Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gość
gerwazy...... dzieki ja sie na nic nie nastawialam a @ dalej nie ma :):):)jestes niesamowita tak mnie tym wczesniejszym wpisem rozbawilas ze malo sie nie poplakalam ze smiechu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja na dobre wiesci nie bylam nastawiona wolalam sie mile zaskoczyc wlasnie zamowilam sobie ziola na zrosty pojade do roboty i bede sie poic nimi :):):)a co 2 cykl bedzie z clo i zobaczymy......moj Maz sie juz chyba bardziej nastawil bo mial smutny glos przez tel jak mu powiedzialam......ale.....po laparoskopii wszystko sie przesunelo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj "wspanialy" humor nadal mnie nie opusza.... Magdalenko, och, tak mi przykro... ale moze to jeszcze za wczesnie? czasem tak bywa.. Pomaranczowa Krysiu, daruj sobie te twoje wywody! Jak Ci nas zal, to zwyczajnie nie czytaj! bedzie ci lzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka ja byłam przekonana, że to ciąża teraz mi głupio, że Cię tak podpuszczałam, nieraz czytałam o ciążach po laparo w pierwszym cyklu. ale może jednak jeszcze nie wszystko stracone, jak to mówią małolaty nie ma @ jest nadzieja:) U mnie za to @ w pełnym rozkwicie, właśnie nasmazyłam sobie placków ziemniaczanych, objadłam się, ale to mój ostatni posiłek dzisiaj. Oj Krysia Krysia masz prawo do swojego zdania a ja mam prawo mieć go w du.......ie Idę łazienkę sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju Karmi nic sie nie stalo........nie placze teraz chociaz nie powiem troszke przykro teraz owulacja byla z lewej strony jak mi lekarz powiedzial po usg wiec i tak szanse byly rowne zeru......ziolka zakupione i bedziemy sie starav po powrocie heheheeh jejku juz za tydz w piatek 17 jade sobie na 2 m-ce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko ❤️ Karmi ....mniam ....placki ziemniaczane - co prawda wczoraj robiłam i się zajadałam ale ...... dziś też nie miałabym nic przeciwko temu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, dzieki :) Ivanko, dzis 25 dc, wiem, ten moj humor to na pewno pms, @ ktora sie zbliza, przejdzie dopiero po... ale mi ochoty narobilyscie tymi plackami :) tez bym zjadla, u mnie glupio bo M nie jada plackow, a tylko dla mnie nie oplaca sie robic. Dobra, biegne do pracy papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) 🖐️ Powiem tak załatwiłam termin wyjazdu mam już zaklepany :) 24-26.08.12 :D hurrrrraaaaaaaaa :P :D Oby wszytko nam wypaliło i się udało pierwszy krok zrobiony :) Chciałam podziękować Tobie Rachelko za pomoc i doradztwo i oczywiście zaangażowanie jesteś bardziej obcykana niż ja to mój debiut ale się nauczę bynajmniej ;) Wszystkim Wam dziękuję :) a szczególnie tym dziewczynom co dobrze mi życzą :) Magdalenko przykro mi :( przytulam ..choć nie tracę nadziei może jeszcze nie wszystko stracone póki @piszony nie ma :P ;) Pozdrowionka moje drogie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, świetnie, to już niedługo, pewnie teraz nie będziesz mogła się doczekać :) Proponuję czas oczekiwania uprzyjemnić sobie małymi zakupkami. Kup sobie coś na ten romantyczny weekend, np. seksowną koszulkę lub bieliznę ;) Ja kupiłam sexi buty trekkingowe :D Dostałam dzisiaj wiadomości od mojego brata i od siostry M, że w weekend chcą nas odwiedzić, jakby się umówili.... Przyjeżdżają rzadko i musieli akurat w ten weekend. Trudno. Trzeba było wcześniej się zapowiedzieć. Szkoda mi, że nie zobaczę moich słodkich bratanic. Tesso, ja jeszcze kilka dni i będę pewnie miała taki sam nastrój jak Ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko pisałam na gg ale cię nie ma może wejdziesz na chwilkę pogadamy ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) U mnie ,jak i u was nastroj dalej ...owy :( Karmi no wlasnie jak to jest , ze ludzie tak sie zabezpieczaja przed ta ciaza , a tu wystarczy sie starac , bo chec zajscia okazuje sie najlepszym srodkiem antykoncepcyjnym ;) No a nasze chciane dzieci to wkrotce dorosna , , a inni juz porodzili i z pieluch wyszli , no mozna by tak w nieskonczonosc ..... A u nas dalej zonk ..... Mnie po tych urodzinach , to ostatnia nadzieje z lepetyny wydmuchalo , bo to byl moj termin ostateczny , teraz to juz tylko marudzenie zostalo :( , nic nie biore , niczym m nie napuszczam ,dalismy sobie spokoj ze wszystkim i mamy zamiar zostac radosnymi alkoholikami , zamiast .... Magdalenka , no fajnie by bylo , szkoda ,ze sie nie spelnilo , niestety nam tu zycie regularnie w dooope kopie udowadniajac , ze nie jest bajka , ale ...co ma wisiec , nie utonie , wiec nastepnym razem..... SM no ciesze sie ,ze cos do przedu ruszylo i oby nic nie stanelo na drodze , a jak sie Twojemu zapodoba , to moze nastepnym razem tydzie , lub dwa :) Rachela , ja tez popieram ten rodzaj romantyzmu : buciorki za kostke , plecak 30 litrow , sexowna biala bielizna antypotna ;) , a jak chlop romantyczny to i tu czegos sie doszuka . A ty przynajmniej na urlopach w sukieneczkach , bo ja krotkie spodeny - typu obciete jeansy , podkoszulek i trampeczki :p , a i zapach potu ,po calym dniu latania - wdziecznie nakryty dalikatna nuta perfumiku :p ... Tesska to wpadnij na winko ,na poprawe nastroju - nowe autko jest , trzeba je testowac . A my tak caly czas miedzy cr-v , a outlanderem bylismy :) Ivanka - no jasne , ze to napady goraca menopauzalne , a co by innego babciu , najwyzszy czas troche pasem siwizny na wlosy rzucic , co by sie lepiej do obrazka " babcia odbierajaca dzieci ze szkoly w oparach uderzen klimakterycznych " A ty tam tabelek nie wpisuj , tylko dalej pieknie i regularnie m wykozystuj na lonie przyrody ;) Biest i dobrze ,ze motory sprzedane , bo szczegolnie w Twoim zaawansowanym wieku to rozrywka niebezpieczna , a koncert , no kochana , a co za licho tam Cie ponioslo, przeciez tam ogluchnac mozna , no i ta mlodzierz , nawet miejsca na murku nie ustapia ! Gerwazy - Ciebie usciskam serdecznie , bo widzie , ze nasza kochana Krysienka z potrojna miesiaczka (@@@ -biedaczka , ja przypojedynczej wysiadam wiec nie dziwota , ze glupoty pisze ) ,za skore Ci zalazla :( Po pierwsze nas to nie dotyczy , bo przeciez u nas srednia wieku rozrodczego to chyba z 35 , wiec dzieci bedziemy sobie odbierac w gromadzie takich jak my staruszek , co najwyzej nasze spytaja kolegow ( z wyjatkowymi mlodszymi mamami)- a co siostra dzis po Ciebie przyszla ? Po drugie , czy ta osoba mysli , ze w domu siedzimy w kapciach przed tv ,zaplatajac siwy warkoczyk i robiac grube zimowe skarpety ? A na dwor tylko z rolatorkiem rundka wokol bloku ??? Apel do KRYSIEK Roznica miedzy nami to to ,ze Kryska nie chce miec absolutnie zadnych wiecej dzieci - a my tak Kryska mimo swoich zaledwie 37 lat jest osoba stara ( o czym swiadczy marudnictwo , nietolerancja- taka typowa w zaawansowanym wieku - a my nie Krysi nas zal - a nam jej nie , bo to jej sprawa Krysia wie lepiej - a my nie , my zyjemy nadzieja Facit : Krysia pomylila topiki :) :) :) :) :) Stefcia ?????? A wy gdzie ? Gosia ? ,Coni ?, Mloda?, Blu ?????????????????, Denis ? , Kasia ? , Ewa? I wszystkie mile rzadko sie udzielajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie a ja tam lubie , jak cos pomaranczowego nam dosoli , to nas czasem doprowadza do pionu i uswiadamia , ze jeszcze sie takie stare nie czujemy jak nam to tu ciagle wyrzucaja :) I mamy jeszcze cos cennego , czego prawdopodobnie nie maja te wtracajace