Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość przygluchawa Tesska
ja tez chce na twarde ogorki ;) ale moj M mowi, ze juz za stara na to jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Gerwazy tez jest dobra chyba nikt nie przebije jej z pomysłem na chłodzenie nasienia i domową inseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygluchawa Tesska
Mon Cheri, jednym okiem przyuwazylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjelczala mon cheri
Karmi no ja przyzwoita niewiasta , ledwo co ostatniego malosolnego se wsunelam , aTy mi tu tak obrazliwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjelczala mon cheri
Tessko to ja Ci banana proponuje : srednio twardy , aksamitna skorka , lamblie w koncowce - cos w sam raz dla Twojej grupy wiekowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janse zjełczała tylko przykład z ciebie brać, Byłyście dzisiaj wieczorem osłodą na mój kiepski humor, normalnie kocham was i już spadam, no i niech Ci bedzie Moncheri popatrze chociaz na tego ogóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GerwazyNaPrzepustceZGeriatrii
Mon Cheri, Wykonczysz mnie :))) Chcialam sie zachowac z klasa a tu tak parsknelam smiechem, ze cala klawiatura osliniona :O :) A fuj! Moj facet jutro jedzie na jakies spotkanie do Dsseldorfu z klientami. Sa tam jakies Polskie sklepy? Tak mi sie marza twarde Polskie solone ogorki. Bez podtesktow! :) Flakow nigdy nie lubilam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjelczala mon cheri
Karmi - a jak sie spotkamy to sie okaze , ze 2 nudne , stare baby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GerwazyNaPrzepustceZGeriatrii
Nie martw sie Mon Cheri. Przyniesiemy ze soba robotki i bedzie klawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjelczala mon cheri
Jejku a co Ci z flakami ,fuj A ogorki przyjezdzaja do mnie z dormagen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjelczala mon cheri
Plujesz , bo to nie nasza klasa , wiec zachowac sie z nia trudno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GerwazyNaPrzepustceZGeriatrii
U mnie romantycznie sie zrobilo...bez wzgledu na negatywne ilosci twardych ogorkow ;) Moj men wyciagnal gitare...czuje, ze ta paczka czerowonego wina, ktora sie przed nami w piwnicy ukrywa dzisiaj nie ma szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygluchawa Tesska
ale ja chce twardego ogora! polskiego! nic mi po bananie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjelczala mon cheri
Ja sie tam nie staram klasy udawac , ja tam pszenno , buraczana - kobita z plebsu - z niewybrednym poczuciem humoru i ograniczona wyobraznia :) Gerwi masz racje , juz pora welniane skarpety na zime sztrykowac , siedniemy sobieu Woytona - druciki w lapki i........ podyskutowac troche o obecnej sytuacji geopolitycznej i postepach na gieldzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjelczala mon cheri
Gerwi jak tak dalej........to kac sie przed wami tez nie ukryje , a to Ci stary zawraca gitare ;) Tesso w naszym wieku narastajaca suchosc moze byc niebezpieczna w polaczeniu z uzytkowaniem twardych przedmiotow !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjelczala mon cheri
Tesska no dobra , to wpadnij jutro po 16 30 . Mam jeszcze 2 wiadera - ha,ha pofolgujemy ( pofiglujemy ) sobie troche :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygluchawa Tesska
kurde, daleko troche :( chyba bede musiala jakos sama o niego zadbac ( o ogora!), a suchoscia nie przejmuj, na to sa sposoby! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygluchawa Tesska
wlasnie paznokcie u nog maluje, musze uwazac by calych palcow na czerwono nie pomalowac ;) to z racji slabego juz wzroku, ma sie rozumiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygluchawa Tesska
aaa... i zapomnialam dodac: Witaj Aniu! 🌻 zostan z nami i pisz. Nie przejmuj sie jak to wszystko przeczytasz haha, jeszcze zesmy nie oszalaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygluchawa Tesska
ej... zjelczala Mon Cheri, poszlas z pieskiem na spacerek? tylko sie nie zgub bo wiesz wiek juz nie ten... a ja tymczasem zbiore moje sflaczale cialo ( ze tak zapozycze od SM ;) ) i niepewnym krokiem rusze w strone lozka... bez ogora ;) dobranoc Kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjelczala mon cheri
Masz racje Tesska i sie zgubilam i moj pieseczek - tak mnie potwor pociagnal , ze lacki pogubilam :) Dobranoc :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela ja też nawet nie śmiem nic na pisać. A tak w ogóle to miło kogoś wreszcie z czarnym nickiem spotkać:) Dziewczyny wczoraj mistrzostwo świata pobiły.................................. W każdym razie kawka podana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi 🖐️ Mnie dzisiaj lżej w pracy, bo jutro wolne ;) Cały tydzień mam śpiączkę, nie mogę sie dobudzić... Więc kawka jak najbardziej wskazana :) chociaż jedną już piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie no pobilyscie same siebie dziewczyny usmialam sie co niemiara naprawde....ale super!!!!!! ja wlasnie zrobilam test ale negatywny tak jak wczesniejszy i do tego pobolewa mnie lekko podbrzusze a wczoraj poczytalam na necie ze po laparo cykl sie moze sporo przesunac szkoda tylko ze lekarze o tym nie mowia.....tylko daja nadzieje i czlowiek sie rozczaruje..wiec pokoi co na bete nie jade bo pewnie nie ma sensu no chyba ze do przyszlego tyg nic sie nie zmieni.... WITAJM NOWA KOLEZANKE KTORA PO WASZYCH POMARANCZKACH CHYBA UCIEKLA HAHAHAHAH!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) Ale wczoraj był czad heheeh ;) :P Buziol-ki dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha,hi,hi rżałam w pracy na legalu:) O rany!!! I normalnie żal , że wczoraj czasu nie miałam aby zajrzec:) kulawa Ivanka, głucha Ivanka......no "coś" w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witam się ponownie, bo już sie zaczerniło. magdalenka no to faktycznie ta beta to juz może nie potrzeba, a nawet gdyby coś było to i tak nic już tego nie zmieni. kulawa Ivanka no szkoda, że wczoraj cię nie było już by Ci tam dziewczyny nawtykały:) Biest Ty starucho:) Rachela jak masz ochotę to i trzecią kawkę mogę Ci zaserwować. Ciekawe jak tam nasza babuleńka co wczoraj laczki pogubiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×