Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Kobietki ! jeszcze raz wysyłam bo ciagle pojawia mi sie błąd na stronie. Moze wam sie przyda - przy naszych eksperymentach i zmienaijacych się cyklach: Długość cyklu w dniach Owulacja zazwyczaj występuje w dniu 26 10-14 dzień cyklu 27 11-15 dzień cyklu 28 12-16 dzień cyklu 29 13-17 dzień cyklu 30 14-18 dzień cyklu 31 15-19 dzień cyklu 32 16-20 dzień cyklu 33 17-21 dzień cyklu 34 18-22 dzień cyklu 35 19-23 dzień cyklu 36 20-24 dzień cyklu 37 21-25dzień cyklu 38 22-26 dzień cyklu 39 23-27dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziękuję Karmi za wsparcie :) U ans też chłodniej, padało w nocy a dzisiaj słonecznie i przyjemnie. Znowu spałam jak zabita... ale już nie zaspałam. Mnie się wydaje, że Ewa miała do Irlandii jakoś później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziękuję Karmi za wsparcie :) U ans też chłodniej, padało w nocy a dzisiaj słonecznie i przyjemnie. Znowu spałam jak zabita... ale już nie zaspałam. Mnie się wydaje, że Ewa miała do Irlandii jakoś później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziękuję Karmi za wsparcie :) U ans też chłodniej, padało w nocy a dzisiaj słonecznie i przyjemnie. Znowu spałam jak zabita... ale już nie zaspałam. Mnie się wydaje, że Ewa miała do Irlandii jakoś później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziękuję Karmi za wsparcie :) U ans też chłodniej, padało w nocy a dzisiaj słonecznie i przyjemnie. Znowu spałam jak zabita... ale już nie zaspałam. Mnie się wydaje, że Ewa miała do Irlandii jakoś później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziękuję Karmi za wsparcie :) U ans też chłodniej, padało w nocy a dzisiaj słonecznie i przyjemnie. Znowu spałam jak zabita... ale już nie zaspałam. Mnie się wydaje, że Ewa miała do Irlandii jakoś później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju dziewczyny nie spie hehehe ale zrobilam test i okazal sie felerny....:(:(:( a kupilam tylko 1 fajtlapa a pozatym mam wlasnie mlyn bo z tym ogrzewaniem u nas Bratowa ma firme budowlana i nam oferty na grzejniki i piece przesyla ze sie z nia wlasnie zagadalam hahahaha.....niew wienm czy dzisiaj bede w miescie moze pojade ale odrazu na bete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju dziewczyny nie spie hehehe ale zrobilam test i okazal sie felerny....:(:(:( a kupilam tylko 1 fajtlapa a pozatym mam wlasnie mlyn bo z tym ogrzewaniem u nas Bratowa ma firme budowlana i nam oferty na grzejniki i piece przesyla ze sie z nia wlasnie zagadalam hahahaha.....niew wienm czy dzisiaj bede w miescie moze pojade ale odrazu na bete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju dziewczyny nie spie hehehe ale zrobilam test i okazal sie felerny....:(:(:( a kupilam tylko 1 fajtlapa a pozatym mam wlasnie mlyn bo z tym ogrzewaniem u nas Bratowa ma firme budowlana i nam oferty na grzejniki i piece przesyla ze sie z nia wlasnie zagadalam hahahaha.....niew wienm czy dzisiaj bede w miescie moze pojade ale odrazu na bete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju dziewczyny nie spie hehehe ale zrobilam test i okazal sie felerny....:(:(:( a kupilam tylko 1 fajtlapa a pozatym mam wlasnie mlyn bo z tym ogrzewaniem u nas Bratowa ma firme budowlana i nam oferty na grzejniki i piece przesyla ze sie z nia wlasnie zagadalam hahahaha.....niew wienm czy dzisiaj bede w miescie moze pojade ale odrazu na bete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie u mnie tez cos nie tak nie moge do Was napisac..... a wiec kuplam test felerny i nic nie wiem.....ale bede do miasta jechala wiec kupie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich 🖐️ Karmi, Wizyte u lekarza moj men ma dopiero o 5 po poludniu wiec pewnie dopiero przy kolacji sie wszytkiego dowiem. Raport nastapi wiec pozniej :) U nas niebo zachmurzone, rano o 8.00 bylo 15 stopni, @ rozkrecona na calego wiec z porannego biegania nici. Za to wczoraj bylam w health club po dluzszej nieobecnosci. Najpierw godzina cwiczen a potem sauna, rogrzalam wszytkie stare kosci. W drodze do domu szatan wcielony czyli moj men :) podsunal nam pomysl, zeby o 21.00 jeszcze gdzies wyskoczyc cos zjesc :O A mi nie trzeba dwa razy powtarzac :) Za to po kieliszku wina do kolacji spalam tak smacznie cala noc, ze az zaspalam dzisiaj :) Lykam znowu wiesiolka, B100, B complex i folic acid. Mam nadzieje, ze mi sie cykl nie skroci jeszcze bardziej niz 25 dni. Jeszcze takiego krotkiego nigdy nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście sie sklonowały dziewczynki:) magdalenka rzucaj te grzejniki i goń po drugi test, a jak bedzie niepewny to zrób bete. Nie wiem który masz dc, ale już chyba po terminie jesteś to możesz zrobic o każdej porze dnia i nocy a będzie wiarygodny. Póki co gratuluje cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sama sie sobie dziwie hehehehe ale tyle tych zrobionych testow ze sie nastawilam negatywnie moze dlatego ta cierpliwosc :):):) dzisiaj 33dc jak tylko wroce z miasta zrobie i odrazu Wam napisze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSIA @@@
