Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Biest no to na cos sie przydalam :) , no po trochu czas brac sie do rzeczy :) SM jedziecie we dwoje , czy we troje ? Jak we dwoje , to nie mosisz nic kupowac ;) Stefi , co ja mam tu utrzymac ????? Dyc ja juz swoja rownowage dawno postradalam , to co prezentuje , to bredzenie :) No i co z tym zlotem , bo juz wszystkie na marudzily , ze daleko , a coja mam kurde powiedziec ???? Karmi samonoski dobre na szczuplych konczynach , a my z SM to raczej kiteczki mamy i tu jednak lepsze te ponczoszki na pasku , bo nie robia baleronu z udka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w temacie swintuszenie :) ;) : bielizna , bielizna , ale na mojego najbardziej dziala informacja , ze jej wlasnie pod odzierza wierzchnia nie posiadam , wiec SM nie przejmuj sie jak kaski zabraknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, Stefi, teksty nieziemskie, jesteście boskie :D Mnie syn wyciągnął na rower i z przejażdżki zrobiła się prawdziwa wycieczka, dopiero o 21 wróciliśmy. Synek szczęściarz, nie musi się wstydzić wieku matki, nie to co biedne maleństwo, które zamierzamy spłodzić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Mon Cheri, ja Cie kobieto uwielbiam :) jak przeczytalam przed chwila o tych trzech @ Krysi, to sie zaczelam tak smiac haha, pierwszy raz dzisiaj... jestes swietna! SM, ja tez sie ciesze, ze Ci sie udalo juz cos zamowic, super :) Z koronkowa bielizna lub bez bedziesz sie dobrze bawic! jestem tego pewna. Dziewczynki ja tez Was uwielbiam wszystkie czytac, wiec powtorze za Stefi piszcie piszcie jak najczesciej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do krysi
nie chcesz dzieci więcej - masz prawo do tego inne kobiety chcą - maja prawo do tego nie martw się o cudze dzieci - zajmij się swoimi nie manipuluj statystykami - dzieci chore zdarzają się w każdym wieku nie ma takich chorób które wystepują WYŁĄCZNIE u starszych rodziców a nigdy u młodych. opuśc ten topik i załóz swój, np. "marudna Kryśka szuka ratunku dla siebie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
rozwalilyscie mnie dziewczyny ale chyba o to wlasnie chodzi a ostatni post poprostu suuuuuuuper!!!!!!! a jesli chodzi o placki ziemniaczane polecam tarte na grubej tarce z boczusiem wedzonym,cebulka i serem zoltym na ostro :):):) ja uwielbiam:):):) do jutra:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh , mnie sie wydaje , ze Krysia juz nas opuscila :( Oj dajmy jej juz spokoj , przeciez dobrze chciala - przestrzec nas - glaby kapusciane , myslala , ze my niekumate i chwala jej ... A wiecie ja to jej zazdroszcze , wykonala swoje 100 % planu i teraz ma spokoj i tylko , te jej 3 @ ja mecza , a my ... pozal sie Boze , do sexu zmuszac sie - fuj , fuj , fuj - czesto musimy ;) A ona to juz spokojnie moze miec co wieczor migrene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka , to Ty juz niedlugo znow w Dsseldorfie , to sie zmowic na klachy musimy :) :) :), albo spacerek nad Renem ! Rachelka , ale dzieki malenstwu , bedzie Ci kto mial za 5 lat pomoc szukac sztucznej szczeki :) . I kto to mowi , kobitka co wyglada jak dziewczynka ;) Tessa bo grupy wsparcia po to sa , by sobie wzajemnie humor poprawiac i z dolu wyciagac !!! A w zyciu tak smutno czasem , a smiech to zdrowie przeciez !!! Pytanie , czy jak bede rzala radosnie jak stare konisko , podczas stosunkow , to ulatwi mi to zajscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A'propos: ja cały czas jestem za wrześniowym spotkaniem... Mon cheri, zamierzam wyłączyć kompa od pół godziny i nie mogę! bo cały czas sprawdzam, czy może coś jeszcze napisałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale teraz już na mnie pora, bo ja z tych niewytrzymałych na niewyspanie :( Tydzień zaczęłam od spóźnienia do pracy, to nie chcę powtórzyć. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana ja to za skore wchodze jak larwa pasozyta . Albo mnie kochac trza , albo nienawidzic . A dzisiej rozgrzala mnie panna Kryska ....i pomyslec, ze kiedys myslalam o tym imieniu dla potomki , oj poglady trzeba zrewidowac , cos modnego wymyslic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to muszę tej potrójnej małpiej Krysi podziękować - Ubaw po pachy z Wami Kobiety:D DZięki Mon cheri taką Cię kochamy:) Stefanio:) spadłam z krzesła, ha,ha!! A mój M stwierdził, że do końca zwariowałam tak do kompa się szczerze śmieję,hi,hi. SM suuper!! I wszystkie, wszystkie was uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Kryska pojechała..wieczór nam rozkręciwszy..;) uśmiałam się bosko dziś dzięki Wam ( czytałam wpisy wraz z M, którego Wasze wpisy rozbawiły do łez ! ), dzięki Wam jest mi