Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelka z powodu upalu mam zacmienia mozgu , dopiero przed chwila dotarlo , ze ta przesylka to byly testy , bo juz sie zastanawialam sie co ma piernik do wiatraka :) ;) Oj cieplo , cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon chery opisz swoją cippe z detalami? Masz duże dzyndzle? Jakie futerko?Bpodobno masz tam wielkie wary które upychasz w majty. Sine czy różowiutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , co to ja dzis pierwsza ??? Zajrzalam sobie ,by ocenic straty ;) U nas troche sie ochlodzilo i pada , pada , pada ,az sie z lozka wychodzic nie chce . Kawy w ogole nie pije , ale na goraca herbate zapraszam :) Nie wiem co jest , ale juz 3 dni boli brzuch , jak na @ ,mocno i godzinami , a to dopiero za tydzien , chyba cos sie na urlopie popsulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wstawać kawka:) Moncheri kochana nareszcie jesteś i to ze swoimi boskimi tekstami, ech..... jak ja Cie taką lubię:) Rachelka jakie te Twoje chłopaki grzeczne i sprzatają...super. stefania jak jeszcze raz znikniesz to Cię znajdę...;) stefi ja też uczę się żyć z myslą, że się nie uda, choć ciągle ta głupia nadzieja gdzies tam sie tli, masz rację trzeba sie cieszyć z tego co mamy, ja już powoli zaczynam, tylko mam jeszcze plan żeby z czasem bliżej się skolegować ze znajomymi którzy nie maja małych dzieci, bo to jest jednak dołujące. W sumie to znajomi z męża dawnej pracy, a że razem nie pracują już to i więzi mam nadzieję się ochłodzą. Ostatnio spotykamy się częściej ze znajomymi bez dzieci lub z dużymi i jest o niebo fajniej, musze sie tego trzymać skoro nie dołączę do krzyczących mamusiek. Ivanka ja też czytałam ten artykuł w TS 9 u fryzjera:) , no i co z tego? Z moich badań wynika, że do menopauzy jeszcze daleko, a ciąży i tak nie ma:( A w ogóle to jak nalewka, nie wypiłaś spirytu? Biest czy Ty kochana zdajesz sobie sprawę, że październik tuż tuż? SM ale masz fajnie z córcią, moja to by chyba nie reflektowała na wypad ze mną, ona to zdecydowanie towarzystwo swoje. Ale w sumie nigdy jej nie pytałam to nie wiem. Gerwazy chyba musisz zmienić sobie nick:):):):):) napisz mi kobieto czy byłaś w końcu u gina? Coni a Ty znowu przepadłaś? jakby co to pozdrawiam wszystkie dziewczynki i miłego dnia ja idę piec szarlotkę w taki upał bo mam reklamówę jabłek ze wsi. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A u nas upał, na dole w domu jeszcze przyjemnie, ale na górze duchota :( Śniła mi ewakuacja mojej wioski z powodu nadchodzącej nawałnicy.... :O Karmi - tylko jeden syn sprząta, drugi okazyjnie, jak się go przymusi albo jak coś przeskrobie. Starszy zachowuje się już jak dorosły, bo młodszy mimo pełnoletności, i to już od dawna, to wciąż dzieciak :) Stracił pracę, ale znalazł dziewczynę i mało w domu bywa, a jak już bywa, to Ola jest u niego :) Coś tam robi, jak się go dorwie i zmusi, bo on cały czas w biegu - taki charakter. Nigdy się nie nudzi. Dzisiaj też z kolegą wcześnie rano pojechał na giełdę samochodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela to sobie torbę w razie czego przygotuj i kosztowności do zabrania :):):) A mi sie sniło, że w ciąży jestem, i pewnie moj sen jak i Twój nie spełnią się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w tym śnie postanowiłam zostać i nie wyjeżdżać z domu ;) Może nie burza, ale deszcz by się przydał. Nie da się już wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcze i burze i chlod juz do was idzie - od nas idzie , na wschod - jak to zwykle nawalnice ;) Karmi a jak sie spelni to co ? No i