Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

ooooooooooooo jaki ruch się zrobił, Mon cheri Kobieto niesamowita a myślałam, o tobie pisząc do nowej koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA77
Pewnie że mam ochotę z Wami zostać po to Was znalazłam, żeby wiedzieć że ktoś mnie zrozumie i jak czytam Was też wiem co czujecie. dziękuje za miłe przyjęcie Tessa Tessa, mon cheri i nowe przyszłe kolezanki Ivanka 73 - nikogo nie chciałam obrazić a chodziło mi o to, że ja czuje się staro przez cała syt. w pracy i tą w domu a w dodatku przez te moje nieudane starania - przykład sasiadka od czasu kiedy ja zaczełam starania jest 3 raz w ciązy - no i gdzie sprawiedliwość bo ta trzecia niechciana!!!! Bocian pomylił kierunki hi hi hi pozatym przez hormony mam pare (delikatnie powiedziawszy) kilo więcej i czuje się jak smoczyca!!!!! Tessa Tessa Pierwsze dziecko poczete naturanie po 5 m-cach starań które wtedy były dla mnie wiecznością.... teraz z tego się śmieje. Fakt, że od trzech miesięcy mam nowego lekarza który odrazu wykrył przyczynę problemu u mojego M. Prolaktyna to hormon stresu z tego co wiem. Mój M mówi, że jak pójdziemy mieszkac do siebie to się syt. emocjonalna unormuje. czyli tez ma pierwszoklasistke w domku? Jak długo się staracie z M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi to ja Ci znow owocnych wysilkow zycze ! Wiem , ze to lipa , ale az mi sie smiac chce , ze sobie wszystko ubzdurac potrafie : temp. podwyzszona , biusty ;) bola po bokach , mecze sie sortujac pranie i wycierajac plame z podlogi ,w nocy wstalam do kibelka , a w ogole , to nie pije co godzine , a latam co godzine i dzis przeplakalam pol filmu i artykul w gazecie , co jakis czas brzuch boli jak przed @ , wiec komplet , ale w ciazy na pewno nie jestem :( Blu , no ale Ty tam nie na zawsze , oj rozumie , mnie tu w Niemcach pierwsze lata caly czas tesknota brala , a Ty jeszcze dalej :( A @ dostane napewno , nawet ,jesli teraz nie wymyslam sobie :( Ivanka ;) kto mial labe ten mial ;) Chyba nikt z nas nie potrafi z dystansem , bo nam zalezy :( A w ogole zauwazylyscie , ze te nastroje , to tak na zmiane ? Na szczescie zawsze jest ktos w miare pozytywny :) Maju no wlasnie , ja tez bylam zszokowana ,ze moje dziecko nie kojarzylo sexu , bo tlumaczy sie nam ciagle , jaka ta mlodziez dzis rozwinieta , a to wcale nie tak :) Moja cora byla juz starsza , wiec jakas tam rozmowa uswiadamiajaca , wiec jej mowie : ze jak bylam mloda , to niektorzy tacy zdolni byli , ze im sie wydawalo ,ze od calowania sie mozna zajsc w ciaze , a moje dziecko - wielkie oczy - i pyta - a mozna? Myslalam ,ze mi szczeka o podloge trzasnie , to po co oni tyle tego uswiadamiania wszkole maja ??? Stefi kochana ten lod to jakies cielesne , czy uczuciowe wrazenie ??? Tessa , no i to wlasnie chyba jest problem . Najlepiej regularny sex i tak wpasc przy okazji , a u nas to poprzestawiane :( Z drugiej strony zwierzety sexuja sie tylko w celu potomstwowym - wiec , moze w tym szalenstwie jest metoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, moja chodzi juz do 2 klasy, my mieszkamy w NIemczech, a staramy sie juz ponad 5 lat, na pierwsza ciaza musialam poczekac az 8 cykli, tez mi sie dluzylo, zaczelam sie wtedy tez juz zastanawiac ale potem zaskoczylo i wiecej o tym nie myslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia :) ;) witaj smoczyco - pozdrowienia do slonicy ;) :) Tez juz odchowalam spora gromadke dzieci powpadanych w czasie moich staran , ja sie nikomu nie przyznaje , ze chce drugie , ale co uslysze o nowym brzuchu , to mnie sciska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri siedzisz mi w głowie kobietko i ta cała sytuacja, ale mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży. Bo jak nie teraz to kiedy? Prawda. eeee Anusia ja się nie gniewam. Doskonale wiem, że dół i chandra to lat odczuwalnych przybywa nie współmiernie z metryką, oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko kochana - czemu Ci w glowie siedze ? Co ma byc i tak bedzie - a raczej nie bedzie ;) Jejku jaka mnie glupawka wziela , moj chyba zaraz mnie na balkon wystawi , bo sie glupio smieje :) :) :) Zreszta nie ma sie o co obrazac , bo stare baby jestesmy - juz nam wielokrotnie to mlodziez kafeteryjna wyjasnila : Najbardziej mi sie podobalo te stwierdzenie , ze to musi byc obrzydliwe - taki sex staruszkow :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przystopowac kolezanki , 5 stron i ciaza miala byc , a kandydatki sie wykruszaja , oj trzeby by te 5 stron teraz do lipca ciagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA77
