nowa kolezanke bo chyba jeszcze sie nie przywitalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije ziolka 2 miesiac i tylko do polowy cyklu i wiecie co zauwazylam?Strasznie mnie wzdyma po nich jak wypije,jestem jak balon az pod zebrami czuje.Tak bylo w poprzednim cyklu i tak jest teraz.i strasznie mi sie po nich odbija.To takie moje skutki uboczne:)z pozytywnych nie widze zadnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest przylaczam sie do kolezanek,ze do tych butow i wszystkiego co sie swieci pasuje bardziej poprzedni nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety musze narazie przerwac starania:(Moja ciocia bedzie jechala teraz na jod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam czy kiedys bylo to juz poruszane ale chyba tak .Mianowicie do kiedy dalyscie sobie czas ze staraniami? Ivanka ja jestem Twoj rocznik z samego konca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o sluzto u mnie niby jest tak od 10dc taki ciagnacy ale nigdy nie jest taki caly przezroczysty tylko mieszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i myslę,że Biest to jakas tragedia:( jak mogłaś z takiego fajnego nicku jak Prinzesska zmienić na Biest??????????????????????????????????????????????????????? i jeszcza link o tych zwyrodnialcach?? myslę,że powinnysmy sobie przekazywać pozytywną energię... no ale to zdanie Alanji - tylko... Ivanko :) dla Ciebie tez 🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×