Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

U mnie też lato i nareszcie dwa dni laby że można tak powiedzieć.Czekam na@ i mam mega nerwy.Pozdrawiam Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od dawna na nogach. Wpadłam tylko na kawkę bo dzisiaj w domu parapetówka i przychodzą państwo młodzi z wesela:) oj bedzie się działo......Od rana gotuje i przygotowuje jestem na etapie krokietów do barszczu, wczoraj rybke po grecku już zrobiłam, dzisiaj blok czekoladowy i wafle, a szybkie przystawki po południu zrobię, a tu jeszcze chatę trzeba ogarnąć i zakupy i milion innych rzeczy. Mam nadzieję, że impreza bedzie udana. Wstrętny @ zbliża się już ją czuje na plecach, pewnie jutro w nocy lub w poniedziałek, miałam zatestować dla sportu ale nie mam testu, może w następnym cyklu, póki co nie mam złudzeń, nawet wódkę będę piła. Pozdrawiam was i miłego dnia życzę, a pogoda rzeczywiście przecudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwota że tu tak pusto, skoro za oknem u wszystkich piękna polska i niemiecka ( ? ) słoneczna jesień z temperaturą zapowiadaną 18 stopni !!! dodam tylko że życzę Wam cudownego weekendu , łapcie promienie słońca , naładujcie bateryjki by starczyło na zimowe miesiące :) BUZIOLE !!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My idziemy dzis do przykaciol na imprezke :-P KARMI zycze milego wieczoru... U mnie dni na przytulanie, wczoraj bolal mnie jajnik ale ze strony zlego jajowodu wiec dupa a sluz ladny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A u nas znowu mgla... slonce nawet jak sie przebije to dopiero popoludniu, tak to jest jak sie mieszka w miescie nad rzeka... Karmi, Biest - zycze Wam milej zabawy :) U mnie tez plodne, ale czy cos z tego wyjdzie?? to sie okaze :) pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie caly tydzien nie widzielismy wiec sex bedzie tak i siak ale ze wczoraj mialam owulke to po poludniu beda przytulanka :-) Choc przy owulacji po stronie niedroznego jajowodu szanse na 1 do 100 :-P U mnie jest piekna pogoda-slonce i cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 SM - bądź dobrej myśli. Wierzę, że skończy się tylko na strachu. Dużo zdrowia dla córki. x Biest, masz odwagę kobieto. Co do niedrożnego jajowodu - nie myślałaś o laparoskopii lub HSG? Wiesz, kiedyś czytałam na Bocianie historie kobiet, które z niedrożnym jajowodem zachodziły w ciąże (tu historia Ksiuszy: http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php&f=2&t=46121&start=15). Podobno w przypadku niedrożnego jajowodu, ten drugi przejmuje jego funkcje i wyłapuje komórkę jajową. Ale zawsze warto wykonać badania w kierunku jego udrożnienia. x pozdrawiam Was wszystkie i życzę słonecznego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto?!!! Ja padam ze zmęczenia... Kurs, ogród, dom i kuchnia - to tak w skrócie :) Leżę już wykąpana w łóżku, ale to nie znaczy, że koniec wieczoru - wręcz przeciwnie :) Właśnie nalałam sobie wina i czekam na M, który się kapie. Przed nami wieczór filmowy. Pieką się gołąbki na jutro, rano ugotuję rosołek z wiejskiej kurki, żeby chłopcy mieli co jeść i wyruszamy na całodniową wycieczkę, bo nadal ma być piękna pogoda. Troszkę zazdroszczę tym, które imprezują, ale dzisiaj i tak nie dałabym rady. Mnie najbardziej pasuje pidżama-party ;) Bawiącym się życzę wesołej zabawy, wszystkim miłego sobotniego wieczoru! Całuję Was dziewczynki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się w letni poranek:) Pogoda cudowna, Rachela gdzie na wycieczke pojechałaś pochwal się:) Biest jak po imprezce.A odnośnie tego jajnika to tak jak pisze Zuzka nieraz już ciąże były......Teska a ty wczoraj też starania uskuteczniałaś może już w ciązy jesteś......:) Stefania a co tam u ciebie? SM ja też mam nadzieję, że tylko na strachu się skończy. A gdzie Gerwazy, Moncheri, Ivanka i reszta bandy;) A ja po imprezce bez kaca tym razem, goście siedzieli do 4,30 nad ranem.........nie wiem jak sąsiadom w oczy spojrzę, bo głośno było jak diabli.......Dzisiaj dzień lenia mamy w związku z tym jedzonko po wczorajszym zostało i obiadu nie gotuje, jak M wstanie śniadanie i na działkę na słoneczko ruszamy, a potem do nocy leżakowanie i filmy w łóżeczku :) chwilo trwaj.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję ja też mam nadzieje że na strachu się skończy ;) XX Pozdrawiam was wszystkie do usłyszenia [kwiatek XX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Poniedziałek ......mamy chyba jeden wielki dołek na forum bo tak mało ostatnio piszemy:o Pozdrawiam wszystkie serdecznie, moze skusicie sie aby zajrzeć i coś skrobnąć. x Biest jak ty to robisz? tyle energi witalnej aby tak wczesnie urzędować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