Tessa Tessa - ale ten sam wiek naszych dziewczynek to fajny zbieg okoliczności, Twoja córcia też chciała by rodzeństwo - bo moja to mało co nie mdleje jak widzi małe dzieci i tak słodko się nimi opiekuje a ja czuje że różnica wieku coraz większa i większa..... mon cheri ja naprawdę od tych hormonów (które teraz okazało się że niepotrzebnie brałam) i które bore nadal roztyłam się do granić moich możliwości, waże 80 kg - no fakt, że mam 171 wzrostu ale jak dołozyć do tego ciąże to waga wyjściowa MASAKRYCZNA!!!!!! Chyba nikt mnie nie przebije!!! hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po chorym zoladku i hormonach ( 8 iui )- 170 i 80 kg wiec podajmy sobie rece :) Nie jest u mnie tragedia , bo tez masa miesni , ale przydalo by sie z 10 spuscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA77
Ivanka 73 - jeżeli 73 to Twój rocznik to między nami jest niewielka różnica - może w szkole podstawowej 4 lata różnicy to wieeeki ale teraz ??? A dla urozmaicenia tematu podam, że mój mąż rocznik 81 - młodszy odemnie o 4 lata w dniu slubu wyglądał jak mój młodszy brat!!! On miał 18 lat a ja 22 - wyglądalismy komicznie - jak patrze na zdjęcia - teraz nikt nie powie że jest młodszy o 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to zleciało, co koleżanki? 200-tka przed nami a tak niedawno na 100 -tce byłyśmy. W dobrym towarzystwie to i stronki szybciej lecą:) Mon Cheri ustalimy nową datę poczęcia 300 tną stronę, a co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anusiu - moja prawie rówieśniczko :-) Fajnie, że do nas przyszłaś a co do Twojej sytuacji - tak myślę, że skoro powód problemów zdiagnozowany, kroki w kierunku poprawy sytuacji podjęte, to będzie coraz lepiej i coraz bliżej sukcesu. Czego Ci życzę z całego serca :-) Mon Cheri, wracając do tych tęsknot, melancholii i nostalgii to czytając Twojego weekendowego posta o samotności i braku przyjaciół na podorędziu poczułam, jakbym czytała o sobie. Ja tutaj jestem od paru miesięcy, ale z domu i kraju wyjechałam parę lat temu, mieszkałam w Irlandii i tam też wrócimy po zakończeniu pobytu tutaj. Co najdziwniejsze, nigdy tego nie planowałam, tak jakoś wyszło, bo poznałam M. No, ale to długa historia. Całe szczęście, że Wy jesteście dziewczynki :-) Tesso, przykro mi, że Ty, nasza optymistka, troszkę podupadłaś na samopoczuciu. Ale już zdążyłam Cię trochę poznać i mam nadzieję,że za parę dni rozchmurzysz się i nabierzesz animuszu. Ściskam :-) Ivanko, to samo Ciebie się tyczy! Ty nie wymyślaj teraz, chwilę przed owu, że Ci się nie chce, tylko do dzieła kochana :-D czytam teraz Wasze posty o tuszy i się śmieję sama do siebie. dziewczyny, zauważyłyście, że my tu, pomimo różnic, mamy z grubsza takie same problemy? :-) Do licytacji na temat kilogramów dorzucę swoje trzy grosze. dzisiaj mojej najstarszej grupie dzieci zadałam pracę - charakterystykę przyjaciela czy osoby, którą lubią. Jedna dziewuszka napisała o mnie , co mnie bardzo wzruszyło, ale nie o tym chciałam. Napisała tak "jest ładna i duża" ;-) Cóż, może pierwszy epitet powinien mi osłodzić gorycz drugiego, ale... ;-) Nie wiem, czy autorka miała na myśli mój słuszny wzrost czy raczej gabaryty wszerz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA77
mon cheri - a to jesteśmy kuleżanki. ja już myslę o jakiejś diecie ale pewnie jak pójde teraz do lekarza to kolejna dawka duphastonu i może jakiś inny hormon gratiss, juz nie wspomne o clo od którego spuchłam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszam sie tylko , ze na poczatku ciazy schudlam 7 kg :) , wiec jakby co spekuluje , ze znow sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu moja irlandko , trzeba sie jakos trzymac , wiesz , ja tak mialam ochote na te drugie , tez po to by nawiazac troche kontaktow , jak moja byla mala to slowa po niemiecku nie umialam , a pracowalam po nocach sprzatajac biura , a przy dziecku normalnie , to ludz sie wiecej spotyka ! Naturalnie Blu - dziewczynka miala NATURALNIE na mysli Twoj WZROST !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia moj maz starszy ode mnie , a co troche zostaje nazywany moim synem i to jest tragedia :) :) :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA77
