Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ale mam takie dwa inne objawy, których wcześniej sobie nie umiałam wkręcić: 1. dziąsła jak myję zęby to pękają - ale to umiem sobie wytłumaczyć tym,że byłam ostatnio u dentysty więc pewnie z tym jest to związane 2. wzdęcie brzucha, tu słuchajcie wywaliło mi brzuch, naprawdę -ja nigdy nie miałam wystającego brzucha, a teraz siedzę i sobie tak mogę go podnieść, normalnie jak bym była co najmniej w trzecim miesiącu, he,he - ale to też sobie tłumaczę ,że jem wszystko ( łakoma z natury i swoje lata już mam) to po prostu kiedyś, gdzieś - musiało "wywalić" no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego ogladania Rachela ;) Ivanka, no to nie wiem... moze to TO ? :) ja np. czesto miewam wzdecia, co mnie bardzo wkurza bo tak jak pisalas brzuch jak balonik :) i czasem ciezko sie tego pozbyc tak na juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz a ja czegoś takiego nigdy nie odczuwałam, mam wrażenie ,że ktoś mi wcisną balonik do brzucha i tak pompuje co jakiś czas - pompką do materaca, he,he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzdecia w ciazy rzecz normalna :) ja mialam zaraz na poczatku... a z ta temperatura, to teraz mi sie przypomina, ze Blue tez pisala, ze jej skakala - byla na wyzszym poziomie, a potem troche opadla i Blue sie martwila, a zaraz potem robila test, no i wiadomo jak bylo dalej... :) moze u Ciebie tez tak bedzie ? oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Tesso, ty masz rację Blue też spadła temperatura i Mon cheri właśnie też mi o tym pisała rano . Wiecie najbardziej się boję tego rozczarowania, o rany! taki długi cykl.... to chyba będzie największy policzek od losu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nic u mnie ciekawego nie leci w pudle :( co za telewizja... Ivanka, a co ze sluzem ? Mloda pisala, ze jej sie zmienil, byl bialawy i wiecej go bylo, moze u Ciebie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, czyściutko...i w ogóle nie mam takich bóli brzucha jak na @ właśnie to powoduje moje zwątpienie, ponieważ każda kobieta w objawach o tym pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do śluzu to mam taki białawy ale nie mogę się tym sugerować bo przed każdą @ taki miałam. U mnie leci 07 zgłoś się. porucznik Borewicz ach co to był za amant, Tesso pamiętasz ten film??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozostaje nam tylko czekac :) az zrobisz tescik haha 07 zglos sie ? no pewnie, ze pamietam... to byly czasy ;) haha kazdy odcinek ogladalo sie z zapartym tchem hihi teraz mamy 25 stopni, w ciagu dnia bylo cos okolo 30, ale w przyszlym tygodniu ma byc nawet wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz ( bo nic w telewizji ciekawego nie leci) szukam na ebayu malej czarnej torebki, takiej wieczorowej bo na wesele potrzebuje, ale jakos niczego nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity u mnie w nocy 35 stopni pokazuje :p Ivanka - ty sie dovlazienki przenies , nie bedziesz co chwila latac , bo dostaniesz zakwasow ;) Tessa ja zaraz sobie popatrze Bruno na rtl Karmi ty sceptyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi poszła z Rachelką winko pić;) To już wiesz w czym idziesz? szybka kobietka z Ciebie, chociaż mała czarna torebka zawsze się przyda. Ja słuchaj zawsze na niedosyt torebek choruję, a teraz wiosną po remoncie odnalazłam takie dwie piękne typowo wieczorowe zakitrane na dole pod warstwą ubrań w szafie...nie mogłam odżałować bo na sylwestra pożyczałam od siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chleje zimne piwsko , wiszac na wentylatorze , a jutro ma byc jeszcze cieplej :) Ivanka bialy sluz ( fuj ) to ja mam zawsze - wieczne objawy ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri :D witaj wieczorową porą. No tak to by był najlepszy pomysł, hi,hi. Ale ty nam zdradź jak ta twój biedny M? i jego walka z niepaleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mon cheri :) o co chodziw tym Brno? co to ma byc? haha Ivanka, nie ma to jak odkrycie w wlasnej szafie zrobic haha, a jak sie czlowiek czasem ucieszy jak cos znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mnie zaprosili na 18 w pazdzierniku :) 1 trzeba schudnac 10 kg 2 jakas odziez , chyba ze w adidaskach polece :) Kobitki ile dac na 18 chrzesniaczce w Polsce , bo ja przez lata z mody wyszlam , a z braku rodziny nigdzie nie bywalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, każda z nas wizualizację objawów przechodziła i w tym problem, he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×