Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

O, wywołałyśmy Cię Młoda :) Przyda się trochę konkretnych tematów. Widzisz, my tak tak o dupie maryny ;) Ty przynajmniej nie będziesz sie mieścić w ciuchy z powodu ciąży, a ja z powodu ciąży spożywczej, jak to Karmi nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki :-) Ivanko, mOn Cheri - dzięki za pamięć kochane :-) A ja Was regularnie czytam, tylko jakoś weny do pisania brak. Jestem otępiała fizycznie i umysłowo. Ciągle bym spała a jak nie śpię to myślę o spaniu. Nie mogę nic sensownego napisac na żaden z aktualnie przerabianych tematów, no , może tylko o biuście ;-) Rośnie mi w oczach. Z 70 C musiałam się przerzucić na 75 D ale czuję, że szybko trzeba będzie poszukać większego "pojemnika". Karmi - widzę, że podziałałaś w Częstochowie, teraz czekamy na efekty :-D Coni, proszę, nie wierz w tę wróżkę. Nie powiedziała Ci nic, czego byś sama nie wiedziała, czyli, że masz problemy z zajściem w ciążę. Ale uda się na pewno i tego się trzymaj! 🌼 Rachelka, Ty dzisiaj ostatni dzień w pracy przed urlopem, ale to zleciało :-)Mam nadzieję, że będziesz miała super wakacje bez cienia stresu :-) Ivanka - Turcja? To mam nadzieję, że obietnica odwiedzin jest nadal aktualna? Będę czekać nad brzegiem morza :-D A te Twoje sukienki - cudo, bardzo w moim guście :-) Stefi, takiej żony to kazdy może Twojemu M pozazdrościć. Mądra, dowcipna, z fantazją a do tego punkty karne zgarnia :-) SM, dbaj o siebie kobietko 🌼 Mon Cheri, mama nadzieję, że PMS-owe nastroje szybko i bezpowrotnie miną... 🌼 Gosia, Biest, Młoda, Kasia, Magdalenka, Darianna, Latka Lecą, Podczytująca, gerwazy - pozdrawiam cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Blue lady! Najważniejsze, że u Ciebie wszystko ok. Pamiętam, że z biustem w ciaży też tak miałam... Z rozmiaru jaki wtedy nosiłam - 70B przeszłam na rozmiar mojej mamy 80C - bo wtedy przy obwodzie 70 nie można było dostać miseczek większych niż B :) Śpij sobie, tylko odzywaj się od czasu do czasu, nawet jak nie masz co pisać postaw przysłowiową kropeczkę ;) Ja na razie też nie marzę o niczym innym tylko o spaniu na urlopie :) Pozdrawiam mocno! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cha! To jednak czytacie kochanieńkie ciężarówki? A my tu się zamartwiamy.... Młoda to nie tak, że szpiegujemy tylko wcześniej też byłyśmy na tamtym topiku a wyszło jak wyszło......ale sentyment do dziewczyn jest nadal, ja na przykład zaczynałam pisać z LunayR, która od wczoraj tuli swojego synka:) Zdrówka dla córeńki, życzę.:) Blue jak śpisz to przed snem choć uśmiech, czy minkę wstaw to się nie będę martwiła:) Kochana... pamiętasz? Tak, tak miałabym ochotę wybrać się w podróż -Do Ciebie,:D - jakiem kobieta z krainy tysiąca jezior pomyślałam właśnie o węgorzu - co to płynie i płynie a w finale rozmnaża się w Morzu Sargassowym to ja mogłabym wskoczyć tutaj;) he,he a wynurzyć się na plaży Morza Martwego - aby za twoje zdrowie i "malucha' to obiecane winko wypić;) Trzymaj się i pisz do nas. