Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Blu Lady, a może Ty gdzieś tu przez płot skoro mówisz o czerwonym winie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue Lady, ja robiłam test 24 dc w południe i kreska wyszła taka sama jak nastepnego dnia z porannego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraniaodrugie
a wiec mam zdiagnozowane pco i problemy ze sluzem, to znaczy jego brak ;) łykam sobie na to wiesiołka i syrop robutussin i jest troche lepiej. w tym cyklu zaczelam mierzyc temperature bo na monitoring nie chce jeszcze isc. A Wy ile sie staracie? Mierzycie temp jak sprawdzacie owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraniaodrugie
oprocz testow cos robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraniaodrugie Witaj! a czego my nie robimy...zioła, wiesiołki, badania, testy owulacyjne, ooo na śluz polecam siemie lniane i complex witaminyB - te dwa spaecyfiki testuję właśnie i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi, faktycznie, to zapraszam na wino do mnie :-) Tylko w sytuacji, kiedy miałabym je stawiać, to raczej w piciu nie potowarzyszę ;-) Jejku, nie mogę na razie o tym myśleć, tak się boję rozczarowania!!! Młoda, a ilu dniowe masz cykle? U mnie są dosyć długie i owulacja zawsze dość późno, więc bałam się, że jak zrobię wczesniej to zwyczajnie może nic nie pokazać... A do lekarza zacznij się umawiać szybko, jak czytałam to chyba już w 7 tygodniu albo i wcześniej widać i słychać serce na USG :-) Ivanko - umowa z winem była na synka ;-) jak wyjdzie córeczka to stawiam inny trunek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo odchudzamy się, klniemy na szefów, stykamy się z problemem "wiary", czasami coś pichcimy, pijemy czerwone wino - bo też pomaga i marzymy..... Czy o czymś zapomniałam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraniaodrugie oj dziewczyny tu szaleją, ziółka piją , tableteczki łykają, pomiary robią, ale o tym same Ci napiszą. ja nie robię już nic ( ach z przyzwyczajenia łykam kwas foliowy ) bo i nadzieje straciłam, jestem pod opieką gina tylko dlatego że wymyśla kombinacje leków dla mnie żebym łagodnie w ostatnia kobiecą fazę weszła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27-28 dni cykle. Owulkę mam 12-13 dc, tak więc chyba ciut wczesniej niz norma przewiduje. wynikałoby, że 12 dni po ow. juz powinnaś zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja się cały czas odchudzam :) ostatnio gina na mnie spojrzała jak jeszcze w ciuchach przez gabinecik sunęłam i pyta : a nie za mocno pani schudła ???? i jak tu do niej nie jechać!? nikt inny tego nie zauważył !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue , nie mogę się doczekać co nam powiesz... a o winie zaapomnij... ja tez tylko patrze jak mój M popija sobie lampeczkę do obiadu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ....jeju ....Blue ja tak jak Stefania nie mogę się doczekać piatku, a ty kobietko jeszcze piszesz ,ze gdzieś pojedziesz, no nie...nie zgadzam się!.... dziś będę musiała ćwiczyć silną wolę...a wiesz ,że to nie dla mnie.:D Młoda super sprawa ze styczniem, zawsze chciałam mieć dziecko z pierwszego miesiaca bo potem w szkole ma przewagę nad rówieśnikami np. z listopada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania, rozwalasz mnie swoim poczuciem humoru :))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraniaodrugie
Ach to nie jestem sama z tym łykaniem mnóstwa tabletek i specyfików, juz mi się w szafeczce przestają mieścić...Moje cykle są dlugie nieregularne ok. 35-40 dni. niestety z tym moim sluzem nie jest dobrze, bo wiesiolek i siemie lnanie nie bardzo pomagaja. czytalam cos przed chwila o preseed? czy ktoras to stosowala, slyszalyscie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie lecę, do popołudnia albo wieczoru napiszę z frontu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, cos o tym wiem :) Pierwsza mam z pażdziernika, jak szla do maluchow była taka sierotka mała, zagubiona w porownaniu z tymi starszymi. natomiast druga jest z 13 stycznia i jest najwieksza w klasie (no może moje 180cm tez tu ma wpływ :), uwielbia szkołę (najchetniej by tam nocowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraniaodrugie
I jeszcze cos takiego dzis znalazlam: "mam do rozdania wejsciowki premium do nowego portalu dla kobiet starajacych sie o dziecko, który wyznacza dni płodne. Jest tam wszystko o staraniu, system wylicza dni plodne na podstawie codziennie wprowadzonych danych, ocenia cykle czy sa prawidlowe, pokazuje jakie moze byc prawdopodobienstwo ciazy itp. Jest bardzo fajnie zrobiony. http://ovufriend.pl/?code=ozitete" kliknelam tam i wyglada całkiem fajnie. któraś z Was to zna? chyba zaczynam już znow wariowac i za dużo czytać i szperać... Czy macie juz dzieci, czy to Wasze pierwsze starania? Stefania ja tez sie odchudzam, ale u mnie nikt nie widzi efektów, nawet mój kot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieweczki! Rano przeczytałam posty w burzliwej dykusji i nawet napisałam, ale mi zeżarło... Może to i dobrze ;) A później nie miałam jak pisać, dużo roboty, spotkanie służbowe... Teraz szybciutko przeczytałam najnowsze wiadomości. Blue lady... wzruszyłam się informacjami od Ciebie. Trzymam mocno kciuki i wierzę, że się uda. I, to że piersi nie rosną to może dobrze. Mnie urosły rekordowo a ciaży nie było ;) Nie mam nastroju z tego właśnie powodu, braku ciąży oczywiście, nie ogromnych piersi, które całe szczęście już wracają do normalnego rozmiaru ;) W tym miesiacu rozczarowanie jest wyjątkowo dotkliwe :( Nie chce mi się nawet o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , Młoda, to Ty też "maluszka" jesteś, podobnie jak my z Ivanką ;-) A ja tam zawsze się cieszyłam, że jestem z grudnia, zwłaszcza odkąd 30. skńczyłam ;-) Zawsze to prawie rok w zapasie w stosunku do styczniowych koleżanek z tego samego rocznika ;-) Ja, zachęcona przez Ivankę, sprawdziłam sobie dla zabawy na kalkulatorku ciążowym termin i wyszło, że pomiędzy 19 a 23 stycznia (różne strony inaczej liczą) :-) Jest więc szansa na wodnika, marzyłam o tym, bo lubię ten znak :-) Ale ja jestem głupia dziewczyny, napalam się a tu nic nie wiadomo... :-( Ivanko, sama widzisz, że terning cierpliwości dobrze Ci zrobi ;-) Naprawdę masz włoski temperament :-D Jak tak mnie napastujecie to mam ochotę zaraz lecieć robić ten test!!! Ale obiecałam M, ze z nim... Stefi, Ty lasko zakończ te diety, pamiętaj, że hormony wylęgają się w tłuszczyku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni, test owulacyjny może wykryć ciąże, ale nie jest to wynik jednoznaczny. poniewaz tst owulacyjny wykrywa LH w moczu, a ciążowy HCG. te oba hormony są w pewnym sensie do siebie podobne (w składzie chemicznym) i przy dużym natężeniu HCG test owu może go "wykryć" jako LH. ale tak jak pisałam - nie jest to wynik do końca miarodajny. zrób test ciązowy. Ja tez trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraniaodrugie
Ojej Rachel przykro mi bardzo, niestety wiem co to znaczy te cholerne rozczarowania i to ze z cyklu na cykl jest nadzieja, ze moze tym razem, bo nasze cialo za kazdym razem cos wymysla i czyms "ciazowym" nas zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraniaodrugie - preseed??? moja gina polecała proxeed - witaminy dla faceta, ponoć rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, jak dobrze, że jesteś :-) Wiem, że dobrze mi życzysz i bardzo bym chciała móc podzielić się tu z wami dobrą wiadomością. Ale boję się, cholernie się boję... Bardzo mi przykro z powodu Twojej @, wiem, że ten miesiąc był dla Was wyjątkowo sprzyjający... Myślałam wczoraj o Tobie i doszłam do wniosku, że teraz, jak wyjedziecie na urlop, oderwiecie się od codziennych spraw, popijecie porto, to jest duża szansa, że się uda :-) Trzymam kciuki mooooocno ❤️ Starania o drugie - jeśli chodzi o śluz to niektóre dziewczyny na forach radzą brać magnez w dużych dawkach. Ja, jak wielokrotnie o tym pisałam, zażywam B6 i magnez, śluz bardzo mi się poprawił, więc może spróbuj, jeśli chcesz? Biest, też czytałam o tym i dlatego za wszelką cenę staram się nie nakręcać. Ale wiesz, jak to jest, tonący brzytwy się chwyta. Jutro zrobię normalny test a na razie, dzęki serdeczne za kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rahcela, jak wspomnialas o drugim małżeństwie... tak sobie pomyslałam, że może to Twój M w pierwszej kolejności powinien zrobic badania... Przecież Ty juz masz dwoje dzieci... myslęże jest duża szansa, że to nie z twojej winy. Myslałas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue Lady, mnie wychodzi 25-26 styczeń... a Ty ile masz latek? :) może który rocznik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, ja latek liczę sobie malutko ;-) Na 35 mi idzie, ale wolę mówić, że niedawno skończyłam 34 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, to Ty jeszcze mloda... :) to jest najlepszy wiek Dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×