Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gerwazy Malinowski
Az z tego wszytkiego zapomnialam, ze na owulacje czekam i odliczam godziny ;) Wszystkie lepsze hotele sa kompletnie wykupione a te gorsze maja takie ceny, ze glowa boli (przebicie nieraz 10 razy normalna cena i wiecej) ale szukam dalej. Najwyzej trzeba sie bedzie bawic do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie piszę ale czytam cały czas a ostatnio o wygasaniu czynności jajników podobno zaczyna się już w 35 roku życia.Nawet skoki tem.i regularne @ nie są dowodem na płodność .obiecuję sobie że ostatni miesiąc mierzę tem. ale nie wiem czy w tym wytrwam.Mam 27 dzień cyklu tem. spadła i brzuch mnie boli jak diabli czyli jutro się rozkręci.Miałam dotrwać do końca roku ze staraniami ale widzę to czarno jakoś oklapłam mija 8 miesiąc starań i mam mega doła. Pozdrawiam Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest-Stany jako cel podróży bardzo polecam.mieszkałam tam kilka dobrych lat(w NY i na Long Island) i co tu dużo mówić ja po prostu kocham Stany, kocham Nowy Jork.jak tylko córeczka która na razie mieszka w moim brzuchu osiągnie dojrzały wiek-4 lata to ruszamy do Ameryki ,bo tęsnota momentami mnie zżera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Rachela już jesteś, mam nadzieję, że nie przestraszyłysmy Cię naszym nalotem:) Biest za rok to Ty bedziesz w ciąży, albo z wózkiem spacerować i o Ameryce na razie pomarzysz tylko. Stefanio odezwij sie, bo martwię sie o Ciebie. SM ale smutna historia z tą dziewczyną na wózku, a to zdarzenie było u Was w domu? Ja mam dzisiaj lenia jak to w poniedziałek, zaraz idę do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Mam pytanie! W zeszłym miesiącu podchodziłam do in vitro, zwykle okres miałąm co 27-28 dni. Teraz mi się przesuwa i się zastanawiam czy to jest wina stymulacji??? Czy może zrobić Betę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Poczekam na "nocne Marki", może się ktoś jeszcze pojawi! Wymyśliłam sobie malowanie w domu i padam ze zmęczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Jak na razie 4-5 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrob moze na poczatek zwykly test.A czulas owulacje badz przypuszczasz kiedy byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Dużo i nie dużo, ale wcześniej nigdy tak nie było! Jest jeszcze jedna opcja- mam już menopauzę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
W tym cyklu nie czułam owulacji, nie robiłam żadnych testów. Byliśmy na Mazurach i totalnie się wyluzowałam :-) Test rano dzisiaj zrobiłam i nic nie wyszło, tzn jedna kreska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis 27dc i juz male plamienia sa wiec wit b nic mi nie poprzestawiala:)ostatnio od kilku miesiecy okres mam co 28-29dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Odpuściłam totalnie, żadnego monitoringu cyklu...za to piwo i pełny luzik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co Ci doradzic ale przy takim opoznieniu ja chyba zrobiabym bete po negatywnym tescie zeby wiedziec co i jak i sie nie zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Ja okres miałam jak w szwajcarskim zegarku (do tej pory)... Wiecie (lekko zmienijąc temat), ze Ronaldo dając autografy podpisał kontrakt z Odrą Wodzisław :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie tez zawsze obiecuje i pierwszy tydzien cyklu tylko mi sie udaje:)a pozniej jak tylko cos zaboli to od razu licze ktory to dzien.Nie mam szans wuluzowac .Wiele razy probowalam i kiedys nawet zeby psychicznie odpoczac chociaz jeden cykl wzielam sobie tabl anty.To nic tez nie dalo.Ciezki przypadek ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
No to jutro zrobię Betę- dzisiaj nie miałam czasu. Trzymajcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Ja się nie zastanawiałam nad owulacją, teraz też nie mam żadnych objawów... mam malowanie i to mnie pochłania! Nawet nie miałam czasu zrobić Bety, bo myślę z każdym dniem że okres dostanę. Dzisiaj nawet M wysyłąm mi sms-y czy @ przyjechał... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Dzięki Coni! Kładę się spać, bo jestem zmordowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Też tak sobie myślałam ;-) Pa, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu sorry , po ivf lubi sie @ przesuwac , bywaja bezowulacyjne cykle :( Ale i tak Ci kibicuje !! Zrob bete !!! Chociaz te normalne , rozwijajace sie ciaze wychodza juz na testach :( , a w naszym wieku niestety takie wyjatki to nic dziwnego :( , mnie po tej biochemicznej , tez sie poprzesuwalo , mimo , ze wczesniej mialam do godziny :( Pozdrawiam i ide spac - dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Kasiu, Trzymam za Ciebie kciuki. Alez byloby cudownie gdyby sie udalo! Potwierdzilo by to jeszcze raz, ze trzeba wyluzowac. Wlasnie zrobilam test owulacyjny i mi pokazalo usmiechnieta buzke :) a wczoraj wieczorem bylo jeszcze puste kolko. Wracam do lozka i mecz w czwartek bedziemy ogladac w trojke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×