Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Blu , a ile masz wzrostu ? E .....w wielka duchem nie wierze :) Ale znam dziewczynke , ktora twierdzila , ze ciocia jest fajna , bo taka mieciutka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri - to Twoja malutka pięknie wyrosła :-) I bardzo dobrze, będzie tak jak ja patrzeć na świat z góry ;-) A z dzieckiem jako "inicjatorem" nowych kontaktów masz rację. Ja przez pierwszy rok po wyjeździe nie miałam do kogo gęby otworzyć, poznałam parę Polek, ale one miały swoje sprawy, małe dzieci, ine tematy. na początku pracowałam na lotnisku, praca od 5 rano, nie było siły i energii na nawiązywanie przjaźni. Potem zmieniłam pracę, poznałam parę ludzi to znów wypadło zmienić kraj... I tak w kółko :-( Dziewczyny, do 1000 trochę za długo, ale faktycznie, chyba by trzeba przełożyć termin spełnienia przepowiedni, bo w tym tempie to żadna z nas się nie załapie na 200 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri - ja mam nie aż tak dużo, jak się okazuje - "tylko" 176 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow... Mon cheri wysoka ta twoja córcia...ja mam 178 wzrostu i kiedyś mega kompleks z tego powodu ale teraz są inne czasy i dobrze:) Anusia teraz rozumiem ale i tak podziwiam,że to uczucie przetrwało tak długi czas.... czas... no właśnie, wielokrotnie o tym pisałyśmy, że człowiek się budzi za późno, żeby wiedział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko - witaj w klubie :-D Ha, to widzę, że ja to całkiem malutka jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ja jestem jeszcze mniejsza mam zaledwie 163cm :( ja to przy was kurdupel jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA77
mon cheri - ludzie tak z zadrości mówią !!!! a Twój blask ich umysł przyćmił poprostu. To ty masz juz taka pannicę? 182 cm wzrostu ? ale laska!!!!Fajnie juz można podyskutować z taka pannicą- moja to jest na etapie pyskowania. blu lady - już mi lepiej,że Was mam - tak wesoło, że człowiek o smutkach nie myśli. zaraz zastosuj się do instruktarzu i spróbuje "zaczernic" konto SM 40 - witaj kochana Biest - tak prolaktyna 26,55 przy normie 2-14,5, a w opisie wyniku badań nasienia to nawet nie było można oznaczyć ruchliwości - bo nie było z czego!!!!! w 1 ml 0.25 mln przy normie powyżej 15 mln - tak jest na wydruku. Ale ile się napłąkałam i naprosiłam, żeby te badania zrobił to moje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue no sama widzisz, że malutka nie duża :D Co do kilogramów pocieszę koleżanki, że ja w ciąży przytyłam 28 kg, normalnie niedźwiedzica ze mnie była.... ale schudłam 26 i to 17 kg w pierwszym miesiącu po urodzeniu..... to były czasy...kiedy człowiek mógł futrować do woli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest :) Blu i z tym wzrostem zaliczasz sie do duzych od, 180 sa zyrafy - np moja corcia cale lata nieszczesliwa byla , ale teraz dorastaja do niej inni , bo ona juz prawie 3 lata nie rosnie :) A jak dalej tak bedziemy gnac , to ta 1000 bedzie szybciej niz sie spodziewacie , jeszcze przed moja 50 - tka ;) Jejku glupawa mnie nie opuszcza , wlasnie poszlismy z m, po pranie do piwnicy i gonilismy sie i tak rechotali i rzeli , ze chyba wszyscy sasiedzi slyszeli , mam tylko nadzieje , ze nie skojarzyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Rozpędziłyście się, że nie nadążam z czytaniem :) SM nie martw się, ja mam 160 :) Anusia 🖐️ I mnie humor się psuje, bo kończy się ten wspaniały tygodniowy weekend (nawet nie pamiętam, że w poniedziałek byłam w pracy). Dzisiaj było leniuchowanie w łóżku do południa, ale już po południu mnie nosi, kręcę się, ubranie do pracy szykowałam itp. i z każdą godziną coraz bardziej mi smutno. Wczoraj popadało, zrobiło się zimno, mam nadzieję, ze nie na długo. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko filigranowa chyba oplułam sobie monitor hehehe kochana ala sumo i mała kluska heheheh:P Rachelko no to my jednakowo małe ludki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo nie myśl jeszcze o poniedziałku, daj się ponieść niedzielnemu lenistwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto żartuje ten nie choruje- tak słyszłam mon cheri - to odnośnie Twojej głupawy a jak te nasze dzieci maja być niższe jak na sterydach wychowane - kurczaczek rośnie w tydzień bo naszpikowany sterydami, marcheweczka popryskana chemikaliami aby była piekna, o truskawkach nie spomne - bo jak je wize to mnie trzęsie - tęsknie za takimi truskawkami - jak jeżdziałam jako ziewczynka na zbiory. Co to teraz za truskawki w sklepach są???? moje dziecko nie zna smaku ormalnej truskawki takiego smaku jaki ja pamiętam. bo teraz truskawka musi być ładna a nie dobra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto żartuje ten nie choruje- tak słyszłam mon cheri - to odnośnie Twojej głupawy a jak te nasze dzieci maja być niższe jak na sterydach wychowane - kurczaczek rośnie w tydzień bo naszpikowany sterydami, marcheweczka popryskana chemikaliami aby była piekna, o truskawkach nie spomne - bo jak je wize to mnie trzęsie - tęsknie