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, szkoda, żeśmy tak rozrzucone po świecie... Bo nawet, jak przylecę do Polski to i tak każda z innej strony kraju. Ale wierzę, że te planowane wczasy topikowe w końcu dojdą do skutku i ze nie pominiecie mnie w liście osób zaproszonych. He he, do tego czasu, to będa już tu same mamuśki !!! :-D Ivanko, jak się rzucisz w Turcji wpław przez Morze Śródziemne i popłyniesz w kierunku południowym lub południowo- zachodnim to dotrzesz praktycznie pod mój blok, bo mieszkam rzut beretem od wybrzeża :-) Winko będzie się chłodzić :-) Rachelko, ja właśnie mam problem z doborem pojemnika na biust, to 75 D jest trochę za luźne ale nie wybrzydzam, bo pewnie za tydzień-dwa dorosnę do tego rozmiaru ;-) A Ty już jutro się wyśpisz a za parę dni będziesz mogła pomachać swojemu szefowi z portugalskiej plaży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue ja tez mam problem ze stanikami bo zadko sa 75 D zeby mi sie podobaly a 75c jest za male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Ale fajne te sukienk z reservedi! Najpierw dieta, jakis boot camp i zaraz kupuje wszytkie :) Ja potrzebuje takie, ktore ramiona zakrywaja choc troche bo mi sie takie pulchne zrobily. Kompletnie bez przyczyny :P A zawsze marzylam o takich jak miala Linda Hamilton w Terminatorze 2. Ale mysle, ze jak ziemia bedzie pod zagrozeniem jakis inteligentnych cyborgow to jeszcze zawsze zdaze nad bicepsami popracowac. Choc czasem szef motywuje mnie w podobny sposob... Rachelka, wyjazd brzmi super swietnie! Ale w Lizabonie trzymaj sie za torebke bo kradna zawodowo. Wybierasz sie tez posluchac Fado? Mielismy tez na wakcje jechac ale mojemu facetowi cos w pracy wypadlo i moge sobie ewentualnie pojezdzic palcem po mapie :( Musze przeciez korzystac z urlopow bo jak zajde w ciazy to nie bede mogla latac bo to podobno dla juniora niedobre :) Czyli od przyszlego miesiaca :P :) Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, na mnie 75 C też było małe, 70 D nie mogłam dostać a 75 D za duże jednak. Tak się teraz zastanawiam, co to będzie, jak mi jeszcze urosną a potem, po ciąży, zmaleją i oklapną... Będzie tak, jak Mon Cheri kiedyś pisała - trzeba będzie zwijać w rulonik ;-) Gerwazy - jak urodzisz juniora i zaczniesz go nosić na rękach, to biceps będziesz miała jeszcze lepszy niż Linda Hamilton ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca:)
Mon cherie, masz rację, stres pewnie wpływa na długość cyklu. Mnie jedna ogólnie nie wydłużył się, ale skrócił. Teraz mam tak, że 2-3 cykle są krótkie, a potem jeden dłuższy. Teraz mam ten dłuższyi jestem zła jak osa, bo mi plany pokrzyżował. Dzisiaj czuję jakbym za chwilę miała dostać @, ale pewnie nie, bo temperatura jeszcze nie spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! ale wy macie fajne biusty:) ja aby osiągnąć taki rozmiar C lub D to sobie mogę piłki powpychać, he,he Blue nie martw się, duży dekolt, pierś do przodu i świat jest twój:) Gerwazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jejku jak wy sie rozpisalyscie kochane pozdrowienia dla wszystkich oczywiscie u mnie nic nowego jak wczesniej pisalam jesien sie zbliza jakos chociaz teraz slonko sie niesmialo gdzies tam przebija...... piersi mnie dalej bola i jakby troszke swedza ale moze sobie wkrecam hahahdo @ 5 dni innych objawow brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko, Ty się ciesz z małego, zgrabnego biuściku - możesz skakać, biegać i nic Ci się nie obija :-) Ja z dotychczasowego byłam w sumie zadowolona, nawet i bez stanika mogłam chodzić, ale teraz z każdym dniem coraz bardziej odczuwam siłę grawitacji... Magdalenko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , ja tylko na sekundę, chciałam Was WSZYSTKIE pozdrowić!!! a w temacie , bolą mnie jajniki , raz prawy , potem lewy..czyżby się szykowała MEGA owulacja ??? dziś 7 dc,i nie zamierzam tego nie wykorzystać ;) Blue dobrze że się odezwałaś, piszcie Kobietki, nawet