Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Witajcie:) Rachelo też czytałam i chyba to mnie jeszcze bardziej dobija.......,że ktoś nie chce a ma - a my chcemy i nic z tego :o o Sm bardzo dobra wiadomość gratuluję. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
SM_40, Super wiadomosc! Mam nadzieje, ze bedziesz miec na dluzej spokoj z lekarzami. x Postanowilam zajac sie rozbudowaniem kregu znajomych po 40-tce, ktorzy maja albo juz dorosle dzieci alo wogole dzieci nie maja. Mysle, ze mi to dobrze zrobi i skieruje myslenie na inne tory. Zaczne od znalezienie jakies babki w moim wieku do wspolnego biegania pare razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GERWAZY my w sumie moglbysmy sie na kawe albo wypad do restauracji kiedys umowic bo nie mieszkamy od siebie az tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina_4
Witam jestem tu nowa ,mam 37 lat i dwoje dzieci ,już nastolatków, w styczniu poroniłam ciążę w 11 tyg i na dodatek nabawiłam się po poronieniu zakrzepicy,prawdopodobnie po burzy hormonalnej związanej z ciążą,i z tym że w ciąży hormony zagęszczają krew ,to było prawdopodobnie przyczyną obumarcia mojego maleństwa i po roku leczenia i rozmowie z ginem i hematologiem ,dostałam pozwolenie by spróbować jeszcze raz tym razem na lekach rozrzedzających krew,a ja chociaż bardzo bym chciała to boję się że znowu pójdzie coś nie tak,takie porządne starania zamierzam zacząć w lutym, w poprzednią ciążę udało mi się zajść w pierwszym cyklu starań,ciekawe jak będzie tym razem,a ponieważ muszę mieć jakieś doradztwo postanowiłam się tutaj dołączyć jeśli pozwolicie,co Wy na to? serdecznie wszystkie staraczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa koleżanko jasmin :) pewnie ze możesz tutaj zostać :) będzie nam miło 🌼 Pozdrawiam wszystkie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolezanke :-) A co bierzesz? Heparyne? Ja znalazlam wlasnie kurtke zimowa i dostane ja w prezencie bo to sklep internetowy znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina_4
dzięki za miłe przywitanie,na razie biorę acard a jak zajdę w ciążę to mam brać clexan przez całą ciążę więc zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie w domku:) JasminaJak przeczytałam, że zaszłaś za pierwszym razem, to aż pozazdrościłam:)Trzymam kciuki za trwanie Twojej płodności:) SM, Ty to musisz mieć zdrowie, żeby przeżyć te wszystkie wizyty córki u lekarzy. W Polsce to normalna masakra. Dobrze, że wyniki w porządku:)Chciałam dzisiaj zapisać się do lekarza na wizytę w sprawie tych badań awidności/toxo. Termin na nfz, to lipiec 2013Vhyba, że byłabym w ciąży...Prywatnie, to nawet nie wiem, bo na razie postanowiłam poczekać. Zrobię najpierw awidność. Mam po prostu taką cichą nadzieję, że wyjdzie dobrze i leczenie, a więc według mnie i wizyta, nie będą potrzebne. Rachela, trzymam kciuki za to, żebyś od gina wyszła z uśmiechem na twarzy i pozytywnym nastawieniem do wszystkiego:) 🌼 Jeżeli chodzi o cofnięcie czasu, to miałam oczywiście na myśli tylko i wyłącznie to, że miałabym 10 lat mniej. Reszta pozostałaby bez zmian, czyli moje myslenie, nastawienie, plany. No może jeszcze ciało też mogłoby byc 10 lat młodsze:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyni ja na chwilę bo zaraz na 2 godz do drugiej pracy idę. Witaj Jasmina - fajny masz nic też taki miałam kiedyś byłam Jasmin:):):) No to bierz ten acard i zostawaj z nami. Rachela kciuki za pęcherzyk... Biest ja też już czekam na święta. Ivanka zgadzam się z Gerwazy, trzeba się uśmiechać i udawać, że to Twój wybór, bo inaczej kobiety mają satysfakcje i dowartościowują się naszym nieszczęściem, jak jak widzę tą dawną koleżankę co zaciążyła to zawsze pierś do przodu i uśmiech na gębę od ucha do ucha. Gerwazy to bardzo dobra sprawa kolegować się z ludźmi co nie mają małych dzieci ja już wpadłam na to jakiś czas temu i rzeczywiście mamy znajomych co dzieci nie mają i fajnie jest z nimi zawsze czasowi i wolni chyba w moim