swoje 3 grosze : mimo " starosc i szpetoty , zmarszczek i siwizny , sztucznych bioder i wasow " mamy partnerow , ktorzy brna z nami przez te wszstkie starania , partnerow dla ktorych jestesmy dosc atrakcyjne na altanke ,drewutnie ...itp. dla ktorych jestesmy dosc mlode by nosic ich dzieci .... to co za problem ? To tak ku serc pokrzepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest i dobrze ,ze motory sprzedane , bo szczegolnie w Twoim zaawansowanym wieku to rozrywka niebezpieczna , a koncert , no kochana , a co za licho tam Cie ponioslo, przeciez tam ogluchnac mozna , no i ta mlodzierz , nawet miejsca na murku nie ustapia ! HEHEH my jezdzimy co roku na zjazdy motorowe z mezem :-P Moze uda sie kupic jakas maszyne za rok :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz swoje wypociny przeczytalam i mnie zemdlilo , tyle bykow , ale sorry , nie chce mi sie poprawiac , mam nadzieje drogie staruszki , ze demencja pozwolila wam zapomniec o zasadach ortografii , no i ze bez okularow czytacie i nie zauwazycie ;) :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszyne do szycia masz na mysli kochana ??? Nie zapominaj , ze maz jeszcze starszy , to i reflex nie ten , no i niedlugo nog tak wysoko nie dacie rady dzwignac , to kto was na motor wsadzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty juz sie nie boj o jego refleksy , w wieku 70 lat bedzie jezdzil jeszcze na motorze hehe :-) Ja wsiade w taczke zaczepiona z tylu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri no nareszcie, uwielbiam te pomarańcze zawsze Cie z krzaków wywołają:) Widzisz my tu jakoś ciągniemy ten topik, ale Twoja obecność wręcz pożądana. No i jakoś nie pomyślałam, że faktycznie musimy się tym naszym chłopinom podobać skoro nas jeszcze nie zostawili:) Magdalenka no to teraz czekać na owulkę z prawego jajnika, a w między czasie ziółka. Jeżeli chodzi o placki ziemniaczane to też robiłam tylko dla siebie:):):) Ale mnie mdli do tej pory i jak obiecałam nic już dzisiaj nie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM bardzo się cieszę, że nareszcie konkrety w sprawie wyjazdu, nasza Rachelka jest faktycznie nieoceniona w tej kwestii, no i faktycznie teraz jakieś fajne wdzianko na nockę i mam nadzieję nie pogardzisz lampeczką wina czerwonego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ze wdziankiem bezie problem bo ja gabarytowo wiesz większa i nie mogę na siebie dostać :( postaram się poszukać ale nie wiem jak będzie a na droga nie stać mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam ale bylo zajete. Widzisz przypomnialas mi ze mam napisac maila profesorowi. Juz sie za to zabieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ! nie marnując czasu , po wpisie KRYSI wsiadłam na rower i ze wsi do miasta pojechałam jakiegoś lokum na starość poszukać :( a że nie chcę być pochowana tradycyjnie , urny w mojej małej mieścinie znaleźć nie mogłam. strach więc pozostał, co ze mną gdyby..:( SM, zaszalej! to może być TEN weekend , seksowną bieliznę dla siebie znajdź ;) ! Mon Cheri jesteś tu niezbędna dla utrzymania równowagi psychicznej. proszę bądź i pisz. i planuj spotkanie wrześniowe. wszystkie Was uwielbiam czytać , więc piszcie, piszcie KOBIETY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przez tą Krysię to się muszę dokładnie wczytywać w wasze posty bo wasza wyobraźnia nie zna granic, Stefania :):):)Padłam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM ja wiem, że nie wskoczysz nagle w skąpe bikini, ale na noc jakąś zwiewną koszulkę to na pewno znajdziesz lub jakiś peniuar czy jak to się tam nazywa.A przynajmniej pończochy samonośne to robi wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×