Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachela u mnie tez tak :( :) . Ani jednej pozytywnie zakonczonej sprawy ;) W zyciu zawodowym dooopa , za to w zyciu osobistym tez doooopa ;) Mam nadzieje ze Blu na dobrej drodze !!!!!! Biest no kurka smutna taka rocznica , wiesz juz kiedy konkretnie zaczynasz ? Mialam zawieszony internet , a u was takie dyskusje na stron dziesiatki , ledwie doczytalam :) Witaj swierza - powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia , no troche z testem sie pospieszylas :( Oby beta byla jednak pozytywna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Nie spieszy mi sie ale mysle ze wczesna jesienia gdy splacimy auto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, pewnie za wcześnie... Specjalista i duże miasto (o którym rozmawiałyśmy) to nie tak do końca... Np. monitoring cyklu nie wchodzi w rachubę: brak czasu, koszty włącznie z dojazdami... Staraniaodrugie - mam wrażenie, że mój dołek codzień głębszy... Może M mnie dzisiaj pocieszy ;) Mon cheri - Ty o tej porze..? Pozdrowienia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Biest, ja tez uwielbiam chińszczyznę :) ...ale lepiej jednak wiedzieć co się je ;) MOże nie czekajcie z kredytem... to tylko pieniądze, a czasu Ci nikt nie zwróci. Oczywiście o ile Wam na to sytuacja pozwala. Cały czas trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znalazlam w necie...taki maly skrot. Zioła na niepłodność Dodaj do ulubionych Przed rozpoczęciem leczenia niepłodności środkami farmakologicznymi warto wypróbować zioła i homeopatyczne leki. - zażywaj kapsułki z olejkiem wiesiołka do owulacji (jeśli wiesz, kiedy występuje lub do 13 dnia cyklu - wiesiołekmoże powodować skurcze macicy), - jedz mielone siemię lniane (lub w kapsułkach) np. z jogurtemlub posyp sobie nim masło, - zażywaj probiotyki dla kobiet np. Lacibios Femina (przywracają prawidłową strefę ochronną oraz leczą podrażnienia), - aplikuj tabletki dopochwowe np. Feminella Vagi C (j/w) - pij dużo niegaozwanej wody mineralnej (rozpuszcza gęsty śluz), - jedz suszone morele, migdały i pij co drugi dzień lampkę czerwonego wina (doskonale wpływa na endometrium) - podmywaj się żelem z wyciągiem z kory dębu (leczy stany zapalne), - noś przewiewną bawełnianą bieliznę (aby nie dochodziło do stanów zapalnych), - zażywaj ziołowy lek Castagnus przez cały cykl (obniża poziom prolaktyny oraz pomaga w wywołaniu owulacji), - zażywaj Bio-magnezpo owulacji (zawiera najwięcej magnezu i jest najlepiej przyswajanym środkiem na rynku), - partner powinien zażywać tabletki Androvit lub Bio - cynk + selen (poprawiają jakość nasienia), - obydwoje przestańcie palić, Moż na wypróbować także ziołowe mieszanki, które leczą niepłodność: Mieszanka na niepłodność Ojca Klimuszki nr 1 ( z książki: "Powróćmy do ziół leczniczych", ) antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr.: Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie, porcja to caly wymieszany zestaw ziół Mieszanka 2 -Ojca Klimuszki przy PCO po 50gr: Kwiat jasnoty białej Liść mącznicy Liść rozmarynu Liść pokrzywy Ziele rdestu ptasiego Ziele drapacza Ziele przywrotnika Kwiat kasztanowca Korzeń mniszka Owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem . Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki , z "Poradnika ziołowego" , pobudzająca pracę jajników dla cyklów bezowulacyjnych lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem. Mieszanka ziołowa na pierwszą fazę cyklu (składniki zawierające związki pobudzające organy odpowiedzialne za owu oraz zawierające roślinne estrogeny): liście maliny 40g, rozmaryn 40g, kwiaty bzu czarnego 40g szałwia 40g, bylica pospolita 40g (można też dodać koniczynę łąkową) 40g. Mieszanka ziołowa na drugą fazę cyklu (wzmacniające prod. progesteronu): przywrotnik 40g pokrzywa 40g krwawnik 40g Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 szklanki dziennie (można na zapas w termosie) ". Wzmacniająca mieszanka O. Sroki przeciwko poronieniom koszyczek rumianku- 100 gr owoc róży - 100 gr liść melisy - 50 gr ziele dziurawca - 50 gr liść mięty pieprzowej - 50 gr kwiat nagietka - 20 gr Zioła zmieszać, wsypać łyżeczkę na szklankę wrzątku, naparzać pod przykryciem 20-30 min. Pić raz dziennie przed spaniem. Można osłodzić łyżką syropu malinowego lub z czarnej porzeczki . Leczniczy napój z ziół na niedrożne jajowody i zrosty kwiat jasnoty białej i ziele rdestu ptasiego - po 30 g, ziele skrzypu - 20 g, liść pokrzywy - 10 g, korę dębu i kłącze pięciornika - po 5 g. Wymieszaj wszystkie składniki. 