blu lady - dziękuje za ciepłe przyjęcie - wogóle jest tu niesamowity klimat - dziekuje że jesteście - juz mi lepiej że Was mam. Tak maż tez przeszedł wiele badań które stwierdziły by powód braku "wojowników", niestety dopiero jak zmieniłam lekarza który kazał zrobić najprostrze badanie krwi okazało się, że to prolaktyna - co u mężczyzna jest rzadkością - bo najcześciej kobiety mają problem z tym hormonem. No ale on juz trzeci miesiąc bierze lek i dalej nic i nic...... również za Ciebie trzymam kciuki - wogóle wszystkim Wam zyczę powodzenia w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiu ale wiesz ty zawsze 35 a ja już tuż tuż....o i młody mąż się trafił, ale szybciutko to wasze małżeństwo i pogratulować stażu wam trzeba:) Blue miód na me serce lejesz jak nic:D Ja też myślę,że dziewczynka miała na względzie wzrost, kochana przecież u nich same małe ludzie są, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - to moze by znow nie musiec przekladac umowny sie na strone 1000 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA77
mon cheri - mówisz że w pierwszej ciązy schudłaś? 7 kilo? no ja to przytyłam 20 kg ale wyjściowa miałam 60 to jest różnica hi hi hi było do czego dobierać. Z tego co wyczytałam to masz córcie tak? w jakim wieku? tyle wiadomości na jeden raz nie daje rady spamiętac. dziewczyny jak zrobić ten opis co ma cie pod wiadomością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri co ty wygadujesz kobietko? Jaki syn? mąż super laski to się zgodzę:) aaaa jem lody zgodnie z naszą dietą ostatnią;) oo! Tesso i pewnie dlatego,ze jesteś na diecie masz doła jak nic. Daj ty spokój i łap się za lody. Przecież modyfikację można wprowadzić np. dieta ryżowo - lodowa, co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko a wiek to niestety kwestia odczuc , przeciez tu zadna z nas na wiecej niz 25 sie nie czuje , a kolezanka Anusia juz 35 ;) Zreszta wszystkie jedziemy na tym samym wozku , ja zaczynalam w wieku 27 i jakos mi to szans nie polepszylo , wiec nie ma co nad wiekiem debatowac - tym bardziej , ze kochane - moja 40 - stka , zbliza sie milowymi krokami - o czym nie nalezy mi przypominac , bo ryzykujecie ukaszenie zebem jadowym - ssssssssss :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolezanke. Twoj maz skoro bierze bromergeon to ma wysoka prolaktyne? A jakie mial wyniki sprermiogramu? Pewnie niezaciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSIA77 Witaj nowa koleżanko :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA77
Ivanka - życie nas pochlastało i chlaszcze nadal - on z rodziny zastepczej ja z rodziny rozbitej - rodzice moi mieli nowe związki więc ja jako owoc nieudanego małżeństwa byłam odstawiona na bok. znależliśmy się na tym świcie i tak jesteśmy do dzisiaj - byłam na maturze męża już jego żoną. To na tamte czasy była atrakcja - wszyscy mysleli że jestem w ciąży - a nasza córcia urodziła się długo później bo tak chcieliśmy - teraz żałuje że odrazu za młodu nie naprodukowaliśmy drobnych... teraz miała bym spokój, ale nie najpierw studia jedne drugie, potem dom, mieszkanie, lepsza praca.....a lata nam uciekły niewiadomo kiedy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka- racja - Tessa wyrzuc ten ryz , przeciez ty kochana nie masz nawet meza poglaskac po glowie !!! A to nie moja wina , ze ludzie blasku mojej mlodosci nie rozpoznawaja , :) Anusia , ale przez nastepne 6 dodalam 20 kg , no ale sama bylam winna , ale po porodzie od razu 12 mniej bylo - woda , dzieciaczek i "biotop " Wiec licze , ze jak bede grzeczna ....... tylko musi najpierw stara baba z synem zaciazyc - ej kazirodztwo ;) A moja malutka ma juz 15 lat i 182 cm :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiu, zobaczysz, jak tu u nas fajnie :-) Bądź z nami, pisz, w kupie siła :-D Mon Cheri, Ivanko - ja się pocieszam, że dziewczynka jeszcze za dobrze języka nie zna i użyła niewłasciwego słowa ;-) A może miała na myśli, że jestem wielka duchem albo co :-P Anusiu, żeby zrobić stopkę i "zaczernić" konto musisz kliknąć po prawej stronie u góry Moje konto, tam wpisac swojego nicka, wybrać hasło i podać e-mail a potem w polu "sygnatura" napisać, co Ci tam serce dyktuje. mam nadzieję, że nie zagmatwałam sprawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×