Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Karmi wczoraj wieczorem wypadla mi plomba z zeba ! Dzis do dentysty , zrobil , ale jakby cos sie dzialo , to bedzie trzeba wyrwac - kurka no super , a co wesolego jutro ? Wyrywala juz ktora zeby , bo ja jeszcze nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wyrywalam.. Za to 2 dni temu wyrznelam sie na tylek bawiac sie na podworku z psami ze mam siniaka polowy dloni. Maz pewnie na jego widok zapyta sie cn ja tworzylam w tej Polsce haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas wiatru nie ma... ale to chyba dobrze bo nie za bardzo lubie... Mon cheri - ja wyrywalam a wlasciwie mi wyrywano ;) ale nie zakladaj zaraz najgorszego, moze dobrze zakleil i jest o.k. ja na pocieszenie moge tylko napisac, ze dostalam pare dni temu strasznie swedzacej wysypki, zupelnie nie wiem po czym bo normalnie to nie jestem alergikiem ( albo jest cos o czym niewiem ;) ) teraz siedze i sie drapie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso wapno, wapno dużo wapna może choć trochę pomoże. A co jadłaś może na tym grilu coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_po 40
Znalazłam ten topik przypadkowo, szukałam jakiegoś pocieszenia, azylu no i trafiłam na Was. Bardzo się cieszę, że jesteście i mam nadzieje, że mnie przyjmmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_po 40
Cześć Dziewczyny. jestem tu po raz pierwszy. Szukałam w necie jakiegos pocieszenia i azylu i trafiłam na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_po 40
To przykre ale temat pasuje takze do mnie. Z nikim o tym nie rozmawiam. Nie łudzę się, że znajde zrozumienie. Mam nadzieje, że z Wami będe mogła podzielic się moimi odczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - ee.. tam nic takiego nadzwyczajnego, tzn bardzo smaczne, tylko nic nowego - miesko i pyszne salatki... Nina - witaj u nas, rozgosc sie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_po 40
Tessa :)Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_po 40
Bardzo się cieszę, że Was znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - fajnie, ze jestes, napisz cos o sobie... jak dlugo sie starasz na przyklad bo ja ok. 6 lat juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa a nigdy na nic nie miałaś takiej reakcji? Witaj Nina. Pisz jak tylko masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_po 40
Moja historia jest długa i dość skomplikowana dlatego nie bede Was zanudzać po nocach moimi opowieściami. Staramy sie ok. 6 lat. Mam skończone 40 lat, nie mam dzieci. W ubiegłym rokubyłam w ciążyale skończyła sie poronieniem. Złapałam cytomegalię. Tak, żebym miała juz komplet chyba, tego akurat mi brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso a może na kosmetyki lub ubrania? Ja na przykład nie mogę nosić nic z wełną. Moje ciało wyczuje w każdej rzeczy mikroślady wełny, mam właśnie wtedy takie objawy jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, nie, nigdy wczesniej nie mialam i dlatego mnie to zdziwilo, a ta wysypka, to wlasciwie nie taka drobna, tylko to takie wieksze plamy sa - takie dziwne. Napisalam wysypka bo nie wiedzialam jak to nazwac... ale teraz juz troche lepiej, widac, ze zaczyna schodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_po 40
Potem wszystko mi sie pomieszało, jak nigdy. Teraz to nawet nie wiem kiedy dostane kolejna @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina przykro mi, zostań u nas i możesz marudzić, nudzić, smucić na co tylko masz ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_po 40
