Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Eeee.... jakby któraś chciała na inny temat to śmiało ;) nie krępować się; wszystkie tematy mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Jakis fajny film bym obejrzala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez czekania na odpowiedź ;) mogę polecić kanadyjski film "Pogorzelisko" niemiecki tytuł: "Die Frau die Singt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Cokolwiek byle nie horror i nie action movie ale moze byc thriller czy kazdy inny gatunek. Juz dawno nic fajnego nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
O Boze, wlasnie przeczytalam o czym ten fim jest... Wydaje mi sie bardzo interesujacy ale zdecydowanie na dzien z ladniejsza pogoda :-D Dalsze sugestie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tan powyżej to dramat. A oglądałaś "Dziewczynę z tatuażem"? Mnie się podobało, ale chyba nawet lepsza jest skandynawska ekranizacja Trylogii "Millenium" 3 części - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
A moze jakis film bez gwalcenia kobiet? :P Nie lubie filmow wogole ogolnie gdzie sie torturuje ludzi, gwalci kobiety itd. chocby nie wiem jak byly artysytczne. Popatrze na te red lights :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cherri - smutne to co piszesz, ale może da się to jeszcze jakoś posklejać? Pisz tutaj, bo bardzo Ciebie brakuje. o SM - dla równowagi świetne wieści. Trzymam kciuki za dalsze optymistyczne prognozy. o Iwanko, ostatnio też mi test tak szybko pokazał ciążę, a nie było dobrze. Dziś nie mam śladu po plamieniu, ale nie byłabym sobą, gdybym się nie martwiła - progesteron z wczoraj (12 dfl) to 45,20 (wydaje mi się że ok) i Beta HCG 41,34 (wydaje mi się, że mało), gdzie wskazuje to na 3-4 tc przy normie 9-130, a patrząc na badanie z poprzedniej ciąży załapałabym się dopiero na 2 tc (9,5-750). W poniedziałek zbadam drugi raz. Zobaczymy, czy przyrasta. o udanego wypoczynku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuzka, to wszystko o.k. :) nic sie nie martw, beta ladnie sie zwiekszy do poniedzialku, badz dobrej mysli i sie nie stresuj. Sm, jak dobrze, ze wszystko w porzadku z corka, tez sie martwilam... Rachela, super anegdotka, do teraz sie smieje haha, takie dzieciaczki sa slodkie... u nas jeszcze sniegu nie ma ale podobno od jutra ma byc zdecydowanie chlodniej, a ja oczywiscie jeszcze z ogrodem jeszcze nie calkiem jestem gotowa, len ze mnie i tyle... haha jeszcze chcialam cebulki tulipanow posadzic, ale jak bede sie tak zbierac, to mi w koncu ziemia zamarznie. A na gnoju sie nie znam, choc pewnie i u mnie by sie przydal. a slyszalyscie o tym trzesieniu ziemi we Wloszech, na poludniu , moja szefowa wlasnie gdzies tam na urlopie jeszcze siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerwazy ?...