SM_40, Trzymam kciuki zeby tylko sie na strachu skonczylo! Moze to tylko jakies oslabienie zwiazane ze wzrostem i dojrzwaniem albo moze stresy w szkole? Oby wszytko dobrze sie skonczylo. x U mnie 2dc, @ przyszla przepisowo i punktualnie wiec nic nowego pod sloncem. Nie mam weny do pisania. Wczoraj byli u nas znajomi na rowerze, ona w ciazy, ma jeszcze 7 tygodni do rozwiazania ale czuje sie swietnie, chodzi do pracy, ma 41 lat. Tak, ze niektorym sie udaje bez wzgledu na wiek. Druga kolezanka miala teraz trzecie invitro w Wiesbaden (transfer w zeszly czwartek byl) i teraz czeka co bedzie a ja jej kibicuje. Poza tym napadl mnie jakis marazm i nachodza mnie mysli zeby sobie dac spokoj ze wszytkim... x Zycze wam milego dnia i lepszego humoru niz moj wlasny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A mnie czasu brak... Weny trochę też. Tak w skrócie: 6 dc, M pojechał w delegację, mgła i niewyspanie :) Wieczorkiem obiecuję popisać więcej. Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny u mnie zaś wiadomo wariactwo z lekarzami mam jutro z młodą wyjazd do kliniki więc będziemy dziś się pakować, zbierać itd mam materac może tam będę nocować wszystko okaże się na miejscu, a jak nie to do kuzynki pojadę mam z nimi załatwione tel i spoko podjedzie po mnie jej mąż . boli mnie zaś kręgosłup cały bark i kark , na dokładkę dała się we znaki pewna dolegliwość nie fajna i uporczywa która też daje się we znaki , wczoraj nawet chodzić nie mogłam . Spałam i mamy bo dziś byłam u lekarki mam leki i po leczeniu tego dziadostwa zaś następne leczenie antybiotykami dwoma na helicobacter jednak trzeba leczyć . jak nie jedno to drugie Jutro będzie ciężko jak na tym oddziale wylądujemy trzymajcie za nas kciuki a szczególni za moją córcię żeby nic złego nie wyszło Nie będę chyba mogła pisać na forum więc buziaki dla was moje drogie do poklikania XX POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE 🌼 XX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja ze swoim @, właśnie mnie dopadła:) Złudzeń nie było więc rozczarowanie takie jak co miesiąc mniej więcej...................... Za oknem mgła jak mleko, weny brak, humoru brak.....zaraz jadę na działkę warzywa wykopać, bo mnie niedługo zima zaskoczy. No do wieczora koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM trzymam mocno kciuki za Was jutro. Spania na materacu nie polecam, lepiej do kuzynki jedź.Powodzenia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ SM- będę jutro myśleć o Was. Jak będziesz mieć dostęp do sieci, napisz, co z córką. Ja jestem przewrażliwiona na punkcie zdrowia dziecka - byle pierdoła, a mnie już paraliżuje strach. U mnie dziś zaczęły się już plamienia (pokazały się po wysiłku w WC ;) ), choć temperatura jeszcze wysoka 37,14 i jeśli dobrze wyznaczyłam owulację, to dziś jest 9 dfl. Jeszcze 3 dni i pewnie do mnie zawita małpiszon. Nie wiem, skąd te plamienia, skoro progesteron w fl mam w okolicy 20-25 :O. Ale dopóki plamienia są różowe, a nie brunatne, to sobie żyję nadzieją. A potem robię testy, w sumie nie wiem po co. Po to chyba tylko żeby się dodatkowo stresować :O pozdrowienia dla Wszystkich 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Jak pisałam, tak i jestem :) SM, trzym się kobieto, będę o Was myśleć i czekam na wiadomości (dobre oczywiście). Wczoraj byłam w VIII wiecznym forcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc3a5e85db85d816.html i: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/addb848f10848fce.html były takie jesienne widoki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a46735cf66c4868c.html i takie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aec3077f3b4a9029.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, srebrna góra jest bardzo ładna ;) SM , trzymam kciuki , nie dziwię się że masz stresa, wszystkie tu mamy nadzieję że będzie dobrze, a Twój ból karku to może nerwoból ??? ja przynajmniej tak reaguję na stres :( plecy mi drętwieją :( pozdrawiam i idę na fakty, ponoć in vitro chcą refundować ??? szkoda że tak późno :( .... pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×