łatwiej przejść przez to czego doświadczyłam..dziękuję. buziole :) kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio:) ja to po dzisiejszym wieczorze zastanawiam się nad zmianą nicka - bo tu takie propozycje od Mon cheri padły..... może tak.... "stara i szpetna" albo to najlepsze: "Sztuczne biodro i wąs..." hi,hi albo "stare sztuczne biodro i szpetny wąs" zamiast jakaś tam Ivanka ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi , Ivanka Co tak oficjalnie ?!?!?! , Ty moze jeszcze jakiego gozdzika ??? Ja tam zawsze twierdzilam , ze pomarancze to sol tej ziemi :) Na przyklad ta przedostatnia - wulgarna - ktora obiecala z nami staruchami na dluzej zostac ( niestety chyba zwiedla w miedzyczasie - upaly ) totalnie mnie zafascynowala sexualnymi propozycjemi - jeju , jeju , az dalam chlopowi przyczytac , bo on mi tak pieknie nigdy nie przaje , tylko nie wiem czemu to jak kwoke mnie dosiasc chciala , przecie ja ani skrzydelek , ani dzioba nie mam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka racja :) To ja bede zjelczala mon cheri??? Proponuje jeszcze - mlode sztuczne biodro w starej dooopie , zeby watpliwosci nie bylo ;) To w koncu przestana mi pomarancze dowalac ,za te dziewczyny kolo 40 - stki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) OOO dziś ja - pierwsza:) Mon Cheri - ha,ha! Twoje błyskotliwe teksty - bezcenne;) Talent prawdziwy w Tobie drzemie, Krasomówco:) Juz prawie 9 - ta a tu nikogo?? Rachelo!! jak tam dzień mija w pracy? I Karmi nak cichutko dzis na tym urlopie.....pozdrawiam, pewnie jeszcze odpoczywasz. Ale to dobry znak :) delektujesz się czasem wolnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam i zlewam sie z waszych postów, nie mogę kawy wypić bo ciągle bucham śmiechem:):):):):):):) Wy stare głupie baby jak już jazdę robicie to na maksa................ Ale najbardziej się uśmiałam z potrójnej @@@ Kryśki, ja z jedną nie wyrabiam właśnie, to co ona musi czuć. Moncheri ja też jej zazdroszczę, instynkt macierzyński nią nie targa korzysta kobieta z zycia i jest zadowolona, tylko jest jedno ale.....za rok lub dwa może poczuć chęć posiadania drugiego dziecka no i nie życzę jej wtedy żeby przechodziła to co my. SM no z tymi pończochami to może i niedobry pomysł, ale za peniuarem jestem dalej, a pod spodem oczywiście nic........;) Magdalenka fajny przepis na placki ziemniaczane jak rozumiem ten ser do srodka się wrzuca, tylko czy ja je moge jeszcze jeść? ZA miesiąc mam wesele żeni się ten kolega o którym kiedyś wam pisałam to jego druga żona, wesele na 150 osób w super lokalu i same vipy na imprezie, kurcze co ja tam w ogóle będę robić????? W każdym razie muszę schudnąć ze 3 kg. A w ramach odchudzania zaraz na śniadanko robię naleśniki ze smażonymi wczoraj jabłuszkami, ale z rana chyba można tak zaszaleć? Rachela a ty z synem to wyglądasz raczej jak koleżanka a nie mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Ivanka razem pisałyśmy posta. Ja sie zastanawiałam pod jakim nickiem dzisiaj wystąpisz? A tak w ogóle to pracującym miłej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kawkę przyszłam trochę później bo sie na bóstwo robiłam tzn.....myłam głowę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, może faktycznie już czas na inne nicki, wiesz jak byśmy tak pozmieniały na np. "stara watroba" "ociężałe nogasy" to pomarańcze by się nie czepiały, hi,hi, że wciąż nam sex i owulacja w głowie, he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ja tez juz jestem choc kawki i sniadanka jeszcze nie bylo musialam nadgonic Wasze wczorajsze wpisy ..... no zgadza sie niedlugo juz bede nad Renem...... co do plackow ziemniaczanych.... ziemniaki na grubej tarce,do srodka jak do tradycyjnych (chociaz ja daje wiecej cebuli i przypraw) do tego do srodka boczus(w slupki) i zolty ser.....robie wieksze niz tradycyjne i podaje bardzo czesto z salata z jakims sosem z Knorra sa super.....@ dalej nie ma ale testu narazie nie robie tym razem przezornie kupilam 2 odczekam jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko no to masz zagwostkę z tą @, a co na to lekarz? Sorry,że pytam ale ja zupełnie nie mam orientacji jak to jest po takich zabiegach. A pszeps fajniusi - muszę wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka ja to zdecydowanie ranny ptaszek dzisiaj wstała 7.15 to juz późno ja na mnie, ale chyba zaczynam przestawiać się na urlopowy tryb. Dłużej raczej nie pospię bo M o tej godzinie wstaje, a mnie budzi najmniejszy szmer. Ivnka a ja będę miała nick Geriat karmi_ magdalenka no dziwna sprawa z tą @ , może jutro z rańca zrób test skoro masz zapas, może owulcja byłą później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×