Jak nie widzialas : Der Gott des gemetzels Jak lubisz dziwne i porabane - Dogtooth - grecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzko i Tesso dziękuję wam jeszcze raz :) za troskę, to bardzo miłe :) wiecie że wszystkim wam dziękuje ❤️ :) XX Zuzka no koniecznie betę trzeba zrobić wiadomo wtedy co i jak ale musi być dobrze :) trzymam mocno kciuki :) staraj się być spokojna wiem ze to nie łatwe bo ja za każdym razem przed wizytą u gina mało zawału nie dostałam wiadomo strach jest w nas mimo wszytko jak kobieta już przeszła stratę nie da się być spokojną ......... XX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dziewczyny, x Dzieki za sugestie filmowe! 🌼 Bardzo fajne, wloze sobie wszytkie na liste i powoli bede odrabiac :) x A teraz... no nie wiem czy sie smiac czy plakac ale chyba jednak smiac...:-D x Wrocilam do domu a tu cala lodowka, kuchnia i wogole wszytko zawalone jedzeniem :) Otoz, musze sie przyznac, ze zatrudnilismy kogos do gotowania i powiedzialam, ze spodziewamy sie paru gosci. Chyba zrozumiala, ze spodziewamy sie parenascie gosci :)) Na karteczce zyczenia zeby impreza sie udala i zeby Panu M smakowalo - on taki chudy, ze wszycy dochodza do wniosku, ze malpa go glodzi :) Mamy wiec cala brytfanke klopsikow w sosie pieczarkowym, schab pieczony, gar bigosu, chyba ze 25 golabkow w sosie, pierogi, warzywa, kurczaka, zrazy, surowki i rozne takie...a przychodzi para znajomych na kolacje i to nie dzisiaj tylko jutro bo dzisiaj mamy isc wyprobowac nowa restauracje w okolicy :-D :-D :-D Chryste Panie, kto to bedzie teraz jadl? :-D :) Mamy w domu jedzenia na polk dragonow :-D :-D :-D Normalnie siedze i sie smieje do rozpuku :-D :-D Napisalam M maila, ze mam niespodzianke dla niego po pracy :-D :) :-D x W najblizszym czasie spodziewam sie zakupow...dwa rozmiary wiecej jak nic :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Chyba zamiast inspekcji nowej restauracji zrobimy wieczor filmowy :-D Wielkie zarcie :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Tesska, Iwanka, Biest, achelka, SM_40, Zuzka - pozdrowiam i zycze milego wieczoru 🖐️. Napisze cos wiecej jak mi atak smiechu przejdzie bo mnie to rozlozylo na lopatki :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
*Rachelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy:D dziś szczególnie żałuję, że jesteśmy tak daleko. :) Taka lodówka, mniam....nic tylko wpadać do Was na imprezę. Po menu wnioskuję, że zatrudniliście Polkę bo takiee pyszności. A twój M to je bigos? He he baw się dobrze:) Najedz się tych pyszności za koleżanki, które jeszcze na weekend nie zrobiły zakupów (tak jak ja) i w lodówce mają puste półki.:) no i jeden serek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso ja tulipany w ubiegłym roku sadziłam w listopadzie:) zakwitły normalnie wiosną:D co do ogrodu to ja też jeszcze w lesie, mam dopiero "pomysła". Zuza bądź dobrej myśli a mąż już wie? Wiem , że trudno nie myśleć pozytywnie po takich staraniach. I znając facetów to pewnie był pewny , że się teraz udało. Tylko tak mi się skojarzyło jak to Gerwazy kiedyś pytała jak byśmy powiedziały naszym M o ciąży i ja dzisiaj słyszałam fajny pomysł. Moja znajoma kupiła puzzle z twarzą dziecka dla swojego lubego. Oczywiście jako prezent i musiał je natychmiast ułożyć. Opowiadała mi o tym jak fajnie kiedy kawałek po kawałku obrazek układał się w całość a na twarzy jej faceta były wypisane wszystkie emocje. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny..... Nie często tu bywam, bo w pracy nie mam jak, a później jestem jakaś taka zalatana. Ciągle coś mam do zrobienia i jakoś efektów nie widzę... Zuzka..........trzymam kciuki by wszystko ułożyło się dobrze. Musi być dobrze :) U mnie po staremu tzn. 17dc....kolejnego cyklu. Gdzieś przez przypadek w sieci doczytałam o wspomaganiu cyklu lekami homeopatycznymi. Poszłam do apteki i zamówiłam jeden lek. który planuję dołączyć do mojego "leczenia"...........Kiedyś korzystałam z pomocy jednego homeopaty, ale tak się złożyło, że on już nie żyje i lepszego do dnia dzisiejszego nie znalazłam.......... Będę póki co wspomagać się w ten sposób sama...... Pozdrawiam serdecznie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach , no jak tak sama konwersuję to obiecana sałatka, po której cytat: "......Berchtold zaczynał dzień od sałatki, zjadał też sałatkę do obiadu. Liczba jego kochanek wzrosła imponująco, a i w pracy szalał niczym alpejski wiatr." sałatka selerowa: 250 g selera 125 g majonezu szklanka jogurtu 2 łyżki octu winnego łyżeczka miodu 2 jabłka strąk świeżej zielonej papryki strąk czerwonej konserwowej papryki łyżka posiekanej natki pietruszki sól biały pieprz Seler obieramy, myjemy i kroimy w grubą kostkę. Dusimy do 10 min. w niewielkiej ilości osolonej wody, odcedzamy, studzimy. W salaterce mieszamy majonez, jogurt, ocet i mód. Jabłka obieramy, kroimy w kostkę i aby nie sczerniały, natychmiast wkładamy do sosu w salaterce. Papryki czyścimy z nasion; zieloną kroimy w poprzeczne paski, czerwoną w kostkę. Wraz z selerem dodajemy do sosu. Sałatkę mieszamy, doprawiamy solą i pieprzem i wstawiamy na parę godzin do lodówki. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że w homeopatii są nawet leki przeciwlękowe we wczesnej ciąży. Poniżej cytat z jednego forum: cyt."Bryophyllum - naturalny środek wzmacniający i przeciwlękowy we wczesnej ciąży Bryophyllum: informacje ogólne Bryophyllum jest środkiem wstrzymującym przedwczesne bóle i skurcze, działającym bardzo szybko i bez szkodliwych objawów ubocznych, typowych dla tradycyjnie stosowanych leków. Jest uważane za środek, który przyjmowany w czasie ciąży powinien pomagać w uniknięciu poronienia. Jest również stosowany w czasie ciąży jako alternatywa dla Magnesium, lub równolegle z Duphastonem. Bryophyllum może być polecane przeciwko stanom lęku i niepokoju, nerwowości, przedwczesnym skurczom i bólom porodowym. Szczególnie kobiety, które mają za juz sobą jedno lub kilka poronień, wchodzą często z lękiem i obawami w kolejną ciążę. Im właśnie poleca się Bryophyllum. Środek ten nie tylko wpływa wspierająco i ochraniajaco na zagnieżdżenie się zarodka, ale również pomaga utrzymać psychiczną równowagę i wpływa kojąco na ewentualne zaburzenia snu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Już mówiłam M o sałatce z selera. On je wszystko i nie wybrzydza, więc i sałatkę zje :) Gerwazy, smacznego! :D Denis, już myślałam, że przepadłaś na amen... Fajnie, że jesteś, bywaj częściej. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis 🖐️ - nie słyszałam o takim homeopatyku, zapytam gina na wizycie. Ja biorę magnez i piję melisę, od śmierci babci mam straszne lęki i dołki. Śpię z jej zdjęciem (tylko nie śmiejcie się), bo wtedy czuję się bezpiecznie i mam ją blisko. Nieraz nie przyjmuję do wiadomości, że już Jej nie ma. Była dla mnie najlepszą mamą, babcią i przyjacielem w jednym. Im bliżej Wszystkich Świętych i Bożego Narodzenia, tym czuję, że ze mną gorzej. o Iwanko, jakbyś słyszała mojego męża - wiedziałem, że w tym cyklu się uda :). A jak mu powiedziałam? Zwyczajnie - obudziłam go o 4 rano i już