2 łyżki ziół zalej w termosie półtorej szklanki wrzącej wody, zamknij i pozostaw na 1 godzinę. Następnie przecedź i pij po pół szklanki napoju między posiłkami.Nie należy pić ich na pusty żołądek, bo może powodować mdłości . Zapytaj ekspertów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dosłownie na minutkę - jesteśmy teraz nad jeziorem i dostęp do internetu ograniczony, ale MUSZĘ Wam to powiedzieć!!!! Są DWIE KRESKI!!!! :-) :-) :-) Grube jak byk! Nareszcie!!! Jestem tak strasznie szczęśliwa, że nie jestem w stanie tego opisac na szybko. Jesteście kochane, że tak myślicie o mnie i trzymacie kciuki i wiem, że będziecie cieszyć się razem ze mną, bo jesteście wspaniałymi dziewczynami. I dziękuję Wam za to, że byłyście, kiedy Was najbardziej potrzebowałam! Odezwę się pewnie w niedzielę, wrócimy do domu jutro wieczorem dopiero. Z góry dziękuję Wam za wszystkie gratulacje (wiem,że się posypią :-) ), jestem tak szczęśliwa, że miałabym ochotę Was wyściskać i wycałować :-) Życze Wam wszystkim tego samego i mocno trzymam za Was kciuki!!! Kasiu, proszę, nie martw się na razie, zrób teścik po niedzieli i na pewno będzie dobrze! Życzę Ci tego z całego serca! 🌼 Dziewczynki, pozdrawiam Was gorąco i przytulam 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue Lady - moje GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam, że któraś się "zarazi" :) Wiesz, ja wczoraj gotowałam zupę po 22 godzinie, tak mnie naszło :) Ciebie to samo czeka! SUPER !!!!!!!!!!!! Całusy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLUE moje WIELKIE GRATULACJE może wreszcie posypią się same dobre wieści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz tylko ja jedyna zostaje jako niedzieciata i nieciezarna...:( Zycze spokojnych 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, a może teraz kolej na Ciebie ?! Widzisz, że wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda a jak było z tą Twoją temperaturą bo ja wczoraj wieczorkiem zmierzyłam i miałam 37.1 w 25dc co prawda pod pachą , ale jest to dziwne bo nic mi nie jest zobaczymy @ powinnam dostać w poniedziałek /wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue lady - to super wiadomość! Dziękuję, że dałaś nam znać - cały czas myślałam o Tobie, gratuluję z całego serca! Mam nadzieję, że nie opuścisz tego topiku, mimo jego tytułu :) i ... PODAJ DALEJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1973, wiesz nie jestem specjalistka od temperatury, ale gdy szukałam domowych sposobów to zawsze łapałam za termometr :) ok tydzień, może troche dłużej przed terminem @ miałam pod pacha 37, 25 (raz było 37,3), a zazwyczaj było max. 37,1 - 36,9. dzisiaj miałam 30 dc 37,3. Mierze przed południem na siedząco :) staram się aby nie po wysiłku... dzisiaj powtórzyłam test i jest "gruba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1973, jeszcze cos... zauważyłam ze wieczorem temperaturę miałam niższą... a brak objawów to całkiem dobry znak. ja myslę, że one bardziej w naszych głowach były :) właściwie mogłabys juz testować, bo u mnie juz była blada kreska, ale to zalezy od ilości hormonów, u niektórych dopiero po terminie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLUE JA WIEDZIAŁAM ŻE TAK BĘDZIE :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE DLA CIEBIE I MĘŻUSIA [kwiatek 🌼 🌼 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UŚCISKI SERDECZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i pisz, pisz, pisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda to już wszystko jasne GRATULACJE ja jeszcze zaczekam bo raz boli mnie brzuch raz nie zobaczymy za bardzo się nie nakręcam bo to pierwszy cykl po poronieniu więc czekam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...Dziewczyny bierze sie pod uwage tylko i wylacznie temperatura poranna mierzona w pochwie ustach albo pupci. Nie mierzcie tempki w dzien,wieczorem bo tylko sie niepotrzebnie nakrecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki to jak wstawia się te różne minki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja wiem tylko wiesz ostatnio mnie tak trzęsie ,stale jest mi zimno i wieczorem marzę żeby iść spać i dlatego zmirzyłam temp. rano wstaję jest ok i tak od 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, je nie brałam sobie do serca tych pomiarów, ale fakt faktem, że mnie nie "okłamaly", bo mimo tego że pod pacha i nie rano to temp. była wyższa.... Może to mierzenie było by niepoważne przy antykoncepcji, ale tutaj mi nie szodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1973, a nie "lamie" Cie po kościach", podobnie jak przed grypą - ja tak miałam ze 3 dni... (ok 7- 5 dni przed terminem @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×