przypadku to bardzo skuteczna terapia. Nie ma chyba nic gorszego niż spotkanie gdzie jest mnóstwo dzieci potem mam doła na całego. No to lecę na 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly moja droga czy ja zdrowie mam to wiesz nie wiem ,ale co mam zrobić skoro mam dziecko chorowite nie mam wyjścia musze to robić czy chce czy też nie szukam przyczyny zawsze konsultuje z lekarzami zawsze dbam o wszelką terapię do końca i nigdy nie było żebym dziecku nie podała jakiegoś leku czy mam kasę czy nie kombinuje żeby było jak ma być. Nigdy nie mogłam zrozumieć matek które podchodzą do leczenia dzieci bez emocji i lajtowo ale wiesz jak komuś dziecko nie chorowało i nie choruje też cię nie zrozumie ,bo myślą że ty jesteś nadgorliwą rozhisteryzowaną mamusią a ja po prostu robie ci di mnie należy jako matki :) Wiesz jakie są realia w Polsce ale mimo wszystko staję na uszach i załatwiam terminy jak się da jak najszybciej tu akurat mam jakoś szczęście :) w nieszczęściu że tak powiem ............ Mimo wszytko wlała bym żeby jednak moje dziecko nie chorowało ....... To moje marzenie i życzenie może kiedyś się spełni ??? Miała wyrosnąć, ale nie wyrosła jak na razie x x Rachelko melduj po wizycie kochana jak tam pęcherzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jasmina_4 :) Czytam tu często, pisuję rzadziej..... Lilly......tak z tymi paznokciami mam coś do posłuchania....;) http://www.youtube.com/watch?v=gEHQ8Zvw4Y4 Ivanka...współczuję Ci takich współpracowników u mnie nikt by nawet nie wpadł na pomysł by mnie o starania podejrzewać.Od 2 koleżanek jakiś czas temu usłyszałam, że jakby nie miały dzieci to trudno ale nawet nie podeszłyby do inseminacji......... Doznałam lekkiego szoku jak to łatwo mówić na takie tematy jak się już ma dwoje i troje dzieci i nie było z poczęciem problemu.?! Tak dzisiaj przy okazji wkleję link w sprawie petycji przeciwko ograniczeniu przez Unię Europejską stosowania leków naturalnych (ziołowych). Mnie to bulwersuje, uważam, że jeśli jestem "niby" wolnym człowiekiem to muszę mieć prawo wyboru........ http://www.youtube.com/watch?v=gEHQ8Zvw4Y4 Gerwazy.........:) Biest 29 :) rachela ... :) SM...... :) Tessa....... :) Ewa...... :) Karmi....:) i pozostałe koleżanki mniej aktywne....też pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis postawa Twoich koleżanek jest prawidłowa...każdy tak mówi jak go problem nie dotyczy. A tak w ogóle to jeśli mówimy o małoudzielających się to hmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest :) Karmi.....wiem, wiem jestem w tej grupie, ale naprawdę nie z własnej woli........ A koleżanki....no cóż łatwo mówić na temat, który człowieka nie dotyczył i nie dotyczy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmina witaj:) o Denis hi,hi dobra ta rozmowa o paznokciach, aż mi się gęba uśmiechnęła a miałam dziś też beznadziejny dzień. o Karmi a ty znów na dwóch etatach? Podziwiam co za pracuś z Ciebie:) Wiem macie z Gerwazy rację trzeba olać jak to się mówi, generalnie tak do tego podchodzę ale czasami gorsza forma i załamka gotowa. o Tessa, Rachela, SM zazdrosna jestem okupujecie inny topik? i to tak zbiorowo? hm...;) Chwila słabości z mojej strony i taka reakcja no nieeeeeeee...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu👄 wiesz, że ja chętnie :) tylko mój brzuch coś stoi w miejscu..i nic...he,he;) a pro po i Mon cheri też tam u Was zobaczyłam...mam nadzieję,że ta biedna Hania nie przestraszy się jeszcze bardziej jak tu taki odzew:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu z prawdziwą przyjemnością zameldowałabym się na sąsiednim topiku, w końcu z tamtąd pochodzę ;) ale każdy powinien znać swoje miejsce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest szlajać się można pewnie, ale co ja mogę napisać o ciąży po 40 , jak w ciąży nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest a gdzie się jeszcze szlajasz, to może i ja się poszlajam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×