Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

ja tutaj podpuszczam wszystkie dziewczyny, bo sama jestem sceptykiem i chyba jak by mi się @ opóźniła tydzien to test bym zrobiła. Ale Ty Ivanka biegusiem do apteki i jutro pijemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie czynna w dni wolne i muszę jechać do miasta, ale chyba jak jutro nie dostanę to w poniedziałek jadąc do pracy zajadę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka my nadal sami bo córka w związku remontem nocuje u teściowej, a zresztą babcia jest tylko wakacje dlatego lubi tam nocować. A dzisiaj poszła na imprezę :( tzn na urodziny do kolegi, mamy po nią pojechać o 1 w nocy......................bez komentarza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso witaj! Nie zdążyłam ale mam plan taki na jutro , od wczoraj masę gości mi się przewinęło przez dom... ach wiecie jak jest ładna pogoda to wszyscy ciągną na wieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
fajnie.......dziewczynki ja znikam sorry ale padam do jutra milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ivanka jakoś się nie denerwuje, bo fajny ten kolega co ją zaprosił, tylko tak mi jakoś nijak, że moje dziecko wróci o 1 w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karmi :) Magdalenka, dobrej nocki! A ja dzisiaj tez pracowicie... ogrodek, dom a na koniec jeszcze w sklepie bylismy farby, pedzle itp na malowanie kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi doczytałam wcześniejszego posta - słuchaj ale ja tak naprawdę nie wiem czy mi się opóźniła bo mi się te cholerne cykle wydłużały ostatnio i dosłownie każdy był inny, ot co. Ostatni miałam 29 więc zrobiłam test 30 dnia i dupa blada i dlatego teraz z taką rezerwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wizytą byłam tak zmęczona ;) że nic specjalnego już dzisiaj nie robiłam. Normalnie nie czuję, że to sobota :D Mam znudzoną sąsiadkę, która nie pracuje i próbuje się zaprzyjaźnić. I wpada do mnie pod różnymi pretekstami, dzisiaj np., czy nie chcę mleka prosto od krowy, bo ona kupuje tu na wsi. Więc wieczorem wybrałam się z nią po to mleko, ale krowy były jeszcze nie wydojone, zostawiłyśmy butelki i teraz M z sąsiadem po to mleko podjechał. I jeszcze ziemniaki i jajka kupił. To są wiejskie zakupy :D A zaraz kuzyn go dorwał w sprawie kursu na stacje benzynową. I to, podejrzewam, nie po paliwo, a przynajmniej nie do samochodu. A ja tak czekam i czekam, żeby tego wina się napić.... Chyba w końcu zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela pewnie go obwozi po całej wsi:) A mleka od krowy nie zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - dziś u mnie 33 dc. Ach, ta "dopadająca nas powoli "dorosłość" naszych podrostków:) Rachelko właśnie tyle winka u Was :) obrodziło:) Dawaj na stół będziemy pić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko ..jak najbardziej w temacie:) Tessko objawy to ja mam zawsze, nawet jak cykl wybitnie nie starankowy to objawy zawsze są;) hi hi...i dlatego pewnie teraz mi tak trudno, he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to nie robię testów jak mi się @ spóźnia chyba dlatego, żebym mogła dłużej mieć nadzieję... Chociaż tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja testów nigdy nie robię, bo mam takie objawy przed @, że mnie nigdy nie zawiodą raczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×