Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Witaj Młoda - gratulacje!!! :-) Domyślam się, że Twój M przeszczęśliwy :-) Co do naszego stopnia zaawansowania, hmmm... chyba nie zmyliłam rachuby...? Wychodzi mi, że wczoraj zaczął się 20 tydzień, ale aż jeszcze raz policzę, bo mi dałaś do myślenia. Ze mną wszystko jest możliwe a w rachunkach nigdy dobra nie byłam, he he ;-) Wszystiego najlepszego dla Waszej, coraz większej rodzinki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, chyba jednak się nie pomyliłam w obliczeniach, u mnie się zaczyna 20 tydzień. Czyli tydzień różnicy, skoro u Ciebie skończył się 18. A kiedy miałaś ostatnią @ i na kiedy masz datę porodu? U mnie z kazdym kolejnym USG ten termin się zmienia, bo wyliczają na podstawie wymiarów małego i statystyk. Ostatnia wersja u mnie to 17 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Blue, Mloda! Ja tylko szybko zapytam i zaraz biegne do pracy, Blue gdzie bedziesz rodzila? w Pl czy w Izraelu? a moze w Irlandii? mam nadzieje, ze moge o to zapytac... pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tessko:-) Plan jest taki, że będę rodziła tu, gdzie teraz jestem. Potem nawet nie chciałabym ryzykować podróży samolotem, zwłaszcza, że nie wszystkie linie wpuszczają na pokład kobiety w bardzo zaawansowanej ciąży. Boję się, ale jakoś to będzie :-) Pozdrawiam Ciebie i wszystkie dziewczyny a wyjeżdżającym na weekend (SM i Biest) życzę superfajnych wrażeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Moda, gratulacje!!! U mnie resultaty z badan krwi jak zwykle - czyli wszytko super :O Owulacja tez byla. Poziom hormonow swietny. Ide sie upic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja juz po malych zakupkach i mam do Was pytanie......poniewaz nie jestem od poczatku z Wami......czy ktoras z Was pila te ziolka na zrosty albo zna kogos kto je pil?????? ja mam wrazenie ze od dzisiaj mam jakas rewolucje w jajnikach czasami tak jakbym miala @ dostac nawet bylam 2 razy sprawdzac czy to nie czasem @ nie wiecie czy to moze po tych ziolkach???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu sloneczko , ciesze si e , ze Cie slychac , choc jeszcze nie widac :) Caluski malenstwu i Tobie w oba policzki ;) Nie uciekaj na tak dlugo :( Magdalenka - zawsze masz czwartek wolny ??? Ja pracuje dlugo , ale gdybys troche do mnie dojechala , to moze lody jakies w przyszlym tygodniu ??? Daj znac , czy masz ochote , to meilami umowimy :) Gerwazy , jej procz tego ,ze u mnie podrostek dorastajacy , a maz w Polsce rodzony , oj to wiele podobienstw widze . No ja tez dzis wyniki moje wybitne dostalam - byla piekna ovu , a hormony jak mloda dziewica ;) Druga lekarka w klinice dokladnie mnie poogladala - ta ma przynajmnie sprzet pozadny - i stwierdzila , ze ona najmniejszej zmiany nie widzi - ze zbyt sie nie kwalifikuje do laparow i innych i innych hsg , ze w tak krotkim czasie ona raczej nie przypuszcza , bo mogly byc jakies zmiany ... No super - moze bede zbierac przez najblizsze dwa lata i szczelimy to ivf , bo poza tym brak pomyslow :( Reszto pozdrawiam , ale co wam napisac - nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mon cheri..... nie nie zawsze na nastepny tydz mam piatek wolny tylko ze ja Dusseldorfu kompetnie nie znam hahahaha mieszkam w dzielnicy WITLAER jesli ci cos mowi,daleko do Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy no racja 3 miesiace jajca rosna i powinny bezalkoholowo :) Z drugiej strony zadziwiajace jak wiele patologi w ciaze zachodz i rodzi , nawet na chwile chlania wody nie przerywajac , co tam przy tym te nasze krople wina - szczegolnie czerwonego - szczegolnie na endometrium dobrze wplywajacego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka , ale dla mnie piatek jeszcze lepiej , bo w piatek jestem w Dsseldorfie :) :) :) To