Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

No cudo takie małe stopy! Zawsze o takich marzyłam.To wy dziewczyny takie buty jak Prinzesska wybiera możecie kupować i nosić!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam letnie sandałki... A z kolorami to ja nie aż tak skrajnie. W czerwonej sukience byłam świadkową na brata weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ooo....co do kolorów mam jedną różową sukienkę i jedną czerwoną a resztę rzeczy..... czarnych. I wiecie co za każdym razem idę do sklepu i wracam z czarnym sweterkiem, spodniami lub spódnicą. No mam w szafie kilka szarych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ty dla mnie Prinzesska sorry, musi to trochę potrwać. Ja mam nr 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka ja też kilka ostatnich lat preferowałam czarne ciuchy i zawsze kupiłam coś czarnego nawet jak nie chciałam, ale rok temu zmarł mój teść, no i na czarno chodziłam....teraz nie mogę patrzeć na ten kolor, kupiłam sobie już różowiutki płaszczyk, spodnie takie niebieskie chyba to błekit królewski i pomarańczowe na luzne wypady, bluzkę w pomarańczowe kwiaty i na tym nie poprzestanę, zmieniam image.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i muszę przyznać , że jedynym plusem bycia kurduplem są ładne stópki, można szalec z japonkami, klapkami, szpilkami i zawsze nóżka super wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z wojaży przywiozlam wszystko w kollorach musztardowym,szafirowym, czerwonym, rudy i mój ulubiony róż oczywiście ten wściekły:) moja szafa to paleta kolorów:):) Karmi nie zabilam:(:( to moje dziecko to mnie rozwala po prostu...mama nic się nie martw, w tamtym pólroczu bylo gorzej i dałem radę - daj na luz... Ivanka winko:) mniam... ja to stópka 7 - 8 bo cholera zależy od firmy:( ale niestety podbicie wysokie i nie wszystkie butki pasują:( im wyższe tym lepsze... z anglii przywiozlam sliczne kozaczki wiosenne i baleriny do latania, a najbardziej cieszę z cekinowych szpilek za kostkę z golfikiem CUUUUUDOOO.....a w lipcu wesele kuzyna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh kocham wesela ale nikt sie nie chce u nas hajtac... Ja przyznam sie ze nie cierpie czerwonego... i wina tez nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to na maxa zazdroszczę wszystkim bo na moje stopy to nawet baleriny trudno dobrać. Po prostu nie wszystkie dobrze wyglądają a co dopiero buty na obcasie i to z cekinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie wy cudne i kolorowe:) Ja to tak myślę, że ze wzg. na swój wzrost ja zawsze chciałam się schować i jednak nie rzucać się w oczy : stąd u mnie zamiłowanie do klasyki (kolor czarny), płaskich butów. O wiem! mam niebieściutką torebkę hi,hi znalazłam coś kolorowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też nie należę do wysokich mam raptem 163cm po za tym okrągła ;) i nr buta 39,40 zależy jakie i mam wysokie podbicie grube łydki więc mam okropna problemy z kupnem butów po za tym nie mogę nosić wysokich obcasów ze względu na kręgosłup ;( stawiam na wygodę z przymusu ..... Ivanko też lubię strasznie czarny kolor moja garderoba w większości w tym kolorze i brązy beże nie które kolorowe ale raczej stonowane mało krzykliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 167cm ... dlugie nogi i zawsze chude:) szpilki i mini ponoć super tak mówi mój M:) mi przeszkadza oponka wokół talii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM ja też miałam etap beżu i brązu... i wróciłam do czerni.Chyba nigdy się nie uwolnię, bo naprawdę lubię ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanjo jak ja ci zazdroszczę tego świata kulinarnego, mniam... Biest teraz wiem na pewno ty Prinzesska jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko ale przeważnie czerń jestem od młodych lat zakochana w czerni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja za to mam problem z kuonem wysokich butwo bo ciezko jest 35-35.5 dostac. Moje slubne i czarne high heelsy zamawialam w ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest nie mówię już o mojej oponce a raczej OPONIE heheehe :P Ja to taka kula kitu jak to mówi,e lub ala sumo hehehhe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest masz malutki rozmiar ;) trudno też fajne dostać no nie wiem jak u ciebie ale u nas tak bo są to rozm dziecięce a kobiecych mało robią ( sąsiadka też takie ma stópki i problemy okropne ) ale wiesz ja nigdy nie kupiłam z wysyłki butów bo ja w sklepie mam ciężko a cóż dopiero w ciemno kupić nie raz szlak mnie trafia tyle ładnych i sklep pełen a ja wychodzę z niczym ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×