Pożegnam się już. Życze spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - ja nie wiem, na prawde o co tu chodzilo, choc rzeczywiscie musze przyznac, ze zauwazylam to po zdjeciu pewnych spodni, ktore mialam krotko na sobie, a wysypka pojawila sie wlasnie na nogach... wiec, albo material, albo jakis srodek do prania moze? bo one dlugo lezaly w szafie... Nina - przykro mi bardzo, ze stracilas ciaze :( to musi byc straszne... dobrze, ze do nas trafilas, tu mozesz sie podzielic swoimi troskami jak i radosciami, jak my wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nina_po 40 ! Wszystkie jesteśmy tu z jednego powodu i chociaż każda z nas ma inną historię, dużo nas łączy. Możesz narzekać ile wlezie :) Napisz coś więcej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, witam z rana:):) Nina, witam również Ciebie, ja też stracilam ciąze w styczniu tego roku, więc wiem co przechodzisz:(: współczuję.... Wczorajszy dzień w pracy to był koszmar:( nie miałam siły nawet pisac wczoraj. Przylazło do pracy takie cielątko, że po prostu brak słów:( mimo,że jestem wyrozumiała dla młodych, bo syna mam też w takim wieku, to po prostu tragedia!!!! co to za nieprzytomne i leniwe roczniki:( masakra...a PRACOWNIK POTRZEBNY OD ZARAZ...jedyne co ludzi interesuje to - ile zarobię prosze pani??? na dodatek tak się wywalila ze chodów, myślałam że się zabiła... Kończe tatuś przyjechał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Nina, dobrze, że jesteś, chociaz przykro mi, że stoi za tym tak smutna historia. Tutaj, z dziewczynami, na pewno będzie Ci łatwiej się zmagać ze wszystkim - sama się o tym przekonałam, choć trafiłam na forum zaledwie kilka dni przed Tobą :-) Alanja, ale z Ciebie pędziwiatr ;-) Mam nadzieję, że Twój nowy, pracowy "nabytek" szybko nabierze odpowiednich szlifów pod Twoim nadzorem :-) Cześć Biest, cześć Rachela, cześć wszystkim :-) Ja wczoraj kupiłam testy owu i juz się nie mogę doczekać, kiedy zacznę sprawdzać. Ale to jeszcze co najmniej 10 dni. Martwię się trochę, bo od niedzieli mam podwyższoną temperaturę, około 37, boję się, że coś mi się pochrzaniło z cyklem, bo nigdy tak nie miałam. Mam nadzieję, że to może jakas zwykła infekcja. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nina :) Bardzo mi przykro z powodu straty :( wiem że zdołają Cie pocieszyć :( sama przez to przeszłam i wiem jak jest ciężko :( PRZYTULAM Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! U mnie dzis przymrozek z rana byl, ale za to slonce - pierwsza klasa, nabralam energii, zaraz zabieram sie za prace... Alanja - no, nie ma jak przyuczac nowych... wspolczuje, ja tez tak ostatnimi czasy mialam bo stale sie u mnie ktos zmienial... a jak jeszcze nie kumaty, to juz w ogole katastrofa. Blue_lady - nie przejmuj sie ta tempka, moze jeszcze nie calkiem opadla po @, a jesli nie, to moze zwyczajnie Cie troche przewialo albo cos... nie sadze, zeby mial sie cykl rozregulowac... :) a kiedy zamierzasz startowac z testami owu? w ktorym dniu? bo ja zaczynam tak ok. 11 dnia. Hej SM ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień bardzo dobry :) która to ostatnio przypomniała o potędze ludzkiego umysłu??że trzeba myśleć pozytywnie, i intensywnie o tym czego się pragnie i to się spełni?? więc wzięłam do łapy książkę Murphy-ego "potęga ludzkiego ducha " i czytam raz jeszcze.i próbuję się "nastawić" a co mi z tego wyjdzie, szybko się przekonacie :D pozdrawiam na cały piękny dzień!!! witam naszą nową Koleżankę, NINA :) osobne pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_po 40
Witajcie dziewczyny :) Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Opowiem Wam moją historię, któregoś pięknego wieczoru. U mnie wspaniałe słońce i czuję, że żyję. Dziewczyny, czy też tak macie, że w ogóle nie czujecie swojego wieku? Czasami zastanawiam się czy to normalne, ale jakoś trudno mi spoważnieć. Wczoraj miałam gorszy dzień i pod wpływem moich uczuć odnalazłam Was. Nie cieszy mnie , że jesteśmy w takiej sytuacji ale cieszy mnie to, że chcemy być w tym razem. Od razu mi lepiej. Pewnie wiecie jak to jest ciężko nie móc o tym z nikim porozmawiać. Ściskam Was bardzo mocno na dzień dobry :) No i chcę zmienic link na stały. Kocham Was Stokrotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×