wiedział. Nie musiałam nic mówić. Najśmieszniej było w pierwszej ciąży - staraliśmy się z monitoringiem, ale że od 3 lat nic nie wychodziło, to jak mi się okres spóźniał, to nawet przez myśl mi nie przeszło, że to mogłaby być ciąża. Nie robiłam testu, bo ciągle czułam, że okres nadchodzi, ale lekarz mnie zmusił, bo miałam mieć rtg jelit. No i w sobotę wielkanocną 7 dni po @ zrobiłam test i nie wyszło kompletnie nic, ani jedna kreska. Mój mąż powiedział, że nie umiem sikać i że on mi pokaże, jak się to robi. Myślałam, że żartuje, ale wziął test i nasikał. Wychodzi z łazienki i mówi - żono, jestem w ciąży. Chyba przepchał moje siuśki ;) o Przeanalizowałam swój wykres na ovufriend i przypuszczam, że do zagnieżdżenia doszło w 9 dpo (różowe plamienie i skok temperatury), a badanie było zrobione 3 dni później, więc beta miałaby prawo być taka niska. Hormon dopiero zaczął się wydzielać. Obym miała rację. o Gerwazy, ja też chętnie bym coś uszczknęła z tego Pańskiego stołu ;), bo u mnie jak u Rachelki - pusto w lodówce. Zakupy zrobię dopiero jutro jak Zuzię zawiozę na zajęcia plastyczne. o Dziewczyny, ja nie chciałabym pisać tylko o sobie i o ciąży (w zasadzie to jej jeszcze nie ma, bo nie jest potwierdzona), bo nie chciałabym Wam sprawiać przykrości. Starałam się tylko odpowiedzieć na Wasze pytania, ale nie chcę narzucać tego tematu. W końcu to topik staraniowy i ja wierzę, że w końcu coś się ruszy, bo KAŻDA z Was zasługuje na macierzyństwo. Jesteście wspaniałe babki, dzięki którym przebywanie tutaj jest czystą przyjemnością. o zmykam do spania, bo wczoraj spałam od 22 do 2:30. Od 3 nad ranem oglądałam filmy :O. Teściowa na pewno ma mnie za wariatkę, jak widzi z okna, że u nas się świeci w środku nocy ;) o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka beta jak na kilka dni po zagnieżdżeniu jest ok, progesteron boski, teraz tylko serducho usłyszeć:):):) Nie napisałaś mi jak długo staraliście się od ostatniej ciąży? SM ale teraz już chyba mniej sie denerwujesz? Moncheri czyli u Ciebie ciąg dalszy wojny:( Kurcze co to się narobiło, jakoś miałam wrażenie, że między Wami jest fajnie i udane z was małżeństwo. A wracając do gnoju to Gerwazy rozwaliłaś mnie :):):) Specjalnie for you: ............Obornik nawóz naturalny składający się z przefermentowanego kału, moczu zwierząt i ściółki. Zawiera on wszystkie składniki odżywcze potrzebne do rozwoju roślin oraz poprawia właściwości fizyczne gleby. A jesli chodzi o wapno to ja zawsze jesienią rozrzucam. Bylismy dzisiaj na zakupach , córka sobie kurtkę kupiła i buty, a ja nic...........:( Do końca roku urwała mi się dodatkowa praca i nie będzie już szaleństw :(A po nowym roku będzie tylko połowa płatna. No to ja idę do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza:) a skąd to przypuszczenie , że my nie chcemy słuchać o ciąży i o Tobie twoich odczuciach i jakie przykro?? Kobieto, ty nam powiew nadziei przyniosłaś a to, że smęcimy czasem i żale wylewamy to wiesz "starość nie radość":p;) Fajna ta historia z testowaniem:D I masz nie znikać z naszego topiku (tu grożę palcem naszym ciężarówkom, na których słowa zawsze czekamy).., Rachela to dobrze, że się przyda ta sałatka! Do dzieła! Karmi Mon cheri, a może to, że luby rzucił palenie ma wpływ na jego nastrój. Wiesz mój M też rzucił dokładnie 9 dni temu, może powinnam napisać raczej przez ostatnie 9 dni nie palił papierosów. I nie wiem jak u Ciebie ale ja zauważa - im dalej, tzn. im dłuższy czas mija tym cholerka bardziej nerwus z niego wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×