widzisz to by bylo na tyle w temacie - nie wierze i przyzwyczajam sie do mysli , ze tak zostanie - podswiadomosc i tak swoje :) Rachelko ja sobie na razie nie moge wyobrazic , ze moje dziecko bedzie tak calkiem prywatne zycie pod moim dachem prowadzic , jak Twoi synowie ;) , czasem tak mi do glowy przychodzi , ze za mlode jestesmy na takie dorosle dzieci i ewentualne babciowanie ;) - no czy ktoras z nas wyglada jak babcie ??? A przeciez jeszcze niedawno to bylo normalne i popularne ( nawet wnuki przed 40 - stka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez pada i pocjmurno jest :-( Bylismy na zakupach i po poludniu spofdziewamy sie gosci wiec sprzatanie pelna para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! 🖐️ ja też się przyznaję że unikam towarzystwa szczególnie z małymi dziećmi, z powodu wiecie jakiego i z tego że nie da się nie rozmawiać o dziecku szczególnie jak ma się małe i pierwsze. a cóż ja mogę prowadzić za rozmowę??? nie chce mi się i męczy mnie to. no i ten bałagan :( nie ukrywam że troszkę mnie to denerwuje , szczególnie jak rodzice nie panują nad swoimi pociechami i wychowują BEZSTRESOWO :classic_cool: ale aż takich oporów nie mam, biorę dzieciaki z rodziny na wakacje , jak co roku :) uściski dla Was !!! pakuje się i znikamy nad jezioro ! a trola można się pozbyć wciskając " zglos do usuniecia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w w totalnym szoku dziewczynki mam pozytywny test.Bardzo się boję ale mam nadzieję że wszystko tym razem się uda.Jak ochłonę to napiszę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość True Gerwazy Malinowski
Gosia 🌼🌼🌼 Cudownie!!! Gratuluje Ci ogromnie i zazdroszcze tego momentu :) Wiecej szczegolow prosze!!! Co i kiedy sie odbylo, co bralas i czy wogole cos przezd ostatnie 3 miesiace, jakie mialas objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam magnes i stosowałam ten ostatni miesiąc testy owu.Jak pokazał dwie kreski to przytulanie było.Jakoś od 3 miesięcy mierzyłam też tem i korzystałam z takiej stronki OvuFriend tam wszystko fajnie wychodzi.Miałam 17 dni z podwyższoną tem. to już coś podejrzewałam no i piersi nie bolały wcale dopiero teraz.Brzuch mnie bolał jak na @ w tych dniach co miała być ale nie przyszła.Dziewczyny mam nadzieję że wam też sie uda a ja mam nadzieję że mogę tu zostać z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu super wieści ja mocno zaciskam kciuki :) dbaj o siebie :* 😘 Po wczorajszym maratonie super :) Pozdrowionka dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOOOSIAAAA! Gratulacje!!!! Nie wierzę własnym oczom! Więc w tej setce znowu jest ciąża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, Ty jesteś 71 rocznik? Bo jak słyszę o ciąży 41 latki, to myślę, że może ja też mam jeszcze nadzieję.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze na nasz topik, a tu takie wspaniale wiadomosci :) gratuluje Gosiu :) strasznie sie ciesze, ze nastepna ciaza sie pojawila... tym razem bedzie dobrze, zobaczysz, nic sie nie martw i oczywiscie, ze mozesz z nami zostac! nawet o to nie pytaj! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak coś się dzieje na topiku :) A dopiero pisałam, że brak pozytywnych emocji... U nas pada deszczyk, okna pootwierane, wreszcie jest czym oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jednak na 100 stron - jedna ciaza ( mniej wiecej ) Wiec pisac , pisac , zeby szybciej mijaly :) ;) Gosiu - co za pytanie - ja zadam zebys zostala , moze teraz juz nie bedziesz taka smutna i bedziesz pisac czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka podana:) Dziewczyny jaki upał u nas, ale jak pisze Moncheri pewnie chłód już idzie. Susza straszna trawnik już wysycha musimy podlewać. Moncheri masz rację kiedyś babcie przed 40 standard, moja babia została babcią w wieku 37 lat:) Gosia gratulacje, po sąsiedzku jest topik dla oczekujących i super dziewczyny, ale pewnie to wiesz:) Ciesz się ciążą i trzymam kciuki żeby teraz było wszystko ok. Pewnie aniołkowe mamy przeżywają swoje straty, ale za to mają ogromne szanse zaraz być w ciąży. dziewczyny ja nadal biorę wit b6, ale niestety na moje dolegliwości przed @ raczej nie pomogło, mam 20 dc i niestety pojawiły sie objawy jak co miesiąc, ale kurację będę przeprowadzać 3 miesiące. Stefania ja dzieci ze swojej rodziny jak najbardziej akceptuje i rozpieszczam, ale jak spotka się 3 mamusie mające małe dzieci to raczej przykro mi się robi, one mają prawo cieszyć się dzieciaczkami i ciążami, ale to ja mam problem i po prostu wolę tego nie słuchać. Wiem też, że czasem mamuśki nie mają w ogóle taktu, kiedyś na pewnym spotkaniu było małżeństwo, które stara się kilka lat o pierwsze dziecko, a 3 mamuski siedziały koło niej i ciągle o dzieciach rozmawiały a jedna o ciążowych objawach, widziałam jak jej było przykro, a ta w ciąży to już przeginała, ja wiem, że jeśli ktoś nie miał problemu z zajściem to nie rozumie co to znaczy ale myslałam, że troche taktu i współczucia powinna mieć kobieta w ciąży i nie raczyć bezdzietnej relacjami z USG.W każdym razie ta bezdzietna niedługo wyszła a ta w ciąży głupio się pytała czemu :( Miłego dnia robaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w deszczowy poranek! U nas lalo pol nocy i teraz jest chlodno i pochmurno. Gosia, Ile tego magnezu bralas? Sam magnez czy jeszcze dodatkowo z czyms? Twoje wiesci zdecydowanie dodaly mi optymizmu :) Termin u nowego gina mam dopiero 15 sierpnia wiec ciekawa jestem co powie. Chce zeby wszytkie testy od nowa przeprowadzil i porownam sobie z dotychczasowym. Moj facet idzie znowu rowniez na badanie spermy 1 sierpnia bo ostatnie mial pare lat temu a tez chce wiedziec czy tam sie przypadkiem cos nie zmienilo. W naszym wieku nic nie wiadomo a ze w tym miesiacu owulacji nie bylo :O to troche sie martwie czy nie zwlekalismy z bardziej agresywnymi metodami za dlugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wam dziewczyny.Na razie czuję się dobrze staram się nie denerwować na 2 sierpnia mam wizytę to dopiero będzie stres.Zapisałam się miesiąc temu z zupełnie inną sprawą a tu taka niespodzianka.Gerwazy ja brałam magnes z wit B6 ,500 mg chyba ,1 dziennie.Pozdrawia i nie stopcie się w tą gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielne popoludnie :) U nas taka zmienna pogoda, raz slonce, raz deszcz, ale przynajmniej jest cieplo. A my dzisiaj pol niedzieli spedzilismy w aucie, pojechalismy ogladac auto bo szykujemy sie do kupna nowego, 300 km w jedna strone, dobrze, ze prawie caly czas autostrada... czuje sie padnieta ta podroza, ale oplacalo sie, auto zaklepane, w przyszly weekend odbieramy :) Gosiu, a jak dlugo bralas ta B6? bo nie pamietam... Ja juz po owu, prawdopodobnie bo sluz sie zmienil. Co ciekawe, pomimo tego, ze caly czas biore ten magnez 500 mg juz chyba z 3 cykl, albo 4, nie wiem juz (Blue pisala, ze jest wlasnie dobry na sluz), to sluz plodny mam na zmiane idealny :) haha powiedzialabym co drugi cykl - raz jest odpowiednio wilgotno, a raz sucho, dziwne to. Tak mi sie przypomnialo, moze ktoras z Was tez tak ma? czy tylko ja taka inna? ;) Pozdrawiam wszystkie kolezanki i milego wieczoru jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×