Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ja mam duze problemy tez z butami. Jakie ja cyrki ze slubnymi-w sklepach nic mi sie nie podobalo a ja chcialam takie inne wiec zamowilam 15 cm heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to do anglii musisz na zakupy, bo tam same malutkie rozmiary:):) bucików... na allegro raz zamówiłam i buty za małe się okazały, więc wyleczylam sie z kupowania przez neta, ale tylko butów:) Dziewczyny mój M ma za tydzień urodziny i KOMPLETNIE nie wiem co mu kupić:( ja to się do kupowania prezentow nadaję jak łysy do grzebienia:( cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, to teraz na rozmiarach butow jestesmy... :) i na kolorach... ja mam wieksza stope, tak 39-40 zalezy od butow, ale zawsze chcialam miec takie 37 :) ,wiekszy wybor butow i w ogole - ladniej wyglada, moim zdaniem ;) bo ja kocham buty!!! gdybym tylko miala wiecej miejsca w domu i wieksze zasoby finansowe haha, to bym sie nie przejmowala i kupowala jak leci... Z kolorow to tez lubie czarny, jest taki elegancki, prawie zawsze... ale mam teraz tez duzo takich zywych kolorow w szafie, jak rozowy czy czerwony wlasnie :) ale lubie tez spokojne jak bez (beige), niebieski czy ciemna zielen - wlasciwie wszystkie, no moze za wyjatkiem zoltego - jakos mi nie lezy... Alanjo - ja tez miewam zawsze problemy z prezentami dla M, ciezko mi przychodza pomysly bo najbardziej interesuje go elektronika, ale na tym to sam sie swietnie zna (w przeciwienstwie do mnie haha) wiec kazdy moj zakup pewnie bylby jakims bledem ;) ale moze jakis portfel? albo krawat jesli nosi..., ksiazke? albo juz wiem moze scyzoryk? ja mojemu kiedys kupilam ten orginalny szwajcarski, czerwony z krzyzykiem, do dzis go uzywa - no, od czasu do czasu... :) ja mojemu w tym roku chyba obraczke dokupie bo "sierotka" zgubila juz jakis czas temu i chodzi bez, a mi jakos na tym zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa dzięki za podpowiedzi:):) już się uśmiecham do siebie, bo wiem co M chciałby dostac:( w grę wchodzi wąż,tarantula,ewentualnie jakis jaszczur...no z elektroniki to mu się marzą glośniki 6 tys. a na to mnie niestać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... no tak, zapomnialam, ze Wy "takie" zwierzatka lubicie ;) szczura jeszcze bym przezyla, ale tarantule?? nigdy w zyciu... az mnie ciarki po plecach przechodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do dziewczyn z De - wiecie moze jak dlugo wazna jest recepta od gina, taka troche niebieska, na ktorej jest napisane privat?? bo nie wiem ile mam ewentualnie czasu na wykupienie leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysy do grzebienia-no teraz to ja musialam sie usmiac. Moj dostal w zeszlym roku zegarek , w tym planuje mu sprezentowac tattoo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!!:) Witam przy herbacie, ale zaraz parzę kawę , pół nocy nie spalam! :( Biest ja Cię proszę , zostawmy pewne rozmiary hihihihihihi mój bucik to 37 w porywach do 38 :) pozdrowionka z wciąż ponurej okolicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o prezenty, kiedyś zamówiliśmy u rysownika portret-karykaturę, ale trzeba uważać żeby rysownik nie przesadził i nie obraził obdarowanego ;) w necie można zamówić artykuł ze zdjęciem w gazecie-udany pomysł.dostajesz wtedy gazetę ze swoim zdjęciem i artykuł na swój temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Stefi ta karykatura mi się podoba:) mojego M obrazić to trzeba się bardzo starać... Biest tatuaż to bardzo bym chciala, bo sama mam dwa, ale on niestety, nie da się namówić:(:( U mnie slonko świeci i jest piękna wiosna w ogródku pod balkonem krokusy kwitną:):) Uciekam do pracy dzisiaj 50 policjantek się u nas bawi, taki zaległy dzień kobiet sobie organizują:):) uwielbiam takie imprezki hi hi.... MIŁEGO DNIA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! a u mnie dzisiaj piekna sloneczna pogoda, az mi sie humor poprawil, nie ma jak sloneczko - najlepsze lekarstwo na chandre... :) poza tym moj M wyslal mi wczoraj w ramach przeprosin cudnego sms-a... dawno juz takiego nie dostalam, wiec co mialam zrobic? musialam wybaczyc... ;) ale nastepnym razem, to sie juz nie dam nabrac na czule