Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Cześć dziewczynki! Smutno mi zawsze w niedzielny wieczór :( Pracowicie spędziłam dzień, zamiast wypocząć i się zrelaksować z M w weekend - siedziałam w kuchni... A M w nocy wyjeżdża :( Dzisiaj 14 dc - dalej mam negatywny test owu. Pewnie będzie pozytywny, jak go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, Ty nie patrz na testy, tylko bierz sie jeszcze do roboty zanim wyjedzie :) przeciez zolniezyki potrafia dlugo przezyc we wlasciwych warunkach, a 14 dc to juz blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, Tessa ma racje plemniczki potrafią przeżyć kilka dni w odpowiednich warunkach, także dzisiaj na do widzenia zróbcie to koniecznie. Tessa ja już mnóstwo czytałam, ale nigdy nie słyszałam, żeby magnez pić na poprawę śluzu, a skoro masz co drugi cykl ładny to może i owulka jest co drugi cykl? Robisz testy owu ? Na śluz na pewno wiesiołek i to 3 razy na dzień, lub siemię lniane lub flegamina też działa ale nie wiem czy to dobry pomysł tak pić flegaminę. A u nas od południa burze, dobrze, że popadało no i oczywiście znalazło się 4 godzinki pogody na grila i basen:) Jutro do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karmi, to wlasnie od Blue sie dowiedzialam i wtedy zaczelam razem z b6. Kurcze, jakbym wiedziala jeszcze na ktorej to stronie pisala, to bym zacytowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na śluz łykam olej z wiesiołka w kapsułkach, ostatnio piłam siemię lniane, ale nie chce mi się gotować Spróbuję przechować nasionka,ale jak się nie udaje w odpowiednim czasie... No cóż, takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, przechowasz przechowasz ;) nie sugeruj sie az tak do konca tymi testami, trzeba probowac kiedy tylko sie da, poza tym pieknie M pozegnasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa no poczytałam trochę o tym magnezie i już nic nie wiem, bo ja zrozumiałam, że on raczej pogarsza śluz i lepiej go brać w drugiej fazie cyklu, magnez biorą kobiety które chcą zakończyć laktację. Rachela magnez może jednak wydłużyć cykl.....jesli był on skrócony z powodu niedoboru magnezu:) A może u Ciebie tak właśnie było. Idę spać, nie na moją głowę te mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Karmi, M wraca dopiero w piątek. Działania były ;) Zawsze mam problem z zaśnięciem w niedzielę, ale już dawno nie cierpiałam na taką bezsenność jak wczoraj. I jak zawsze niewyspana zaczynam nowy tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije kawke i czekam na m bo pojechla do dentysty i po bukki. Zycze wszystkim milegho dnia. My w sobote mielismy gosci-zrobilismy grila i siedzialysmy w basenie do 3 nad ranem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszytkim, ja juz po kawie i herbacie :) Rachelka, testujesz dalej na owulacje? U mnie wogole nie bylo w tym miesiacu :O Zamartwiam sie, ze to poczatek rowni pochylej :( Jak do tej pory testy owulacyjne wykazywaly miesiac w miesiac owulacje, zaczelam brac B6, B complex, wiesiolka i nagle...nic :( Mam nadzieje, ze nie pomieszalam sobie czegos w organizmie przez wlasna lekomanie... Weekend pracowity. Wymalowalismy sypialnie, slicznie kolor wyszedl. Szukamy teraz jakiejs fajnej poscieli pod kolor. Dosc ciezko jest bo mamy jedna pierzyne wielkosci 220 x200 a w Niemczech standartowe jest raczej dwie osobne. Podrawiam Was wszystkie! 🖐️ 🌼 I licze na wiecej takich wiadomosci jak od Gosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc!!!! ale fajne nowiny Gosia gratuluje z calego serducha..... my juz po urlopie maz wlasnie poszedl do pracy na popoludnie wiec juz jestem i wracam do Was obiecuje czesciej zagladac..... u mnie jak pisalam wczesniej @ 2 ale juz czuje ze chyba przyjdzie.....:(:( jutro mam wizyte u mojego gin sprawdzic czy wszytko oki po laparo wiec znikam na 2 dni do Szczecina....mam nadzieje ze tak bo nic mi nie dolega czuje sie dobrze.....pozatym wszystko oki mamy jeszcze jeden cykl na staranka bo 17 jade juz do pracy.... tym razem na 2 m-ce.....pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, impreza w basenie, no no.... a u nas w sobotni wieczór było tak gorąco, że rozpływałam się i niestety żadnego basenu pod ręką nie miałam.. ;) Gerwazy, testuję, póki co negatywny, ale dzisiaj dopiero 15 dc. "Dopiero", bo w styczniu byłam na USG w 12 dc, miałam malutki pęcherzyk i przeraziłam się :( , kupiłam sobie testy i pozytywny wyszedł mi dopiero w 17 dc... Kolejny miesiąc podobnie. Wygląda na to, że owu mam tak późno. Ale gwarancji, że pęcherzyk pęka i dochodzi do owulacji testy nie dają, więc nie wiem... przez