Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

hejka! my juz szczesliwie dojechalismy i przy pierwszej mozliwej okazji zajrzalam na kafe, ale sie nowych stron natworzylo :) Blue, testuj kochana bo umrzemy z niepewnosci :) i koniecznie daj znac co i jak... trzymamy kciuki i czekamy na info :) Karmi, moja @ znow sie w podchody ze mna bawi... niby juz ale cos dojsc nie moze... mysle, ze tak jutro, najpozniej sobota, brzuch mnie za to boli, od czasu do czasu. Na razie z tesciowa o.k, zobaczymy co bedzie dalej... bede sie starala nie zwracac uwagi na zaczepki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso trzymaj się ciepło:) i nie daj się ! Kasiu myśl pozytywnie, wiesz jak czytałam twój wpis o obawach to przypomniało mi się jak kiedyś z dziewczynami nabijałyśmy się z wizualizacji, ale teraz myślę, że jak byłabym w takiej sytuacji oczekiwania, nadziei to chyba by mi się ona przydała aby nie myśleć negatywnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Przepraszam że się nie odzywam ale nie czuję się najlepiej :( nie mam dziś nawet ochoty na czytanie nie mówiąc o pisaniu :( Przepraszam wybaczcie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM wybaczamy, ale jutro melduj sie koniecznie i napisz co Ci dolegało, trzymaj się i nie puszczaj;) Tessa to raczej badanie progesteronu wskazane ponownie, ponoć jego wartości mogą się bardzo różnić w poszczególnych cyklach. Stefania a no u mnie 27dc, czyli koniec tej ciuciubaki na ten miesiąc, żadnej nadziei, ani złudzenia, brzuch już napitala, bolesne skurcze, e tam szkoda nawet pisać...............od nowego cyklu ziólka uczciwie będę piła, no właśnie Moncheri mogę pić dużą łyżkę, bo z małej to takie popłuczyny, że chyba to za lekkie. Kasieńko jutro trzymam mocno kciuki za Ciebie i BluLady i chociaż nigdy tego nie robię to wejdę w pracy na topik żeby zobaczyć cudowne wieści, a napisz jeszcze jakie masz objawy, no wiesz musimy się czymś nakręcać potem co nie;) No to ja zykam sprzątnąć w szafkach z ubraniami bo chyba czas pochować zimowe ciuchy, bo mnie niedługo jesień zastanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka bardzo przyjemne takie wizualizacje, tylko napisz co tam wizualizowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Co do objawów... bolą mnie piersi, ale to pewnie z powodu Luteiny. Tyję a raczej puchnę w oczach ale to pewnie leki albo głodek, który ciągle mie goni... Dzisiaj smażyłam placki ziemniaczane, ponieważ miałam :-) Humor mi dopisuje i tego się trzymam :-) :-) :-) Trochę ciągnie, kłuje mnie lewy jajnik (chyba jajnik) i to mnie martwi... A co do wizualizacji, to nie mam z tym problemu.... od początku ciąży czyli dwóch kresek i małego brzucha, po każdy kolejny etap ciąży... jak naprzykład pokażę moim bliskim na USG małą kruszynkę - jak bije jej serduszko.... oj mogłabym tak przez 300 stron pisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia objawy pierwsza klasa, jutro naprawdę zrobimy bal, ciekawe czy będzie jeszcze strona 222. Miłej nocki koleżanki, jutro testującym przespanej całej nocy życzę. dobranoc........, zaraz pewnie nocna zmiana przyjdzie czyli Moncheri i reszta nocnych marków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie czekamy. Ja tak wlasnie spojrzalam na kalendarz ze ja dokladnie 3 lata temu dowiedzialm dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Matko ile to by dla mnie znaczylo zeby wlasnie teraz nam sie tez udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latka leca i leca
Zagladam tutaj zeby jakies optymistyczne wiesci zobaczyc, ktorej sie udalo :) Moze Blue Lady bedzie miala dobre wkrotce dobre nowiny. Trzymam kciuki. Dzis rano wstalam i choc czuje sie jak przed @ to dla zupelnej pewnosci zrobilam taki super czuly wczesny test ciazowy noi naturalnie negatywny wyszedl :( Jestesmy na impreze zaproszeni wiec jak sie dorwe do drinkow... :P ;) Ech, zadwonie dzisiaj do lekarki i zrobie moze jakis termin zeby zobaczyc co i jak. Powiedzcie jakie badania sa takie "podstawowe"? Porozmawiam z M. zeby sprawdzic jakosc jego "chlopakow" ;) ale czuje, ze nie bedzie to dla niego przyjemna rozmowa. Moze narazie lepiej odpuscis? Obiecywalam sobie przeciez, ze nie bede robic z tego wszytkiego cyrku pod napieciem ale kurcze tak mi sie marzy mala kruszynka... Pozdrawiam wszytkie starajace sie i trzymam kciuki za te z odrobina nadzieji w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - testujesz dzisiaj...? Blue chyba nie określiła, o której ewentualnie miałaby się odedzwać..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela mam skierowanie, a gina dala mi wybór, w tym lub kolejnych miesiącach, kiedy tylko będę miała chęć :( a ja postanowiłam iść za ciosem i zgłosić się jak najszybciej. czekam na @ następnie do mniej dzwonie a ona umawia termin. te badania robi się - o ile dobrze pamiętam - od 3 dc. znasz je , pewnie zaczną od fsh, lh, e2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latka leca, nie wiem skąd jesteś, ale zacznij od DOBREGO lekarza a tacy zdarzają się w większych miastach ( specjalizacje, ewentualny kontakt z dobrym szpitalem ) ja straciłam za dużo czasu na dobrego ale TYLKO położnika. a potrzebowałam ginekologa endokrynologa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, nie ma Blue lady???????? To chyba dobry znak ...... :) oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załapałam doła, takiego "ogólnego".... własna nieudolność mnie dobija :( nie mogę znaleźć lepszej pracy, nie mogę schudnąć, nie mogę zajść w ciążę.... same niepowodzenia :( ale nie chcę marudzić w tym pięknym miesiącu wielkich nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Cześć! Test zrobiłam i :-( Pocieszam się sama, że za wcześnie.... bo co mi pozostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Rachela... przeczytaj słowa Stefani... duże miasto i dobry lekarz! Zgadzam się z tym, Ty wiesz o co mi chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraniaodrugie
Ojej rachel mam nadzieje, ze Twoj dół poszedł sobie i już dziś jest lepiej. Ja wczoraj też miałam nienajlepszy nastrój a dzis już jest dobrze. Pełna nadziei obudziłam się i obiecałam sobie że dziś jestem na pozytywnie. Zmierzyłam temperaturę, sprawdziłam śluz i zrobiłam testy (ojej chyba troche dużo tego) nic na razie niewskazuje ze owulacja sie zbliza. moj program pokazał czerwone światło (dni niepłodne) ;) No i po tym wszystkim popędziłam do pracy. Zaraz mam spotkanie, wiec uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia... a który to dzień? wiem wczoraj pisałaś i pisałaś też o Twojej koleżance która testowała i nic, a w ciąży była . to wszystko jest takie zagmatwane :( Rachela miałam i mam to samo, dlatego ostatnio mało do Was pisałam : nie zarabiam, szanse na dziecko bliskie zeru, no trochę schudłam, ale za to na dobicie żadnych szans na dobre wczasy w tym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraniaodrugie
Kasia42 a ile dni po owulacji jesteś teraz dokładnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×