za takimi truskawkami - jak jeżdziałam jako ziewczynka na zbiory. Co to teraz za truskawki w sklepach są???? moje dziecko nie zna smaku ormalnej truskawki takiego smaku jaki ja pamiętam. bo teraz truskawka musi być ładna a nie dobra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu lady - zoabacz jaką jestem pojętną uczennicą - dziękuje za pomoc rachela 71 - Witaj dziewczynki - uciekam musze z córcią przy lekcjach posiedzieć - tak mi się miło gaworzyło, że straciłam poczucie czasu. pozdrwaiam Was i do następnego"kliknięcia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia u nas jest ten sam problem... Maz lyka Lisadol codziennie 2 razy. A kiedy macie nastepne badanie? Bierze cos oprocz Bromergonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, a widzisz, że z nami łatwiej ;-) Rachelko, uszy do góry, pierwszy dzień przetrwasz i będzie lepiej. Pomyśl o urlopie, to już niedługo :-) 🌼 SM, Rachelo, małe ludki :-D żebyście wiedziały, ile ja bym parę lat temu dała, żeby być taka drobniutka. W młodości czułam się jak tyczka od grochu, teraz przypominam raczej dąb lub baobab :-P A chyba nasza Karmi też filigranowa kobietka jest :-) Stefanio, co u Ciebie, myślę o Tobie i mam nadzieję, że przełamałaś i stopiłaś już wewnętrzne lody 🌼 A ja piekę bułeczki - zapraszam :-) M dzisiaj miał na przejściową zmianę i wróci koło 21 to szukam sobie zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue ja z chęcią się wpraszam, bułeczki, mniam... Ja też to samo,całe życie chciałam być malutką i drobniutką dziewczyną a potem kobietą...Blue i w szkole identycznie się czułam, ale wtedy to były zupełnie inne czasy, o rany jak sobie przypomnę.... byłam o głowę wyższa od wszystkich.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie :) musialam psa wyszczotkowac a zwazajac na ilosc jego wlosow troche to trwalo haha Ja w ciazy przybralam 20 kilo, bylam przerazona jak na wage wchodzilam... bo wzrost moj 164 cm i nie jestesmy kurduplami SM ;) Mon cheri, Ivanka - jak mi bedziecie dalej tak pisac, to jeszcze jestem w stanie na stacje benzynowa pobiec (u nas sklepy sa zamkniete w niedziele) i lody czekoladowe kupic :) na pewno beda mi lepiej podchodzic niz brazowy ryz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mogę się rozstać z Wami Biest - mąż bierze tylko Bromergon, wcześniej jak nie wiedzieliśmy w czym rzecz brał Andrivit"tonami"ale nie potrzebnie tzn. nie zaszkodził bo to kompleks witamin. Mąz nie pali nie pije dobrze się odżywia młodszy o 4 lata - z płodnej jak czarnoziem rodziny - nie pomyślałam nawet przez chwilę że to jego wina - najpierw badaniami zakatowałam siebie, bo starsza bo napewno niedrozne jajowody. ja biorę duphaston od 16 dnia cyklu -bo mam krótkie cykle i ta temperatura niezabadzo lekarzowi się podobała. Lekarz powiedział, że będzie dobrze ale nie jest.... a co to za lek Lisadol? nie słyszałm? oprócz tgo jakis jeszcze przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, trwam to za duzo powiedziane... mecze sie :) oczywiscie wczoraj juz pogrzeszylam upieczonym przez siebie ciastem rabarbarowym hihi, no coz sama sobie zawinilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso droga no to wiesz ja niby też miałam te 164cm ,ale nie wiem jakim już cudem zmalałam o 1cm (już kiedyś chyba pisałam) :( chyba idę już pomału do ziemi :P JA mala i gruba a nie filigranowa hehehe chyba pomyliłyście mnie z kimś innym hehehehe zawsze byłam z tych grubszych nawet jako młoda dziewczyna zawsze słyszałam że mam nadwagę ale że mnie sterydami faszerowali tego lekarze nie brali pod uwagę ........... no i tak na mnie dużo zostało a w ciąży zgrubiłam 11kg z czego po porodzie tylko 4kg mniej :( reszta na mnie potem jak papierosy rzuciłam to od razu 10kg więcej i tak już nie schodzi a teraz dopiero w dupę poszło po hormonach też brałam jakiś czas i na mnie zostało a i jeszcze betablokery do tego więc mam sporą nadwagę cóż życie ,nie każda może być smukłą gazelą prawda :) Mnie nie przeszkadza to w życiu jedynie co to brzuch mam spory i tu mam kompleksy reszta może być bez zmian ale nie da się schudnąć tam gdzie się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko, wpadaj na buły, potem podzielimy wyrzuty sumienia na dwie ;-) Tesso, a na jak długo rozplanowałaś ryżową dietę? Wiem , jak się musisz męczyć, ja parę razy w życiu próbowałam się odchudzać, więc wiem, jak to zaprząta myśli. Podejrzewam, że twoje zniechęcenie bierze się po prostu z niedoboru cukru w organizmie - i to nie jest żart. Może powinnaś chociaż jakiś słodki owoc, dwie kostki czekolady, to nie zepsuje efektu a samopoczuciue się poprawi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso no to jak nic te ulubione lody czekoladowe przeznaczone :) Ty leć kobieto na tą stację albo najlepiej Mężusia wyślij:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaproponowali twemu mezowi tomografie glowy czy nie ma gruczolaka? To jest czesto przyzczyna podwyzszonej prolaktyny. To jest to samo co Bromergon. A kiedy bedziecie powtarzac spermiogram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×