Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

No cóż, praca w zusie zobowiązuje:PDzisiaj rano miałam wpadkę, to zaszalałam z tym malowaniem paznokci, ale w pracy to mi się jeszcze nie zdarzyło:P 🌼 Biest, sukienusia zwiewna i zalotna:)Który kolor wybrałaś? 🌼 A co do topiku ciążowego, to załóżmy po prostu swój własny;)Która pierwsza?;)Wiem, wiem, taki wisielczy humor z mojej strony......ale co mi innego pozostało. Nadal właściwie nic nie czuję na @Do straty zawsze coś było, a teraz nic...pustka... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myślę, że mimo tych intensywnych starań staramy się, żeby to była ta właściwa erotyka;)Basia, poproszę jednak o jakieś wskazówki, żeby efekty były:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam na myśli oczywiście namiętny:DChociaż właściwie czy jeden wyklucza drugi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia gadaj gadaj głupoty, bo nam potrzeba takiej odskoczni. Ja osobiście wolałabym erotykę bez podtekstu staraniowego, kurcze ciekawe jak to jest bać się wpadki:):):):) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Basia a Ty jak masz na myśli seks....to może niedługo w ciąży będziesz:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest a ja się kiedyś wciągnęłam w czytanie tematu o Piramidce co się zakochał w boskim egipcjaninie, miałam lekturę na kilka dni, może też to czytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Basiu ja pierwsza łąpie się na te fluidki bo mi się owulka kroi lada dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Rachelka i jej pęcherzyk, coś zaginęła w akcji, niedługo list gończy poślemy do gina tonica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosnie ,siedzi już próbuje raczkować ma 2 ząbki ,idą następne no i bywa marudny ale ogólnie kochany maluszek zajmuje caly dzień tak że nie za dużo mogę przy nim zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja korzystam z okazji i nieobecności pozostałych dziewczyn i zamawiam drugie miejsce w kolejce;)Basiu, weź to pod uwagę;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili no zajęłam Ci miejsce w kolejce po cenne fluidki no i oczywiście solidarnie zostawiamy dla wszystkich po tyle samo. Basia no to teraz pewnie mały Ci marudzi jak mu ząbki rosną, ale i tak Ci super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam akurat z kim, m poza domem;) Karmi, ja to chyba nawet przepuszczę dziewczyny, bo przecież nawet nie wiem, kiedy @ przyjdzie...ale o fluidki mimo to proszę:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dla jaj zalogowalam na stronie erodate. Jezu jakie my sobie jaja robimy z kolezanka :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×