Jak Was tak czytam to zal mi Was, zafiksowalyscie sie na punkcie ciazy, ciagle tylko testy, owulacja, seks niemalze na zawolanie. Kobiety trzeba bylo wczesniej myslec o dzieciach a nie dopiero okolo 40. To nie jest wieek sprzyjajacy zachodzeniu w ciaze. Sama mam 37 lat, 7 letnia coreczke i za nic w swiecie nie chcialabym znowu byc w ciazy. Trzeba tez myslec o dzieciach, bedziecie chodzic do szkoly, a rowiesnicy beda sie pytac czy to babcia po Ciebie przyszla? I wcale nieprawda, ze teraz dzieci maja coraz starsze mamy. Wiekszosc kobiet rodzi dzieci w wieku 20-30 lat. Nie oszukujcie sie, Waszym glownym przeciwnikiem jest Wasz wiek, dojrzaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola bola
Prawda za stare na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Krysiu uważasz, że Twoje zdanie jest jedynym słusznym? Jeden chce mieć kilkoro dzieci, drugi żadnego, a kolejny, tak jak ty tylko jedno. Dlaczego masz tylko jedno? Czy to kogoś powinno obchodzić? Ja mam dwoje dzieci, a teraz chcę mieć trzecie i to jest moja i męża decyzja. Wiele zaniedbanych kobiet wygląda staro w wieku 30 lat, ja wyglądam młodo w wieku 41, mój mąż ma tylko 33. Czy w ogóle wygląd człowieka świadczy o tym, czy będzie dobrym rodzicem i czy to jest najważniejsze? Zazwyczaj nie odpowiadam na takie posty, ale dzisiaj akurat Twój mnie wkurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSIA @@@
Ja tez wygladam duzo mlodziej ale akurat to nie ma znaczenia. Pracuje w przedszkolu integracyjnym i niestety prawie wszystkie dzieci z dysfunkcjami to niestety dzieci dojrzalych rodzicow. Nie chce Was straszyc ale warto czasami o tym pomyslec. I nie mam tu na mysli zespolu Downa, sa choroby, ktorych zadne badania prenatalne nie sa w stanie wykryc bo daja o sobie znac w pozniejszym wieku np.autyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysiu ja mam znajoma ,ktora od 35 do 43 roku urodzila 4ke dzieci i wierz mi sa zdrowe. Mam za to znajoma,ktora ma autystyczna dziewczynke urodzona w wieku 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyżej pisałaś właśnie o wyglądzie. Ryzyko urodzenia chorego dziecka istnieje w każdym wieku. I nikt pragnący dziecka nie opiera się na statystykach, gdyby każdy myślał tymi kategoriami ludzkość dawno by wyginęła. "Po sąsiedzku" jest topik "ciąża po 40", zobacz od kiedy istnieje i ile kobiet po 40 urodziło zdrowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Krysiu, Zajrzyj moze za drzwi czy sie twojemu mozgowi nie nudzi jak tak sobie samotnie stoi i znowu nie ma nic do roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to przytoczone zdanie jest argumentem: "...Trzeba tez myslec o dzieciach, bedziecie chodzic do szkoly, a rowiesnicy beda sie pytac czy to babcia po Ciebie przyszla? ..." Za każdym razem pomarańcze nam to piszą. A to przeciez jakaś bzdura jest! No i co z tego?? Czy mamy wpływ na to jak wygladamy, czy nasze dzieci będą się wstydziły naszego koloru włosów, kształtu nosa czy też nieforemnej figury?? Skad wiesz Krysiu, że twojemu dziecku już teraz wygląd twój nie przeszkadza?? To podejście jest takie mało - miasteczkowe typu "co ludzie powiedzą". A ja wiem jedno i tak zostałam wychowana - rodziców mamy kochać zawsze i bez znaczenia czy mamy ojca bez nogi czy matkę bez włosów. Grubą, chudą czy ojca przystojnego. Wygląd nie ma znaczenia. Pozdrawiam serdecznie. PS. Moja sąsiadka urodziła dziecko autystyczne w wieku 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a ja nie bede wcale tego komentow3ac bo i po co???????:):):) dziewczyny test negatywny wyszedl a wiec jak myslalam.....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRYSIA @@@, "...Trzeba tez myslec o dzieciach, bedziecie chodzic do szkoly, a rowiesnicy beda sie pytac czy to babcia po Ciebie przyszla? ..." Noi co? Moje dzieci wyjasnia wtedy kulturalnie, ze to mama bo babcia akurat zajeta wspinaczka na Mont Blanc :) A mama zaproponuje wtedy rowiesnikom przejazdke na swoim rollatorze(chodziku) z wylaczonymi hamulcami i bedziemy krzyczec: iiihaaa! :) Przychodnie nawet sie nie obejrza bo kto bedzie staruszce zalowala troche zabawy? ;) Bo przeciez w wieku 40 lat to juz lepiej na noc przezornie klasc sie do trumny, zeby sie powoli przyzwyczajac :O Byla jakas znizka na tepote i dokupilas do tego co rodzice dali? Czy masz taki naturalny talent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Magdalenka, Tak mi przykro...:( A juz myslalam, ze moze jednak sie udalo :O Wysylam Ci moc pozdrowien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×