jak macie doŁa to napiszcie chociaż DOOOOOPA BLADA. BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Zazdroszcze Wam tych urlopowych wyjazdow ale zycze udanej zabawy i pzyjemnego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Ja w super nastroju co rzadko mi się zdarza :P Kupiłam już nawet sukienkę, ale nie plażową, tylko letnio-miejską, zwiewną, na zwiedzanie Lizbony :) Odwiedziłam też Rossmanna i kupiłam kosmetyki w małych opakowaniach na wyjazd :) Więc teraz mogę powiedzieć, że przygotowania rozpoczęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A'propos tamtego topiku - ja "zaczynałam" w listopadzie 2010... Teraz piszę na gg z Basią, jesteśmy prawie sąsiadkami, mieszkamy 20 km od siebie :) Jak nie pojawia się dłużej na gg, to też tam zaglądam sprawdzić czy się odzywa. I zdradzę, że Basia też nas podczytuje ;) Pozdrawiam Basiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wieczorową porą:) Rachelka super masz z tym wyjazdem i przygotowania też fajnie poczynić. SM jakoś tak myślałam, że pewnie jakieś choróbsko Cię dopadło, ale co to było? No i fajnie, że Twoja córcia się uczy bo moja to już lagę dawno położyła na naukę:( Biest obstawiam, że masz najładniejszy biust z nas wszystkich, ale niech Ci tam będzie:):):) No i co z Tą Twoją @ może idź do lekarza niech Ci progesteron na wywołanie przepisze, a gdyby to w razie ciąża była to też się przyda. Rachelka jak Ty z @ pojedziesz??? Może jednak nie przyjdzie, jak tam przeczucia? Moncheri a u Ciebie jak tam objawy, chociaż Ty to możesz mieć na dwoje babka wróżyła. Ivanka jeszcze raz powtarzam ciesz się swojego cudnego rozmiaru A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mówię Wam jak mi truskawki na działce obrodziły.....są pyszne i jest ich mnóstwo. Jakby co to zapraszam:) No to idę spać, dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam truskawiki i jadogy-pycha. Ja nie spie od 5.30 bo spac z herwow nie moge a budzik na 7 nastawiony. Pije kawke i jakos sie ruszyc z lozka nie moge bo jestem niewyspana. O 9.30 mam pociag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wolne, a ja się obudziłam o 07:20 zamiast spać do południa ;) Biest, czym się denerwujesz, wredną @? Bo chyba nie podróżą? Do domu dzisiaj wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze na peronie i czekam na pociag. Kupilam na dworcu tanio 2 spodnie dresowe-oczywiscie rozowe i biale i zolta koszulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie !!!! dziendobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się zagubiona i nie wiem co mam robić... Na razie gotuję obiadek :) Od jutra moja kolej zająć się babcią, a ta jest uparta i nie chce ruszyć się z domu. Najchętniej zabrałabym ją do siebie i byłoby po kłopocie. Ale babcia chce spać u siebie i już. I chyba będę musiała jutro spać u niej.... W poniedziałek wychodzi ze szpitala ciocia i trzeba po nią jechać, porobić im zakupy, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak spędzacie dzisiejsze Święto? U nas niespodziewanie zrobiła się ładna pogoda. Świeci słońce i jest cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. U nas taka sobie pogoda,zapowiadali ,ze bedzie ponad 20st a jest 16 i bez slonca. Rachelko moja babcia taka sama uparta.Kiedys zlamala noge majac 85l i nawet nie chciala slyszec zeby zabac ja do mnie do domu.U siebie jest sama .Mowia,ze staych dzew sie nie przesadza a im stasze to nawet na kilka dni nie chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×