umowa stoi - nad Ren moze ??? Kolo 13 - 14 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Młoda gratulacje, a jednak! M pewnie bezgranicznie szczęśliwy no to teraz możesz powiedzieć " jesteśmy spełnieni" - tak powiedział mój sąsiad jak jego żona urodziła synka, a wcześniej mieli trzy córki:D Blue napisz jak tam twój teść? Jestem bardzo tego ciekawa, hi,hi mam nadzieję, że jego mina dla Ciebie "bezcenna" ;) a i on w obyciu potulniejszy;) Ale wam fajnie dziewczyny :) no to możemy już tu statystykę płci prowadzić:) Teraz czekamy na Gosię - kochana a co u Ciebie jak się czujesz? Gerwazy i Mon cheri to tylko się cieszyć ,że takie wyniki macie (szczególnie hormonów) i jeszcze potwierdzone owulacje, chciałabym napisać to tylko "kwestia czasu" ale wiem Mon cheri ,wiem, czuję już twoje dłonie na mej szyi - za takie słowa to tylko udusić pozostaje.;) Magdalenka no to przed Wami miłe spotkanie. Tesso jak malowanie, pokój córki już gotowy? SM - spakowana? Stefanio może czytasz nad tym morzem - całusy. Rachelo jak się czujesz nadal zaspana? Karmi Biest Denis Aniu a ty? nie piszesz?? No to się namachałam łapką do wszystkich. pozdrowionka. Mam nadzieję,ze o nikim nie zapomniałam a jak tak to wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki moze najpierw ustalismy miejsce gdzie sie spotkamy. Jakie miasto wam bedzie najlepiej pasowalo? Potem sie wymysli forme spotkania :-) sPOTKANIE NA ZYWO BEDZIE SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Młoda, gratuluję! Ciężaróweczki, wyobrażam sobie dumę Waszych panów :) Blue, też jestem ciekawa, jak stosunek teścia do Ciebie..?? Ivanko, rozruszałam się trochę przy domowych zajęciach, ale mnie zanudziła sąsiadka, która zjawiła się pod pretekstem spaceru do krowy, a że nie wyraziłam chęci siadła i gadała.... senność wróciła ;) Jutro już piątek, mój plan na weekend to wyspać się porządnie. Mon cheri, Magdalenka... z góry zazdroszczę Wam spotkania. Ja też chcę! Jakbyście były gdzieś bliżej to też bym przyjechała... Biest, Ty kiedy wyjeżdżasz, jutro? SM, my to na pewno jutro jeszcze na gg pogadamy :) Pozdrawiam wszystkie koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo ja też sprawdziłam ode mnie jest 1151 km prawie 14 godzin jazdy, wow jak wy daleko kobiety! Ale wypijcie choć winko za koleżanki z dalekiego kraju,he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio spotkanko ze hej..... nie ma kogos jeszcze chetnego.......dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju wszystkie tk daleko macie.....szkodaa:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ja już poszykowałam ciuchy ale kurcze jeszcze nie w torbie ale spokojnie jutro wyjazd o 15.30 więc bez szaleństwa ;) oczywiście strój mam ale kurcze coś czuję że @piszona będzie w sobotę :( kurcze oby w niedziele była bo będę zdychać pewnie :( Młoda fajnie że już też jesteś :) 🌼gratulacje synusia :) pewnie M w szoku hehehehe Moje drogie ja zaraz zmykam do wyrka bo noc miałam kiepską nie mogłam spać jakiś baran mnie w nocy koło 2 obudził i zero spania potem M dawał nieźle z chrapaniem i masakra była a rano zaś jakiś facet drzewo obcinał pod klatka piła szok mówię wam wariatkowo ......... :( Nie pracuję a wyspać się nie mogę bo w dzień nie śpię a jak bym miała iść do racy chyba bym wszystkich pozabijała niewsypana wrrrrrrrrr Rachelko jutro na gg jak nic się złapiemy :) Pozdrowionka da wszystkich koleżanek :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie odległość pomiędzy nami Ivanko niecałe 400 km :) Najbliżej mamy chyba do siebie ze Stefanią (jak się Kochana bawisz nad morzem?) i z Tobą Magdalenko - jak wrócisz do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no która ma gg to może na mejla i sobie poklachamy :) heheheh Dobranoc kochane moje babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×