slowka haha Stefi - Ty to masz fajne pomysla z tymi prezentami :) zarowno karykatura dobra jak i artykul sa super... moze wykorzystam hihi a tatuazy moj tez nie znosi, nigdy nie dal by sie namowic, a szkoda bo niektore sa fajne i takie sexy haha a czemu nie spalas pol nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :-) Widzę, że na tapecie jest temat prezentów. Ja zawsze miałam z tym problem. Ostatnio z rzeczy konkretnych mój M dostał zegarek, niezawodnym prezentem w naszym domu są książki a ostatnio, przy jakiejś mniej ważnej okazji, z braku pomysłu obdarowałam go kuponami zrobionymi przez siebie (kupon na masaż, kupon na romantyczną kolację itd). Ile potem zabawy było... ;-) Alanja - to fajna imprezka Ci się szykuje :-) A ciekawe, jak tam nasza Mon Cheri po wczorajszym urodzinowym balowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki :) u mnie też dziś piękne słoneczko :) mi się dzisiaj śniło że byłam w ciąży i ze urodziłam dziecko byłam taka szczęśliwa że szok :) byłam jakoś w takim szoku ze nie wiedziałam co urodziłam pytałam lekarza na obchodzie a on mi powiedział, że mam synka a ja taka szczęśliwa mu mówiłam że widziałam że to synuś ze czułam ;) taki cudny sen ............ale potem lekarz mi mów że robią jakieś badania bo coś im się wydaje że synek ma jaką wadę lecz nie wiedzą jaką :( byłam tak przerażona że poryczałam się i blaga lam ich żeby ratowali mi synka bo już 3dzieci straciłam że nie zniosę utraty synka :( oj szok ale jestem przerażona ale nie doczekałam końca bo się obudziłam i nie wiem co było dalej .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie nadepnelam na martwego ptaszka.... Bylam na zakupach-kupil troche niem produktow rodzicom-remolade, slodycze i niem szynke itd. Ja nie wie3m jak ja sie zabiore do tej Polski. Nakupowalam dekoracji na stol urodzinowy-piekne. Wyjezdzam dzis o 23. My to powinnysmy sie kiedys na konferencje na skypa umowic calym gronem i sie wspolnie napic heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - no to poczatek snu bardzo przyjemny :) tylko ta koncowka jakas taka... ale nic sie nie martw, to tylko sen... podobno sen o ciazy znaczy jakis nowy poczatek tzn, ze jestes na cos gotowa, cos nowego w tobie kielkuje - ale nie w sensie ciazy tylko np. jakis pomysl, ktory czeka na realizacje... :) Dziewczynki, nie wiecie jak to jest z ta recepta? o ktora pytalam? jak nie, to zapytam w aptece, chyba powinni wiedziec... ide wlosy farbowac bo juz czas na to, za duzy odrost sie zrobil - zaczynam straszyc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue Lady cudowny pomysł na prezent dla M!!! na pewno wykorzystam!!! skoro Mon Cheri taśmy na ulicy atakują, to może bidula z balonami walczy, otoczyły kobitę i trącają ! Biest szynka niemiecka lepsza od naszej ???? chyba jaja sobie robisz ;) SM...ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, jak tam farbowanie - zadowolona z efektu? :-) Ciekawe, jaki kolorek robisz :-) Ja niestety nie mogę poszaleć - na moich włosach i przy mojej cerze kazdy kolor inny od naturalnego będzie wygladał żałośnie... Co do recepty - niestety nie wiem, ale mam nadzieję, że dojdziesz z tym do ładu. Stefi - cieszę się, że pomysł się spodobał :-) Biest - aleś mi narobiła smaka na łososia, chyba zaraz do sklepu polecę! A Twój wcześniejszy pomysł z zakrapianą konferencją przedni!!! ;-) SM - to tylko sen, moja babcia zawsze powtarzała, że śni się "na odwrót" więc wierzę, że coś bardzo dobrego Cię spotka w najbliższej przyszłości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupila tylko wlasnie wedzonego lososia, salami i taka szynke jakby baleron... Do tego kupilam salatki ktore moim rodzicom zasmakowaly w De itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiewióra jestem z natury :-( I żaden inny kolor mi dobrze nie wychodzi. A nawet jak wyjdzie to wyglądam jak sierota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daczego w sumie ja nie mam waszych zdjec? aCo tu w ogole panuja za porzadki ehheh???? Moze zrobimy wymiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo poczekajmy do tej skypowej pogawędki. Włączymy kamerki i będziemy zgadywać, która jest która ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×