Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Tesso ja się nie zrażam wiesz teraz się motywuję bardziej bo sobie powiedziałam że udowodnię ze potrafię choćby miało to trwać rok :) Nie mowie że nie ma chwil zwątpienia czy wiesz zjem coś co mi nie wolno ale nie zrażam się tylko dalej idę do przodu i nie spieszę się musi iść powoli bo jak gwałtownie o jo jo i skóra by była brzydka oflaczała a ta =k jest normalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso mi też zostało jeszcze 19 ze 100 tabletek Vitaminki B complex, i tak myślę co dalej? Ale nawet mi się podoba,ze taka wnerwiona nie chodzę tyle dni, jak wcześniej to bywało...hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje :) Przede wszystkim jest to dieta indywidualna i związana z moimi schorzeniami więc dla bezpieczeństwa i skutku tak ma być.......... Nie wolno mi chudnąc więcej niż 1,1kg na tydzień takie mam zalecenia żadne środki farmakologiczne bo to też ważne wiecie jak to jest u nas niektórzy oferują diety i swoje specyfiki a tu nic ;) Pomału do celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wlasciwie po urlopie, odchudzac bym sie az tak nie musiala hahaha, ale na poczatku wrzesnia mam wesele w rodzinie, sukienke juz mam, tylko tak odrobine bym zrzucic cos musiala bo troszke zle sie w niej czuje, tzn taka na styk jest... musialabym ze 2-3 kilo zrzucic.. niestety, nie wiem czy mi sie uda... ale ale, teraz mi sie przypomnialo, SM, jest taki roslinny srodek, ktory pomaga pokonac glod... nazywa sie ISPAGUL, poczytaj sobie w necie, sklad to wlasciwie tylko lupina babki jajowatej (naturalne) i nie jest to drogie, sama uzywam, wlasnie przywiozlam sobie z PL, choc u nas tez dostepne i musze przyznac, ze dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno jak dojdę co celu jakim chce osiągnąć mam się zaś zgłosić na dietę utrzymująca wagę żeby właśnie jo jo nie powstało bo to ciężko samemu utrzymać mam tak zamiar zrobić żeby było bez niespodzianki Jo jo tyle razy przerabiałam że już nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo to super jak działa może zobaczę i spróbuje ;) dziękuje zawsze to jakaś pomoc jak roślinny to nie zaszkodzi więc nie muszę z lekarka konsultować wiecie co mi się też wydaje że mój organizm za dużo wody zatrzymuje są ponoć tabletki hydrolinum czy coś takiego muszę z lekarka pogadać jak będę czy mogę coś takiego brać czy o pomaga .......... wiesz ja to taki typ człowieka ze nie wszytko mogę a i mam potem kupę skutków ubocznych kiedyś nie wiem czy wam pisałam brałam rożne leki na schudniecie i szok był nie schudłam prawie a skutki uboczne straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak nad tym myślę, ale może tak jak Ty zastosuję samą b6 + magnez i nie będę już zamawiała tej B complex - chociaż mam tutaj aż 800 mcg kwasu foliowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce, bo tak ustaliliśmy ,że za granicę to jeździ z nami a kolonie czy obozy sportowe to w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Sm, tylko ze ja kupilam 100gr w torebce, nie w plastykowym opakowaniu, ale to wszystko jedno, tylko moze odrobine drozsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso ale wiesz ja to już widzę w tym moim 13 latku niezłe zmiany... kłania się dojrzewanie: ja tu dzwonię - nie odbiera, piszę też - nic...... i w końcu odpisał - OK. Dużo nie? Ale dałam spokój rozmawiałam ze znajomymi,ze ich 14 letnia córka to samo albo gorzej - bo wszystko to :wiocha! hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, to fajnie, ze na obozie :) moja jeszcze za mala na takie wyjazdy... a co dopiero na zagranice :) ja biore teraz ta b6 100 mg i do tego komplex wit.b ale ze zmiejszona iloscia b 6, jest jej tam raptem chyba 2 gr... nie wiem czy nie namieszalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso a to ty jakie masz w saszetkach czy jak ??? może masz linka podrzuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, te dzieci ;) moja ma 8 i juz mi tu wyprawia haha, nie moge sobie wyobrazic co bedzie jak skonczy 13 ;) nie wiem czy mi cierpliwosci starczy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso nie martw się starczy ci na pewno najważniejsze żeby w jakieś złe towarzystwo nie wpadła najgorsze te nastolatki to głupi wiek ale zależny dużo do charakteru dziecka to moje zdanie i najważniejsze nie dać się zwariować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ostatnio czytałam artykuł, ze spokojnie B6 kobiety powinny przyjmować dawki codziennie do 150mg a nawet 200mg. I słuchaj dogrzebałam się do jakiejś pozycji gdzie gość z USA robił badania - chodziło tu głównie o PMS i estrogeny, które mają na niego wpływ. Meritum : na 14 kobietek ( w tym były kobiety,które miały problemy z niepłodnością) - 11 w ciągu roku były w ciąży - to tak ku pokrzepieniu naszych serc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM masz rację, ale ja też taka mamuśka denerwująca jestem:) i się boję bo ten mój młody do gimnazjum idzie.....ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz gimnazjum to serio przełom w życiu i moim i nie tylko moim zdaniem najgłupsze co może być bo małolaci myślą że już są dorośli i im udała serio tu trzeba mieć rękę na pulsie bo jak się zaniedba dzieci mogą zejść na złą drogę............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, kazdy sie denerwuje :) taki to juz nas los, mamusiek hihi ale rzeczywiscie od wychowania wiele zalezy, ale tez i zaufanie jest wazne... SM, jak chcesz cos znalezc o tym srodku i diecie, to wrzuc w wyszukiwarke np. ispagul i dieta, albo odchudzanie, wtedy cos Ci wyskoczy na ten temat... ja sama odkrylam to calkiem niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Tesso nie masz po tym jakiś skutków takich jak piszą ??? A jak wiesz czym nie jest gwałtowne :P Bo ja niedawno miałam parobem z hemoroidami wiec spoko by było ale byle nie gwałtownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane:) dzięki za wieczór,że miałyście ochotę potowarzyszyć mi dziś......Magdalenka zniknęła......muszę kończyć bo jutro praca, praca, br... wolałabym długo spać, a tak niestety muszę wstawać.... Całusy, Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oczytam ;) A długo go już bierzesz i jakie rezultaty masz pochwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×