ostatnie 3 m-ce nie robiłam testów. Jak będzie teraz zobaczymy... W pierwszą ciążę zaszłam w 13 dc, w drugą chyba w 15... W których dniach cyklu testowałaś? Magdalenko, piękne i romantyczne zdjęcia, zazdrościłam Ci tych zachodów słońca nad Bałtykiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia GRATULACJE!!!! :) u nas popadało,troszkę się ochłodziło, więc pogoda idealna na pracę w ogrodzie, ale jakiegoś lenia dzisiaj mam :( ściskam wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owulacyjne robilam od 12 do 18 dnia cyklu i nic :( Bardzo dziwnie bo normalnie mialam przepisowo w polowie cyklu z tendencja do wczesniejszych. No nic, zobaczymy co mi nowy gin powie 15-tego. Moze trzeba bedzie sie oswoic z innymi myslami...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania, Nikt nam dziecka do adopcji nie da :( Wedlug Niemieckich norm to bylismy na to za starzy juz kilka ladnych lat temu. Zobaczymy co i jak po tych nowych testach. Boje sie jedynie, ze troche za dlugo odkladalismy mysli o IVF :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no rzeczywiscie pogoda nam dopisala naprawde i bylo pieknie i romantycznie....suuuuper jednym slowem.....troche odpoczelismy ale coz ...praca znowu.... Gerwazy a nie myslelisciew o adopcji w Polsce?????? bo faktycznie w Niemcach moze i by sie nie udalo jak tak piszesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a dowiadywaliscie sie? Ja wczoraj slyszalam gdzies w tv ze nie ma w De ograniczen wiekowych tylko miedzy rodzicami a dzieckiem nie moze byc wiecej niz 40 lat roznicy. Nie jestem gotowa na adopcje bo nie mam sily na kolejne lata walki i czekania. Ja poszperam w necie o adopcji w De bo jestem sama ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko , Gerwazy :( u nas też szans na malucha w NASZYM wieku nie ma ale starszaka chybabyśmy dostali. Biest też tak słyszałam o tej różnicy wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z ta owulacją to różnie bywa ja przy cyklach 28 miałam 14 albo 15 dnia a w tym cyklu to w 8 już .W5 dc testy pokazywał 2 kreski co prawda słabe ale były u mnie fajnie to się pokrywało za śluzem i wzrostem tem.Ja strasznie boję się wizyty u lekarza co tam usłyszę.Trochę boli mnie jajnik i kręgosłup ale on zawsze mnie boli myślę że to od siedzącej pracy.Na razie to nie wie nikt oprócz Was i mojego M , będę drżeć przez całą ciążę jeśli dojdę do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w Pl nie milibysmy szans na adopcje. Po pierwsze nie mam stazu malzenskiego a za 4 lata moj bedzie teoretycznie za stary na adopcje. Z reszta juz jest. Jest jak jest i trzeba sie z tym pogodzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, musi być dobrze :) Ub. razem trafiłaś na niekompetentnego lekarza, prawda? Mnie się dzisiaj śniło (kiedy wreszcie udało mi sie zdrzemnąć :O ) że koleżanka mi dziecko podrzuciła. Dziecko niby kilkumiesięczne, ale duże i zaczynało mówić - jak dwulatek. NIe miałam smoczka, ani czym nakarmić i nie byłam całym tym faktem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia7122 Rozumiem cie doskonale! Chyba bym postawila namiot pod przychodnia :) Trzymam kciuki za Ciebie i kolejnego topikowego maluszka! To niezle mnie zaskoczylas z owulacja w tym 8dc...No niech to! To byc moze przegapilam owulke :( bo zaczelam testowac dopiero od 12dc ale nie mialam zadnych objawow a zazwyczaj czuje jak tam jajko podskakuje napalone i oglasza sie, ze gotowe do akcji. :) Hmm...noi nigdy nie mialam owulacji tak wczesnie w cyklu. A Tobie sie to juz wczesniej zdazalo? Teraz czekam tylko na koniec cyklu bo moj facet powtarza badanie swoich chlopakow 1 sierpnia i urolog zalecil mu przed tym testem 5 dni scislego seksualnego postu ;) Wyniki beda dopiero dostepne 7 sierpnia. Balabym sie, ze sobie nie poradze w adopcji starszego dziecka. Moj master plan ;) jest taki, ze "urosne" jako mama razem z dzieciaczkiem od samego poczatku :) Juz predzej chyba umialabym sobie poradzic z takim scenariuszem, zeby dziecko mialo wiez biologiczna przynajmniej z jednym z nas...Ale nie robie dalekosieznych planow. Poczekam do 15, powtorka testow i moj facet uslyszy to zdanie, ktore oni tak lubia: "kochanie, musimy powaznie porozmawiac" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, a jeszcze takie dosc intymne pytanie. Czy moglabys napisaca czy starania mieliscie od razu 5 dc jak sie te slabe kreski pokazaly czy dopiero 8dc jak byla ta owulacja, czy codziennie w tym czasie? Jedni mowia, zeby codziennie, inni ze co dwa dni najlepiej. Skolowana jestem juz kompletnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×